Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тъкмо да се разбере къде са скрили уловката с paywall-а.

За момента само козметики видях. 28 долара за броня. :D С тоя магазин обаче, батъл пасове, рано или късно ще ударят paywall. Няма как просто.

Link to comment
Share on other sites

Играх бетата, не беше зле, но 140 лева някак си не ми се отделят от сърцето. 70-80, да, така че ще пропусна на този етап. Отделно, че и време нямам никакво в момента. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Гледам Бетесда се напъват да пускат нещо помпозно в началото на септември - Starfield. Ама като ги знам как осраха всичко, особено Fallout, нещо няма да ги отразявам този път. Или не преди да пуснат играта на половин цена поне. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Те имат навика да пускат мега бъгави неща и да чакат модърите да им ги оправят. И имат наглостта да искат пари за такива неща .За съжаление света е пълен с овце и ще им платят и напълнят гушите пак.  И така ще ги симулират да продължат с това и ще ги оставят да им се размине, вместо да загубят едни пари, че да им дойде акъла в главата.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да призная, че видяното до момента доста ми хареса. Разбира се, това са Бетатеста, та ще изчакам ютубските хейтъри, които следя да ги пробват и ако не ги напсуват много - ще му дам шанс.

Link to comment
Share on other sites

Хъм.. Откраднато от тук, откраднато от там.. Гледайки геймплея, мога да назова четири игри от, които е крадено и просто е напудрено като за съвременни карти. Няма лошо, де. Дано резултатът си струва.

Link to comment
Share on other sites

Мен ми е любопитно до колко са задълбочили в строенето на собствен кораб. Дали ще можеш да правиш пособни извращения, като това ми "творение" от Empyrion:
20230210211638-1.jpg

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

10 годишна игра и само на high na 2k ли се води резолюция, че съм на лаптоп с 3070 карта. Кой и как е направил това небе в игра, която официално е само с плоско синьо небе без динамично време. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Някой да е играл Jedi Survivor? Гледам, че са я пуснали намалена, ама прИмоцията от само 25% нещо не ми се нрави при всичките тия негативни ревюта. Доколкото си спомням от коментарите, идиотите яко са омазали РС версията, та май по-добре да се чака следващата, по-голяма прИмоция. :lol:

Link to comment
Share on other sites

От review-ърите, които следя, дори и най-умерения и позитивен тип яко я наплю. Та аз лично бих чакал първо да мине време и даси оправят бакиите и чак тогава да дойдат големите намаления...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

До сега едно лошо ревю не съм прочел за Baldur's Gate 3... Смешното е, че още по време на разработката ѝ - една камара девелопъри от CDPR, Bethesda, EA и т.н. почнаха да обясняват, как такива игри са аномалии, а не тенденция. Едновременно с това - ревютата ѝ удрят тавана. Аз си я купих вчера, без да знам кога ще мога като хората да ѝ обърна внимание, но просто на такива разработчици обичам да си давам парите.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Antares said:

До сега едно лошо ревю не съм прочел за Baldur's Gate 3... Смешното е, че още по време на разработката ѝ - една камара девелопъри от CDPR, Bethesda, EA и т.н. почнаха да обясняват, как такива игри са аномалии, а не тенденция. Едновременно с това - ревютата ѝ удрят тавана. Аз си я купих вчера, без да знам кога ще мога като хората да ѝ обърна внимание, но просто на такива разработчици обичам да си давам парите.

 

Ти не разбираш. То е защото те нямат достатъчно пари, за да вложат в такава игра. И персонал няма достатъчно. Егати жалкарите.

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, w00x said:

Ти не разбираш. То е защото те нямат достатъчно пари, за да вложат в такава игра. И персонал няма достатъчно. Егати жалкарите.


Още по-смешното е, че сравнително малко студио успя с тази немислимо тежка задача за по-малко време, отколкото AAA гиганти отделят за разработката на техните lootbox microtransaction полуфабрикати.

Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2023 at 8:33 AM, Antares said:

До сега едно лошо ревю не съм прочел за Baldur's Gate 3... Смешното е, че още по време на разработката ѝ - една камара девелопъри от CDPR, Bethesda, EA и т.н. почнаха да обясняват, как такива игри са аномалии, а не тенденция. Едновременно с това - ревютата ѝ удрят тавана. Аз си я купих вчера, без да знам кога ще мога като хората да ѝ обърна внимание, но просто на такива разработчици обичам да си давам парите.

Не и обръщай внимание няколко месеца. Това няма играене. На мен постоянно ми крашва. А след днешния ъпдейт даже не пали. Крашва още на стартирането. Пуснах рефънд, ще пробвам след няколко месеца пак. Иначе даже ти дава да си направиш she-male-и всякакви.....

Link to comment
Share on other sites

56 minutes ago, mIRCata said:

Не и обръщай внимание няколко месеца. Това няма играене. На мен постоянно ми крашва. А след днешния ъпдейт даже не пали. Крашва още на стартирането. Пуснах рефънд, ще пробвам след няколко месеца пак. Иначе даже ти дава да си направиш she-male-и всякакви.....

Е то за shemale-ите и на cp77 го имаше, то си е кажи-речи норма :lol: 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...