Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Първата FarCry е била с много красива графика за времето си, втората поне според мен не блестеше с нищо. Тук визуално нещата са наред. Ето няколко шота с графика почти на макс.

45884771.th.jpg72867212.th.jpg47741347.th.jpg62398612.th.jpg

 

Аз смятам на конзолата да я сваля. Интересно ще ми е да видим до колко е сериозна разликата в графиката, за да подкрепим спора от другата тема.

Ясно е, че ще е по-добре на PC, но ми е интересно до колко. Лично аз, тая игра ако искам да я играя, трябва да я играя на конзола. HD 3870 ще види много, много зор, за да я подкара.

Ще потърся начин за правене на скрийншотове и ще постна като ги направя.

Тия неща от първото ниво ли са?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз смятам на конзолата да я сваля. Интересно ще ми е да видим до колко е сериозна разликата в графиката, за да подкрепим спора от другата тема.

Ясно е, че ще е по-добре на PC, но ми е интересно до колко. Лично аз, тая игра ако искам да я играя, трябва да я играя на конзола. HD 3870 ще види много, много зор, за да я подкара.

Ще потърся начин за правене на скрийншотове и ще постна като ги направя.

Тия неща от първото ниво ли са?

Снимките не са от началото. Поне последните три. Иначе играта продължава да ме очарова. Играя я по малко и вчера отидох на втория остров и откраднах един костюм на едни лошковци, за да се внедря към тях и без да искам установих, че той действа и като wingsuit :). Вземи си тия скокове от водопади, скали и кули :).

Колкото до графиката - няма какво да спорим. На конзолите е много по-смотана. Тексктури, които са с ниска резолюция и са размазани дори, липса на АА, слаби светлинни ефекти и т.н.

 

И пак казвам - конзола съм имал, видял съм ги тези неща от първо лице. Така че не можеш да ме убедиш в обратното.

Link to comment
Share on other sites

Ясно е, че ще е по-добре на PC

 

И пак казвам - конзола съм имал, видял съм ги тези неща от първо лице. Така че не можеш да ме убедиш в обратното.

 

Коя част от самоцитирането ми ти прилича на опит за убеждаване, че конзолата е по-добре?

На каква система я играеш тая игра на Ultra?

Link to comment
Share on other sites

Коя част от самоцитирането ми ти прилича на опит за убеждаване, че конзолата е по-добре?

Аз да си кажа :).

 

На каква система я играеш тая игра на Ultra?

i5 2500, GTX460 SLI, 4GB RAM

Link to comment
Share on other sites

Вчера видях, че в Steam са пуснали на промоция Lef 4 Dead, след което реших да пробвам игричката и си я купих (Bundle Left 4 Dead + Left 4 Dead 2 за 5.24euro). Ами честно казано играта се оказа голяма зарибявка и не съжавалям никак за 10-те леваpirate.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Започнаха масовите намаления и промоции в Стеам, всеки ден нови промоции и т.н. 50-60-70 и повече %, така че ако някой изобщо пазарува легално - да хвърли едно око.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Предлагам ви играта Scooby Doo and the Spooky Swamp - една от най - добрите игри на Скуби Ду

П.П. - Който не играе такива предлагам от сорта на Sims - всички симсове са хубави.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Dead Space 1 - най-добрия сървайвъл хорър от Резидент 4 насам, за мен лично по-добър и от нея. За двойката не знам, тройката знам че малко са я пооакали с ко-оп и др. но явно пак става, добри ревюта има.

Link to comment
Share on other sites

Мнения за Dead Space? Гледам, че вече има и трета част.

 

NOPE.... no more dead space .

Много КРИВО управление.Миналата година я пробрах за един ден,и я махнах.

 

еми аз не можах да свикна :D ,и ме отказа.

Edited by TRIBALERO
Link to comment
Share on other sites

Напротив. Управлението е супер, не е аркадно - кара те да се усещаш тежък като в огромен брониран костюм или с магнитни обувки в липса на гравитация. Точно за 5 минутеи му свикваш и усещаш колко добре е направено и как пасва.

Link to comment
Share on other sites

Звучи добре :)

Тъкмо онзи ден приключих поредното изиграване на трите Mass Effect-а - без съмнение любимата ми серия.

Срам и позор.

 

Всеки Балдър'с Гейт е хиляди пъти по-добър.

Невъруинтър 1 е в пъти по-добра.

Всичките КОТОР-ове са много по-добри.

 

Препоръчвам:

 

Арканум и после здрава доза от Temple of Elemental Evil

Link to comment
Share on other sites

За феновете на ХКОМ/Фолаут (не 3) може да следите Wasteland 2. Миналата година успешно се финансира техния Кикстартер проект с няколко милиона и вече има първи геймплей видео от ранна версия на играта.

 

http://www.youtube.com/watch?v=R9hQWqtxXPU#!

Edited by liquid
Link to comment
Share on other sites

Мерси, ще го следя :)

 

Иначе управлението на Dead Space наистина е в гъза и дори след 3 часа игра все още ми е неудобно. Но в интерес на истината това допринася за ужаса :)

Link to comment
Share on other sites

Мишка и клавиатура. Цялата гадост идва от нестандартния 3-рд пърсън и неплавното движение на главата. Какво имам предвид - когато движиш мишката, в един момент Айзък си премества тялото и се получава едно прескачане, което ме обърква. Но в крайна сметка не е гейм-брейкинг и сигурно след още 2-3 часа ще свикна.

Link to comment
Share on other sites

Не знам, аз нямах проблеми с мудното управление и го приех като част от играта. Някак не върви да си в такъв брониран костюм и т.н. и да се търкалям като акробат. Пък и помага с паниката когато те заобиколят 2-3ма и се чудиш какво да правиш. Не че може да умреш от това, но усилва напрежението. В игрите след това мисл, че е по-аркадно и лесно за управление.

Link to comment
Share on other sites

Като спомена истинските Fallout (не онази боза, на която са сложили същото заглавие и една тройка отзад) ми спечели интереса. Но като видях party control - го загубих. Мразя тоя тип RPG-та :/ Обичам да прехвърля контрола си върху един персонаж и да се занимавам само с него...

Link to comment
Share on other sites

На мен лично този парти контрол много повече ми допада. То пак можеш да се занимаваш с един или двама персонажи предимно. Поне не виждам някаква причина това да е пречка.

Link to comment
Share on other sites

Като спомена истинските Fallout (не онази боза, на която са сложили същото заглавие и една тройка отзад) ми спечели интереса. Но като видях party control - го загубих. Мразя тоя тип RPG-та :/ Обичам да прехвърля контрола си върху един персонаж и да се занимавам само с него...

3sxgme.jpg

 

A сикуълът на Jagged Alliance ми се стори зле. Обаче XCOM изглежда много-много интересна. През април до май ще я почна, дано да си заслужава.

Edited by Baba_qga
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...