Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Hearthstone е F2P и може да получиш всичко само с игра. Много игра, но все пак е възможно. Това е единичен пример обаче. Недопустимо е да има неща, които да влияят на геймплея и да са изцяло заключени зад монетизация. Скинове, маунтове - окей. Ама предмети, които те правят по-силен...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

За тези от вас, които се чудят, голяма част от хората, стоящи зад StarCraft и WarCraft игрите напуснаха вгъзард след сливането с fucktivision и преди няколко години създадоха Frost Giant. Вече имаме и трейлър: 
 


Аз лично ще се постарая да не се хайпвам, щото т'ва е най-сигурния начин да се разочаровам, но все пак...

Link to comment
Share on other sites

Типичен шутър а ла Бетесда ми изглежда на мен. Ако не знаех какво гледам, по сцените на закрито щях да кажа, че е нов Волфенщайн. 

Нищо де, все пак добре изглежда, ще я видим.

Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, deus_pld said:

Типичен шутър а ла Бетесда ми изглежда на мен. Ако не знаех какво гледам, по сцените на закрито щях да кажа, че е нов Волфенщайн. 

Нищо де, все пак добре изглежда, ще я видим.

Според мен ще е копи-пейст на No Man's Sky и вероятно с геймплея на Fallout. Ще видим де, звучи интересно, но вероятно и за тая игра ще подходя с правилото на намалението...

Link to comment
Share on other sites

26 minutes ago, Antares said:

вероятно и за тая игра ще подходя с правилото на намалението...

Това е задължително. От години вече не купувам игри на ден първи. С тия бета-версии, дето ни ги пробутват за завършени игри, чакам поне 4-6 месеца от излизането и тогава купувам, ако не съм се отказал междувременно. Таман до първото сериозно намаление.

Link to comment
Share on other sites

В четвъртък гледах на живо първия ден на SGF и нищо не ми хареса. Вчера изгледах съкратено видео на презентазията на ЕхБох и пак нямаше игра, за която да се "хайпна". Като цяло 2022 ще е много слаба година откъм игри. Чакаме 2023 за изненади.

Link to comment
Share on other sites

Още на старта корабът е 90% Прометей... Определено ще има страшно много Фолаут в това нещо, масата е почти на 100% :laughing1:

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, deus_pld said:

Това е задължително. От години вече не купувам игри на ден първи. С тия бета-версии, дето ни ги пробутват за завършени игри, чакам поне 4-6 месеца от излизането и тогава купувам, ако не съм се отказал междувременно. Таман до първото сериозно намаление.

А, що, определено има игри, които съм купувал на ден1. Kingdom Come: Deliverance например - нещо ново, свежо и наистина добре направено (изкл. бъговете) като история, атмосфера и т.н. Обичам да стимулирам такива малки студия и техните игри ги купувам на пълна цена.

Link to comment
Share on other sites

Естествено, всички сме купували игри в ден 1. Особено любими заглавия, които са must have за личната колекция. Казвам, че ВЕЧЕ не го правя.

 

24 minutes ago, Antares said:

...(изкл. бъговете)...

Е те тука е заровено кучето. Понякога бъговете са толкова много, че няма как да ги "изкл." Последният ми случай е с RAGE 2. След като се наложи да започна отначало и да преиграя 30 часа, заради бъг в основната история (наред с всички останали), който не ти дава да продължиш нататък и след 1 седмица писане и чатове със съпорти, стигнахме до "емм, сори, ама трябва да започнете отначало", се зарекох, че не са ли изкарали поне два service pack-а могат да ме фанат за дедовия да им играя бъгавите недовършени игри. 

Като искат пари от мен са длъжни да ми предложат завършен продукт. За алфа и бета версии с лъскави трейлъри повече пари не давам. 

Link to comment
Share on other sites

Тя е стара и е сингъл плейър, така че цените са доста ниски вече. Без намаления е 30лв. На първото по-голямо намаление може и да успееш да вземеш целия пакет за толкова.

 

В не чак толкова легитимните магазини е 5лв.

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-wolfenstein-the-new-order-cd-key-compare-prices/

Link to comment
Share on other sites

Благодаря за инфото. В gog я има на 6 евра, а за 9 гледам, че има и The Two Pack. Може пък на някой вече да му е омръзнала и да се раздели с нея срещу една/две бири :P.

Edited by tracker
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Баси, напоследък нищо ново интересно не е излизало. С изключение на Elden Ring, ама съм се заинатил, че няма да я купя на пълната цена, пък до този момент никакви прИмоции не правят гадовете. :lol:

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Godfather said:

Баси, напоследък нищо ново интересно не е излизало. С изключение на Elden Ring, ама съм се заинатил, че няма да я купя на пълната цена, пък до този момент никакви прИмоции не правят гадовете. :lol:

За тия игри се убедих, че е като в ония виц, дето някакъв си млатил хура с чук, ама му било много хубаво, като не уцели....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...