Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

ARPAnet 2 пъти писа, че играта идва с gamepass, който може да се вземе за 1 евро :)

Както и да е, врътнах я, доволен съм, имаше доста смях и простотия. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Заиграх се отново с Witcher-a. Припомних си как добре са я напарвили. Преди бях играл само основната кампания, сега отворих и новите. Blood & Wine толкова красиво са я направили.

И се зачудих, как тия направили тази игра, с различните истории и т.н изсраха Cyberpunk 2077......

Link to comment
Share on other sites

58 minutes ago, mIRCata said:

Заиграх се отново с Witcher-a. Припомних си как добре са я напарвили. Преди бях играл само основната кампания, сега отворих и новите. Blood & Wine толкова красиво са я направили.

И се зачудих, как тия направили тази игра, с различните истории и т.н изсраха Cyberpunk 2077......

Мдам, това определено е една от най-добрите игри за всички времена, като DLC-та не са просто кръпки, а истинско развитие на историята с отлично съдържание. Все ми се ще да я мина цялата отново, барабар с DLC-та, ама ще трябва да си взема дълга отпуска. :lol:

Иначе по празниците минах набързо новото съдържание (не е нещо кой знае какво, но то и затова върви безплатно), обаче ray tracing добавките наистина правят визията страхотна, особено в Blood & Wine. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Играе ми се воененна самолетна игра с исторически битки. WW1, WW2 и т.н.
Като бяхме млади, такива игри сякаш излизаха постоянно, но в момента не са особено популярни на фона на други жанрове.
Някой сеща ли се за такава игра, без значение от коя година е. В крайна сметка ще играя и старите.
Аз се сещам само за IL2 Sturmovik поредицата.
Single player търся. Не искам да играя MMO-та като World of Warplanes, Warthunder и т.н.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, Godfather said:

Аз направо ги мразя тия. Особено пък откакто Бетесда прецакаха Фолаут с уникалната боза 76.  :lol:


То не е тва проблема, мисир... Проблемът е, че като пуснеш войс и като чуеш какви пикОчи вчерашни ти чупят главата и ти идва да се гръмнеш :rofl:
Което ми напомня, че на Галицин тръстмастъра прашасва вече втора година върху принтера и общо взето предимно ми пречи.... Няма време и това е....

Link to comment
Share on other sites

Тук тестват един монитор с една игричка.

Някой знае ли как се казва игричката.

Ето линк към клипа

edit: разбрах коя е играта (https://aimlab.gg/), можете да изтриете коментара

Screenshot 2023-01-17 at 15.05.01.png

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, w00x said:

Да. То е по-скоро тренировка, а не игра. Да си тестваш уменията за FPS игри.

 

Да, точно това разбрах в момента и гледам едно видео, как един за 60 дни тренировки по половин час - е станал направо "INSANE" :grin:

- Извинявай, да попитам, понеже имам въпрос относно FreeSync за монитор, но не зная къде да питам, при игрите ли, понеже става въпрос за синхронизация по време на игра; или при темите за хардуера, понеже става въпрос за монитор? 

Edited by Ton4o
Link to comment
Share on other sites

18 hours ago, w00x said:

Играе ми се воененна самолетна игра с исторически битки. WW1, WW2 и т.н.
Като бяхме млади, такива игри сякаш излизаха постоянно, но в момента не са особено популярни на фона на други жанрове.
Някой сеща ли се за такава игра, без значение от коя година е. В крайна сметка ще играя и старите.
Аз се сещам само за IL2 Sturmovik поредицата.
Single player търся. Не искам да играя MMO-та като World of Warplanes, Warthunder и т.н.

Ангеле, има една доста стара игра на Лукас Артс. Имам я някъде из архивите. Тя е точно, каквото търсиш, но не се сещам сега за името. Май беше нещо от рода на - ЛА Уорплейн симурейтър. Много богат от към часове и мисии сингъл плей. Летиш с маса самолети от времето на втората световна, както и с доста от прототипите, които не са участвали в бойни действия или дори не са били качвани на поточната линия. Имаш и много богат избор на оръжия и боеприпаси за определените мисии. Примерно Фриц Х (германският прототип на съвременните високо точни боеприпаси), Отскачащата авиационна бомба (използвана при разрушаването на язовира в Норвегия, който е захранвал завода за тежка вода). Английските земетръсни Тол Бой и т.н. И колкото повече мисии извършиш успешно, отключваш още самолети. А най-якото е, че при постигането на определени ачийвмънти към края. Изведнъж отключваш и Millennium Falcon, Tie Fighter и изтребителят на Дарт Вейдър. lmao

Можеш да се разтърсиш и сам по тези податки.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, RaptoR said:

Което ми напомня, че на Галицин тръстмастъра прашасва вече втора година върху принтера и общо взето предимно ми пречи.... Няма време и това е....

Поне престраши ли се да му се качиш на анакондата в elite dangerous?

Link to comment
Share on other sites

Той и на Питоня не ми се е качвал, ти за Анакондата питаш... Мисирска му работа.

А Последно направих едни адски чевръсти Анаконда и Питон, които се ползваха само за скаутване и експлорване. Анакондата джъмпваше по 65Сг ако не се лъжа.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

Ся ще го наплашиш и няма да иска да ти се наниже... така де дойде на питонЯ. Иначе има мерак да ти бара джойстика :) :)

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, mIRCata said:

Ся ще го наплашиш и няма да иска да ти се наниже... така де дойде на питонЯ. Иначе има мерак да ти бара джойстика :) :)

Ъх! Той си е шубе по принцип. Ако беше дошъл да го кача кога беше време, доволен щеше да остане. Сега сигурно щеше да има два или три флийт кериъра и да стане човек. Ама няма да ти разправям кво чудо беше, когато се изкашлям лекинко с пак хундовете от имперския резач, когато някой накокържен ми се изрепчи... Всички слотове бяха накичени с тези гадости, ъпгрейднати с термично претоварване. И само най-големия беше с гатлинг, направен с корозив демидж... Красота ти казвам. Фърчаха останки от корпуси навсякъде като конфети.... Корветата пък беше с рейл-ове и за красота, с два тежки бийма, от ония, дето допълнително пренасят и топлина. Ъпгрейднати с макс рейндж.

Edited by gado
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, RaptoR said:

Доиграха ми се стари стратегии и какво да видя!

http://proxyrarbg.org/torrent/mue8s69

На влизане в Red Alert си умрях от смях :laughing1: 

Точно в момента C&C Remastered е 3 евро в стийм

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...