Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

То щом е от тях, да се внимава какво обещават и какво излиза първоначално. Все пак преди премиерата на NMS показваха какви ли не неща, обещаваха камара работи и на края като изкараха играта Steam за първи път май разрешиха връщане на парите над обичайните им условия, че недоволните бяха армия.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

То сякаш имаха избор да я оставят така. Мисълта ми е, че вече имаме нагледен пример с показване и предлагане. То не, че някой от големите заглавия последните години не са и те така де. Но просто Пешо представи играта, специално, че е от тях, сякаш се акцентира на това. Важното е да се спазва - никакви преордъри :) Като излезе, изчаква се да пуснат 2 големи пача с оправяне и тогава се гледа играта става ли или не за игра :) Такива са реалностите последните години.

Link to comment
Share on other sites

Факт е, че години наред след това - по играта излизаха безплатни ъпдейти. Като вкараха много повече съдържание, отколкото бяха обещали първоначално. ААА издателите далеч по-малки ъпдейти ги кръщават DLC и искат по 40-50 долара...
Четох някъде, че Сони са ги притиснали да изкарват играта преди да е била напълно готова.

Link to comment
Share on other sites

Аз също смятам, че са се поучили от грешките си и ще могат да използват натрупания опит в доставянето на новата игра в пълно състояние.

 

Освен това се вижда, че използва същия енжин, който вече 10 години разработват и развиват. Вероятно и механиките са сходни с тези на No Man's Sky. И сега като го пиша това, не съм сигурен защо правят нова игра, при положение че ще е доста сходна с предишната.  :D 

Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, w00x said:

И сега като го пиша това, не съм сигурен защо правят нова игра, при положение че ще е доста сходна с предишната.  :D 

1 hour ago, Antares said:

... безплатни ъпдейти....


Трябва да си плащат тока с нещо :D

Link to comment
Share on other sites

Тази година се открехнах откъм horror story driven игри. Силно препоръчвам всичко що е излезнало от Supermassive Games. Тези пичове знаят как да поднесат интересна история, която привидно започва нормално, но с развитието на играта/игрите става яко WTF. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

On 12/12/2023 at 11:55 PM, Sothbiss said:

Тази година се открехнах откъм horror story driven игри. Силно препоръчвам всичко що е излезнало от Supermassive Games. Тези пичове знаят как да поднесат интересна история, която привидно започва нормално, но с развитието на играта/игрите става яко WTF. :thumbsup:

Phasmophobia e доста готина като се играе с приятели. Един път се изкрещях на умряло защото пред мен се появи един дух. 

 

Lethal Company е готина ама маалко еднообразна. 

Link to comment
Share on other sites

Попаднаха ми някакви кодове за WORLD OF WARSHIPS, които няма да ползвам, защото не си падам по подобен тип игри. Важат до края на януари. За съжаление са само за нови акаунти, така че някой ако реши да се пуска тепърва- да се чувства свободен да ги ползва. 

 

IMG_20231221_121247_331~2.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
5 minutes ago, mIRCata said:

Очакваше нещо друго ли?

А, не. Просто видях, че играта е вече с 30% отстъпка и реших да погледна малко отзиви в Стийм. Народа яко им сипва с черпака. :lol:

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Godfather said:

А, не. Просто видях, че играта е вече с 30% отстъпка и реших да погледна малко отзиви в Стийм. Народа яко им сипва с черпака. :lol:


Още по-смешното е, че имаше и кампания, в която служители на Бетезда отговарят на негативните ревюта. Някакъв пич беше писал, че повечето планети са празни и скучни и някакъв, с таг дев отговорил, че и на луната нямало много неща, като кацнали, но на астронавтите не им било скучно. И подобни отговори, които почти на 99% се припокриват с това, което ChatGPT генерира като му кажеш да отговори на негативно ревю на игра :lol:
Аз лично ще чакам да стане 20 лева и модерите да успеят да я позакърпят. Ама с тоя древен engine да правят "next gen" игра е трагикомично... Да не говорим, че играта излезна почти заедно с Baldur's Gate 3 и Expand-a на Cyberpunk и сравненията хич не са в полза на StarFailed...

Link to comment
Share on other sites

Безплатна е с гейм пасс, заради това не я хейтя. Но се чувства като космическа версия на Fallout.  Само дето съм го играл вече и Старфийлда бе бързо изтрит

Link to comment
Share on other sites

Lightning се комбинира добре с ice :)

Аз най-накрая намерих време да довърша историята му :)))

 

 

Точно довърших Д4 а те са обявили вече expansion :D

https://youtu.be/gHuaCwmx-Rg?si=9bg4cZwt_vlaDgrb

 

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Вече съм 59ти левел, ще сменям билда хахах. Иначе като цяло ми харесва геймплея. Винаги има какво да се гринди и не е еднообразно. World boss-а ми пусна доста добри неща.

Link to comment
Share on other sites

Супер случайно ми се мярна Jazz Jackrabbit 2, абсолютно бях забравил за нея, а дори се продава в gog.com.  Работи и на Steam Deck–а и се оказа голям хит с малкия, връща се от градина и веднага пита да му дам да играе със зайко :laughing1: 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...