Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

8 hours ago, mIRCata said:

То това може и да не е на добро.

Точно заради простотиите на сценаристите се махна и "супермен" - забравих му името.

Иначе играта я плюят основно за якото лагване така като прегледах тук там дискусиите без да задълбавам.

 

Каквото и да излезе, все пак ще е безплатно. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, mIRCata said:

В торентите да :)

E, бичера си е класика. Дори и аз, дето не съм чак такъв фен на поредицата го имам. 

Иначе Калистото - Мак яко я насра. Та лекичко мисля да я пропусна.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, w00x said:

Предните две играл ли си?

Не знам кои са предишните две, играл съм само Odyssey и Syndicate, ама последната не успях нещо да я завърша. 

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Godfather said:

Не знам кои са предишните две, играл съм само Odyssey и Syndicate, ама последната не успях нещо да я завърша. 

Аматьор! Как може да не си играл всичките игри от поредицата? Не знаех, че има такива хора.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, netrootbg said:

Аматьор! Как може да не си играл всичките игри от поредицата? Не знаех, че има такива хора.


Вероятно е ирония, но след black flag аз лично спрях да ги играя...

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, Antares said:

Вероятно е ирония, но след black flag аз лично спрях да ги играя...

Има доста интересни попадения след black flag. Бих казал, че си пропуснал доста.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, netrootbg said:

Има доста интересни попадения след black flag. Бих казал, че си пропуснал доста.


Убитак soft трябва бая да се постараят за да спечелят отново доверието ми. А и не е като да имам излишък от време за такива фермерски фестивали, като техните игри...

Link to comment
Share on other sites

On 12/7/2022 at 7:31 AM, Antares said:

E, бичера си е класика. Дори и аз, дето не съм чак такъв фен на поредицата го имам. 

Странното за мен е, че в gog, който до колкото знам е на CDPR е 50$, докато в steam сега GOTY с 2-те експанзии и всякакви DLC е 10 евро.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, netrootbg said:

Аматьор! Как може да не си играл всичките игри от поредицата? Не знаех, че има такива хора.

Ванка, кога да ги играя всичките като нямам толкова време? Иначе де-що излизат интересни заглавия за без пари ги взимам с надеждата по-късно някой ден да ги пробвам и така си остават някои само да ми задръстват библиотеката. :lol:

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Godfather said:

Баси, next-gen ъпдейта на "The Witcher III Wild Hunt" е 45 гигабайта! :lol:

И днес го пуснаха с намаление и в  gog - всичко за 10$. С повече неща от стийм, защото там музиката и разни неща са допълнително платени отделно от промоцията, която имаха. В гог е всичко за 10$. Добре, че не го играх в стийм и мога да си поискам парите и да си го взема от gog

Link to comment
Share on other sites

Абе аз тая игра я имам в библиотеката по принцип. Разбира се нямам никакво време да стигна изобщо до нея, даже имам още малко да свърша 1, че да почна някога 2... Има ли смисътл да давам 20 лева? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...