Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

Just now, RaptoR said:

Абе аз тая игра я имам в библиотеката по принцип. Разбира се нямам никакво време да стигна изобщо до нея, даже имам още малко да свърша 1, че да почна някога 2... Има ли смисътл да давам 20 лева? 


Е аз доколкото разбрах, ако я имаш - получаваш боя ъпдейт безплатно.

Иначе е приятна игра, но е яма за свободно време. Бая диалози и бая синематици има. Красива е, много детайли, доста интересна история и като цяло - потъваш в много добре изрисувам и озвучен свят. Аз така и не можах да я врътна, щото ми писна. От един момент нататък битките стават еднотипни и монотонни и колкото и да ми беше интересна като история - така и не съумях да я довърша.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И аз така си мисля като гледам, но съм толкова уморен, че не съм сигурен... :rofl:

ЕДИТ: Ся ще инсталирам па квот такова - но става само през стийм

Edited by RaptoR
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, RaptoR said:

Сложи всичко плюс тон DLC оръжия, армори, куестове и т.н., но за BLOOD OF WINE и HEARTS OF STONE си иска пари... 


Е, тия са платени DLC-та, като поне винарната си е отделна карта с отделна история.

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, RaptoR said:

Така ама в тоя complete edition тия двете са вътре и тогава тия 20 лева са на далавера. Иначе са бая повече.  

Мисир, взимай двете DLC-та и няма да сгрешиш! Аз се чудя дали да почна да я превъртам отново цялата (май ще ми е за трети път) или само да мина през новото съдържание. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Те с Witcher-a се държат както си трябва да са игрите. Blood and wine + hearts of stone си се явават експанжъни и добавят нова история. Те са си платени. Разните нови оръжия, щуротии ги пускаха като безплатни dlc, а не каткто сега масово се научиха пуснат игра и после класове, дрешки, не знам си какво 5 евро тук, 10 там и като теглиш чертатат играта станала 150 еевра.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Godfather said:

Мисир, взимай двете DLC-та и няма да сгрешиш! Аз се чудя дали да почна да я превъртам отново цялата (май ще ми е за трети път) или само да мина през новото съдържание. :lol:


Да повторя - доколкото ми се струва ако дам 10 евра взимам играта ПЛЮС тия два експанжъна. А в момента ако реша да купувам експанжъните към играта, която вече имам излиза в пъти по-скъпо. 
Всички други добавени дреболии са безплатни за мен и ги свалих.
Мисълта ми е да не стане да си дам парите и като знам колко николко време имам да не ги пипна тия неща с години, когато ще са по 1-2 евра или нещо такова... 

Link to comment
Share on other sites

моята W3 GOTY сноща се ъпдейтна и тъкмо за 2ри път бях врътнал основното стори и почнах 2та екпанжъна. След ъпдейта се поддържа DLSS и FSR.

Играта е доста по-мазна от към графики със същата видеокарта.... играя на същата резолюция но с DLSS balanced. Поддържам около 55-60 fps на 2560x1440 с RTX3050.

Монитора така или иначе е 4К@60hz и не може по-бързо... на 4К прави 30 fps... но е супер лагнато... незнам как съм играл преди на 30fps с вграденото видео на Ryzen 5600G.

Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Veno said:

моята W3 GOTY сноща се ъпдейтна и тъкмо за 2ри път бях врътнал основното стори и почнах 2та екпанжъна. След ъпдейта се поддържа DLSS и FSR.

Играта е доста по-мазна от към графики със същата видеокарта.... играя на същата резолюция но с DLSS balanced. Поддържам около 55-60 fps на 2560x1440 с RTX3050.

Монитора така или иначе е 4К@60hz и не може по-бързо... на 4К прави 30 fps... но е супер лагнато... незнам как съм играл преди на 30fps с вграденото видео на Ryzen 5600G.


Но ти предполагам вече си ги имал двата експанжъна отпреди?

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, RaptoR said:


Да повторя - доколкото ми се струва ако дам 10 евра взимам играта ПЛЮС тия два експанжъна. А в момента ако реша да купувам експанжъните към играта, която вече имам излиза в пъти по-скъпо. 
Всички други добавени дреболии са безплатни за мен и ги свалих.
Мисълта ми е да не стане да си дам парите и като знам колко николко време имам да не ги пипна тия неща с години, когато ще са по 1-2 евра или нещо такова... 

Мисир, това е една от най-яките игри на всички времена, кво се стискаш за няколко евра. Тези DLC-та не само си струват, но са и просто задължителни!  :lol:

 

2 hours ago, Sothbiss said:

Момци, играйте High on Life. Това е ебаси смахнатата игра. На моменти съм се смял с глас. 

Изглежда доста забавна, но ще изчакам за някаква прИмоция. :)

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Godfather said:

Мисир, това е една от най-яките игри на всички времена, кво се стискаш за няколко евра. Тези DLC-та не само си струват, но са и просто задължителни! 


Абе МИСИР!!! Просто не искам да стане да ги платя два пъти. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, RaptoR said:


Абе МИСИР!!! Просто не искам да стане да ги платя два пъти. 

Е кой те кара да ги плащаш два пъти, избирай там подходящия вариант и налазвай! :lol:

 

ПП. Watch Dogs игрите са намалени в Стийм с 80% за който го кефи.

Link to comment
Share on other sites

Ти очакваше да ти кажат - ооо, ама ти имаш същата игра в другата платформа с нейните си неща, ще ползваме нея?

Верно, че може да вържеш игри от едната и другата система, но защо се учудваш, че е друга инсталацията?

Аз реших този път да се пробвам с контролера, вместо с мишка и клавиатура - да видя как е. Че с него мога да си лежа на леглото и да играя на телевизора

 

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, ARPAnet said:

Game Pass

На някоя конзола предполагам?

За PC е 50 евро. А почнаха оплакванията, че колкото и забавна да звучи в началото, става повтаряща се доста бързо.

Link to comment
Share on other sites

52 minutes ago, mIRCata said:

На някоя конзола предполагам?

За PC е 50 евро. А почнаха оплакванията, че колкото и забавна да звучи в началото, става повтаряща се доста бързо.

Не, за PC. Xbox Game Pass има и PC версия и колекцията не е лоша Join Xbox Game Pass: Discover Your Next Favorite Game | Xbox

 

Lololol, гласа на пистолета е гласа на Morty :laughing:

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, mIRCata said:

На някоя конзола предполагам?

За PC е 50 евро. А почнаха оплакванията, че колкото и забавна да звучи в началото, става повтаряща се доста бързо.

 

Тя явно не е много дълга, така че повтаряемостта може да се преглътне, според мен.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...