Jump to content
BulForum.com

ПОПУЛЯРНИ ИГРИ - новини, промоции, препоръки, коментари


veseo

Recommended Posts

И при D3 е така.

 

3 hours ago, kotora said:

Никаква идея :) 

 

На един от кътсийновете е бил отключен fps лимита, както и всякакъв vsync. Вдигали са 4000 FPS и картите са харчели прекалено много ток. Определени модели се претоварват и изгарят. С New World беше същото, но там беше направо в заглавното меню.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, RaptoR said:

А ние с простите стари карти трицифрени дали ще можем да играем? Или и те блокирВат? :rofl:

Вземи я пробвай на стария Правец, Мисир. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Понеже съм сложил вГъзард наравно с EA, демек в шитлиста - реших все пак, понеже е аванта да базирам хейтърското си мнение на базата на лични впечатления - поцъках тоя уикенд. Играта не е лоша, за история не мога да говоря, тъй като не напреднах особено, а и беше поокастрена откъм възможен прогрес.
Имаше бая големи frame drops, на места звука вървеше около секунда след случващото се на екрана, оръжието ми изчезваше визуално, но като цяло играта остави позитивни вЧЕПатления. Все пак - абсурд да предплатя нещо, особено на вГъзард. Вероятно и за тази игра ще важи правилото за намалението.

Link to comment
Share on other sites

Голям плюс е, че не трябва за всеки герой да се грайндят ъпгрейди. Примерно potion-те на новите герои ми бяха като на този 25ти левел. Сигурно и с маунтовете ще е така. Тъпото е, че я пускат лятото, а тогава има малко време за игра :lol:

Пешо при мен лагеше като я играех на 50% свалена, след това не съм имал проблеми :) 
Sorcerer на фрост избушва кочината, успях сам да бутна без много проблеми единия world Boss.  

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Antares said:

Понеже съм сложил вГъзард наравно с EA, демек в шитлиста - реших все пак, понеже е аванта да базирам хейтърското си мнение на базата на лични впечатления - поцъках тоя уикенд. Играта не е лоша, за история не мога да говоря, тъй като не напреднах особено, а и беше поокастрена откъм възможен прогрес.
Имаше бая големи frame drops, на места звука вървеше около секунда след случващото се на екрана, оръжието ми изчезваше визуално, но като цяло играта остави позитивни вЧЕПатления. Все пак - абсурд да предплатя нещо, особено на вГъзард. Вероятно и за тази игра ще важи правилото за намалението.

Присъединявам се към мнението на този господин! :moon:

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, kotora said:

Пешо при мен лагеше като я играех на 50% свалена, след това не съм имал проблеми :) 


Всичките ми тестове са СЛЕД като я свалих изцяло. С'я, ако е свалял някакви пачове на заден план - може. Но вечерно време беше бая лаг. Отделно силно ме подразни, че не намерих начин да направя играта изцяло single player - постоянно прехвърчаха някакви други хора и общо взето колкото повече - толкова по-лагаво.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...
On 5/16/2023 at 4:36 AM, kotora said:

Мии попринцип май я имаме на PS5-цата и я играех с VR. Ама съм още в началото. 

PS няма модове ако не бъркам. Аз имам няколк стотин гигабайта в коли и писти :D

 

Link to comment
Share on other sites

90-те супер много цъках състезателни игри. След 2010-та най-близкото нещо са опитите ми да стигна жив от София до Пловдив по магистралата... Също и вече не мога да си представя да играя нещо такова без волан и педали, а да дам тая кофа пари за такова нещо вече може да ми докара развод... И не на последно място, от видяното - май повечето ставащи състезателни игри са брутални cash grab-ове, та хептен ми умрЕ ентусиазъмъ...

Link to comment
Share on other sites

Пеше, тука съм с тебе... Последно си спомням преди не знам колко години се размазвахме да играем NBA, после първите NFS, първите FIFA и някъде около казармения период мисля, дали не и преди това приключих с тоя жанр... Нито имам нерви, нито ми се подменят постоянно строшени клавиатури... :rofl:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Antares said:

90-те супер много цъках състезателни игри. След 2010-та най-близкото нещо са опитите ми да стигна жив от София до Пловдив по магистралата... Също и вече не мога да си представя да играя нещо такова без волан и педали, а да дам тая кофа пари за такова нещо вече може да ми докара развод... И не на последно място, от видяното - май повечето ставащи състезателни игри са брутални cash grab-ове, та хептен ми умрЕ ентусиазъмъ...

Състезателен симулатор се играе само с волан. Това не е аркадната НФС. Не знам какво стана с цените на воланите обаче. Преди 20 години бяха по 100 лева, сега от 400 долара нагоре. И мен много ме дразни, че айрейсинг е на 10 долара на месец и на всичкото отгоре всички коли и писти са платени (или почти всички) 

Link to comment
Share on other sites

Кой волан е бил 100лв ? Logitech винаги са държали високи цени. Аз след няколко салта на дърт рали се отказах да играя :D 

 

с g27 и рак е поносимо положението. Сега не е като тия състезателните кошове ама пак е добре :) 

Link to comment
Share on other sites

70-100лв бяха боклуците, които се въртят все едно не са свързани към нищо. Воланите с форс фийдбек си бяха цифра и преди 20 години. Сега технологиите са много по-напреднали и воланите много по-сложни като функции и изживяване.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, kotora said:

Кой волан е бил 100лв ? Logitech винаги са държали високи цени. Аз след няколко салта на дърт рали се отказах да играя :D 

 

с g27 и рак е поносимо положението. Сега не е като тия състезателните кошове ама пак е добре :) 

Баче, не помня(беше преди 20 години. G25 още го нямаше. Мисля лоджитек Момо имаше.) , но верно тия лоджитеци бяха бая скъпи. Моя волан от евтиното е един от най-добрите(420 долара май беше. ТръстМастър T300RS GT) . Следващата стъпка обаче отива в хиляди и съм благодаря. 1400 евро за база само... После волана, педали, скорости.. И това дори НЕ Е Фанатек ... Няма край. Не и за 60 часови работни седмици 

 

Иначе горе дъжда и филтъра PurеCandy са платени... Абе заеби. Илия (човека с дъжда) прави 30 бимби на месец от пейтриън събове. Ама той създаде контент мениджъра и заради това си мисля, че Асето Корса ще се играе още дълги години. 

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Само некви балами. :D
Нямам търпение да ударят стена, за която трябва да доплатят и да си кажат "Бахти тъпото дето го направиха. Не трябваше да правя Pre-order". Ама надали...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...