Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

1 hour ago, RaptoR said:

Доиграха ми се стари стратегии и какво да видя!


Пуснали са една нова RTS игрица - Crossfire Legion - от създателите на корейския CS (Crossfire) и Homeworld. Крала е от Red Alert и StarCraft - бавно и тромаво движение с фиксирани бази като Red Alert, два вида ресурси като SC. Кампанията ѝ е ужасно кратка обаче, иначе не е лоша. 

Но не заслужава 60-те лева, които ѝ искат в Steam. Има пет Multiplayer карти, доста орязана е откъм unit control и няма много хора за multiplayer - предимно някакви фермери, дето само т'ва правят.

Edited by Antares
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Някой ако е фен на WATCH DOGS - 80% надолу е в Стийм за 12-14 евра 

Излезнала е нова DEAD SPACE... Изглежда тотална лудница... 

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

То римейк, римейк ама си е добре направено като гледам така. 

Другата и мен не ме интересува - просто забелязах и споделям 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
3 hours ago, kotora said:

Чудя се дали да взимам Sons of the Forest :D Изглежда доста добре :) 


Тъпкана е с бъгове. Иначе и аз я обмислям. И междувременно строя колосални космически кораби в Empyrion :)

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, kotora said:



@Godfather KSP 2 е няква трагедия, все едно е в early beta :D 

Ами естествено то това сие е early beta откъдето и да го гледаш. Проблемът е, че са изпраскали една цена като за супер-дупер завършен продукт. Сори, ама в момента си карам на старата, пък като се свършат хипер запалените фенове и смъкнат доволно цената, мога и аз да се включа. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сестра ми си взеха PSVR2 и онзи ден го пробвах, готино е, но по едно време ми стана супер лошо. Ще пробвам тия дни Horizon Call of the Mountain.

Link to comment
Share on other sites

Нормално да ти стане лошо.
Няма ли в игрите защити за хора, които не са свикнали с VR? Трябва да има. Пусни ги на максимум.

 

Има ли размазване на картината, както имаше при предния PSVR?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имало бета на диабло 4, сега разбрах. Направих си един асасин на arcane. До 6ти левел стигнах доста бързо и мога да кажа, че почти всичко е one shot :D 

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, kotora said:

Имало бета на диабло 4, сега разбрах. Направих си един асасин на arcane. До 6ти левел стигнах доста бързо и мога да кажа, че почти всичко е one shot :D 

Въпросната бета май скапвала гигабайтски 3080ti. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Не съм разбрал, върви на 140 фпс точно на 3080ti, обаче не знам дали е гигабайтска. Монитора със сигурност е gigabyte извит :D Сега ще видя как ще върви при мен на 3060то

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, kotora said:

Не съм разбрал, върви на 140 фпс точно на 3080ti, обаче не знам дали е гигабайтска. Монитора със сигурност е gigabyte извит :D Сега ще видя как ще върви при мен на 3060то

 

Като разбереш може да е късно. :D

Link to comment
Share on other sites

Ъмммм, понеже сте все копченатискачи тука - какво по дяволите може да направи една игра, че да блокира видеокарта, освен разбира се ако не я подпали от претоварване? :D

Link to comment
Share on other sites

Трудна работа Видене. 

 

Минах целия Act I и съм 21ви левел. 

 

Забелязах, че златото е шеърнато в целия акаунт, което е доста добре. Може би и преди го е имало, но не съм обърнал внимание. 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...