Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

42 minutes ago, kotora said:

Еййй, подсети ме да я погледна пак :) 

Сложи си MechJeb 2 мода. Това наистина доближава нещата до реално управление на космически апарат. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой го кефи Civilization -6та сега е много намалена. Има и възможност май за цялата, с всички DLC-та и т.н за 30 евра

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, kotora said:

Аз преди имах проблем с как се насочва ракетата при излитане. Супер странно ми беше. Пък и на career mode е друго. 

То това е най-лесното и аз още го правя ръчно, защото съм му свикнал, пък и кефи, не е толкова досадно, като орбиталните маневри. Просто в началото играта си беше шантава, защото не върви хем да имаш уж реалистична физика и в същото време да управляваш космически апарат все едно е колело с педали. Защото дори първия полет на Гагарин е бил управляван от компютър - колкото и примитивен да е бил. А този MechJeb 2 мод прави точно това, макари и на ниво 70-те години на миналия век, но все пак е далеч по-реалистично управление. :lol:

Link to comment
Share on other sites

@kotora, глей тука какво сглобих в орбита. Бая играчка се оказа, а качването е по-лесно, отколкото конструирането. Обаче като го скачих това чудо с другата станция и почнаха едни вибрации, едни резонанси, сега трябва да пренагласям всичко наново. :lol:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Аз още се мъча с елементарни неща. Излезнах в Орбита ама пък при влизането не мога да намаля достатъчно. Ще гледам някви клипчета. То на career mode трябва да отключи модула в който е mechjeb. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, kotora said:

Аз още се мъча с елементарни неща. Излезнах в Орбита ама пък при влизането не мога да намаля достатъчно. Ще гледам някви клипчета. То на career mode трябва да отключи модула в който е mechjeb. 

Пробвай нещата първо в сандбокса. Влизането обикновено е далеч по-лесно, стига да не си натъпкал капсулата с повече неща, отколкото парашута може да издържи (в такъв случай слагаш два или повече). Надявам се да не си забравил и топлинния щит. Иначе влизането е - само сваляш периапсиса под 40 км. и всичко след това е почти "автоматично". Естествено капсулата трябва да е ориентирана ретрогрейд, демек топлинния щит да е водещ. Парашута го нагласяш предварително в настройките да се отвори към 1500 м. Ако са повече от един, може да ги направиш в интервал - например първия на 2000 м., втория на 1500 и т.н. А, другото е да не забравиш сегмента за разкачване на капсулата, с който да изхвърлиш всички излишни модули преди навлизане в плътните слоеве на атмосферата.

Link to comment
Share on other sites

Мии аз разбрах от какво е. Сложих един storage, където съм набутал всичките science неща. Мисля да ги преместя да са по корпуса на капсулата. 

Довечера ще пробвам.  И след това ще се опитам да отида до Луната. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Godfather said:

Мисир, ей тая гинкобилоба бе, ти забрави ли, че сме копченатискачи? :lol:


Ми копченатискачите явно сте и топ блеячи, затова и се излагате навсякъде по теми извън копченатискачеството, мили ми МИСИРЕ

Link to comment
Share on other sites

@Godfather с малко изкусуряване вече го имам MechJeb. Сложих си един addon за science. И сега остава само да успея да изляза в Орбита с Достатъчно гориво, че да отида до Mun. 

 

Утре пускат Warzone 2. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 12/2/2022 at 1:12 PM, mIRCata said:

И в момента почти 40% от купилите я в стийм я плюят яко. Май е с доста проблеми.

Вече са 43%. Явно най-вече затова, че са платили пълната цена, а за тия пари са очаквали нещо феноменално. Така като я гледам, може би трябва да падне поне наполовина за да почна да се замислям, дали изобщо да се пробвам. Тия игри не се купуват така, особено пък с приордър, както обича да прави един познат тук Мисир. :lol:

 

ПП. Между другото следващата сряда, 14-ти, излиза next-gen update за The Witcher 3: Wild Hunt, като освен цялостната преработка с поддръжка на ray tracing и прочие, ще има и допълнителни DLC-та, инспирирани от сериала по Нетфликс. За настоящите собственици на оригиналната версия, ъпдейта ще е напълно безплатен! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Godfather said:

инспирирани от сериала по Нетфликс

То това може и да не е на добро.

Точно заради простотиите на сценаристите се махна и "супермен" - забравих му името.

Иначе играта я плюят основно за якото лагване така като прегледах тук там дискусиите без да задълбавам.

 

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Godfather said:

 Тия игри не се купуват така, особено пък с приордър, както обича да прави един познат тук Мисир. :lol:


Да си го чул някога да се оплаче от преордъра си? Какво общо имат такива игри с тези, които преордървам аз (общо 2-3 класически заглавия)? Не се чувствай длъжен да си показваш мисирщината под път и над път бре! Знаем, че си председател на Вселенския мисирски съвет! Всички тука го знаят. :laughing1:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...