Jump to content
BulForum.com

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

а ако пиша в другата спамърска тема и тя ли ще умре?

Той форума свещта му я крепят саде палците на търгашеската тема, ти за конкретната питаш....

Link to comment
Share on other sites

е, явно и за закриване на теми не ви трябвам в тоз толкова сплотен екип.

 

а може ли вече да ползваме чувство за хумор и елегантно да демонстрираме интелектуалното превъзходство на алтер-егото си над чуждите такива или трябва да се съобразяваме с чувствата на тънкообидни модератори, които при липса на аргументи  раздават банани и предупредителни точки?

 

за един приятел питам.....

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да стана мод на търгашеската тема. Достатъчно съм научил от Пламен, а и я следа редовно. Мисля, че до някъде мога да внеса ред там, а все пак голяма част от форума се крепи именно на нея.

Edited by charmock
Link to comment
Share on other sites

е, явно и за закриване на теми не ви трябвам в тоз толкова сплотен екип.

 

а може ли вече да ползваме чувство за хумор и елегантно да демонстрираме интелектуалното превъзходство на алтер-егото си над чуждите такива или трябва да се съобразяваме с чувствата на тънкообидни модератори, които при липса на аргументи  раздават банани и предупредителни точки?

 

за един приятел питам.....

 

:D :D :D

Давай бре, кой те е спирал?

Link to comment
Share on other sites

Аз искам да стана мод на търгашеската тема. Достатъчно съм научил от Пламен, а и я следа редовно. Мисля, че до някъде мога да внеса ред там, а все пак голяма част от форума се крепи именно на нея.

Щом имаш желание и време да се занимаваш с раздела - заповядай! Смям, че може да ти се има доверие за тази работа! :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D

Давай бре, кой те е спирал?

ще му предам.

 

 

и върнете мелодия на годината!

или поне дядомраза, психара, овермана, мидекс, син му, на ръптора брат му и жена му и т.н.

 

 

между другото поддържате ли списък на падналите воини за свободата на словото в този форум?

 

 

п.п. второ заклинание "summon rapetor" не сработва - не съм толкова добър, колкото си мислех.

Link to comment
Share on other sites

Трябва да призная, че разбрах само 1 изречение.

Надявам се в такъв случай да не бараш мнения, които не разбираш и ще си "годен" модератор като за този форум :D .

 

mobo, аз съм за всички, само овермана недейте връща :) .

Иначе наистина доста хора напуснаха и са напуснали през годините, които са един вид "изгонени" или разсърдени.

Link to comment
Share on other sites

Надявам се в такъв случай да не бараш мнения, които не разбираш и ще си "годен" модератор като за този форум :D .

 

mobo, аз съм за всички, само овермана недейте връща :) .

Иначе наистина доста хора напуснаха и са напуснали през годините, които са един вид "изгонени" или разсърдени.

 

При 3-ти прочит успях да разбера и едит-а. Сега само за мелодията на годината трябва някой да ме светне и съм в час. А и също изброените имена за връщане, дали е саркастично или не, че започва искрено с първите, но после започва да се размива с последните и навлиза в зоната на сарказъм.

Link to comment
Share on other sites

Случайно се позачетах в последните страници, и 1% не знам какво е било, но от коментарите се ориентирам поне малко.

Генерално става въпрос за едно его, а то на немалко хора тук е големичко. Няма лошо. Нали все интелектуалци са наоколо. Лошото е, че не всички си го признават, а тези, които го правят, просто казват - "еми, такова е, не ми пука. Твой проблем."

Има нещо сбъркано :)

 

Не съм толкова отдавна във форума, както Lucky_Luciano отбеляза, точно заради две теми, които според него държат форума по-жив, ме държаха в началото и мен. Ще отбележа, че за годината тук това с егото прави силно впечатление. Хубаво е да си "отворен", но е хубаво навсякъде да си такъв. Да си център на Вселената, оригинален, знаещ, нахакващ другите е добре, но да го правиш с всички и навън, не във форума. Иначе всеки е герой на своята компания, маала, блок, евентуално колеги. Много по-добре цялата енергия по поддържането на егото да се трансформира в това да си контактен, с голям кръг от познати, да си малко по-толерантен, приемащ грешките, на недотам симпатичните ти хора и техните вкусове. Може и да е по-добре от това да раздаваш средняци и да заклеймяваш по форуми и в тесен кръг това, което не е по твой вкус, правейки се паралелно с гордост на мотика с шотландска билка, дето натякваш, че е най-добрата по твой вкус, който е изтънчен, естествено. Това го казвам с пояснението, че не визирам никого.Това е общият и класически случай. Но пък иначе сме "различни". Гледаме под друг ъгъл на света, който е правилен...нашият ;)

И накрая...теглим майни пак. Как ли пък изглежда всичко това на "оня отсреща, тъпият, непросветен". :)

Обобщено: Нещата са утопични. Така че, някой от новите модератори може да "тръкнат" мнението ми :lol:

Link to comment
Share on other sites

Обобщено: Нещата са утопични. Така че, някой от новите модератори може да "тръкнат" мнението ми :lol:

 

Защо? Мнението си е твое. Нали затова е форум? :)

Link to comment
Share on other sites

Не знам Пламен как е с храната, ама Виден да се напие е доста трудоемко... Йегера ще трябва да направи 2*24H смени, та тогава може да има ефект... :grin:  :grin:  :grin:

Няма да го лигавите с бири - запукайте го с водка или уиски и ще стане работата :D

 

 

 

Мисля си, че прекалено навътре взимат доста хора нещата, които се казват във форума и това им тежи. И мен са ме дразнили доста хора тук, но просто му тегля една майна, местя го в другия крачол и продължавам с живота си.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм тук единствено за да се държа несериозно.

И да гъделичкам огромното си като обем его (четейки ви), че не съм чак толкова проЗ, колкото се мисля по някога.

 

П.п. Ако някой се е почувствал засегнат от изказването ми, значи има обоснованото право да ме покани пред Форум-а в Тракия  ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм тук единствено за да се държа несериозно.

И да гъделичкам огромното си като обем его (четейки ви), че не съм чак толкова проЗ, колкото се мисля по някога.

 

П.п. Ако някой се е почувствал засегнат от изказването ми, значи има обоснованото право да ме покани пред Форум-а в Тракия  ;)

Чакай ме в 11 и 30 идвам да те предизвикам на български дуел!

Link to comment
Share on other sites

При 3-ти прочит успях да разбера и едит-а. Сега само за мелодията на годината трябва някой да ме светне и съм в час. А и също изброените имена за връщане, дали е саркастично или не, че започва искрено с първите, но после започва да се размива с последните и навлиза в зоната на сарказъм.

няма сарказъм. трябва да има много и различни, съответно ще има разнообразие в темите и поводите за спорове, както и място за "големите" без да изпъкват/дразнят толкова.

Link to comment
Share on other sites

Какъв е този дуел?

Е не ги ли знаеш:

френски дуел - до първа капка кръв;

английски дуел - до смърт;

български дуел - идват и те пребиват с приятели :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

Чакай ме в 11 и 30 идвам да те предизвикам на български дуел!

Цялата ли рода да водя или само с бра`чедите да идвам? Че те са само с по 1-2ма сина на по 18-20 години, та да сме по-камерен състав от моя страна, къде дваесетина и леко отгоре  човека...

Link to comment
Share on other sites

На мен "български дуел" ми звучи като надпиване с ракия. Нещо като "българска закуска":

3575_thumb.jpg

 

А боя с роднини накрая си идва някак естествено :lol:

Edited by deus_pld
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

За доставката от щатите. Не знам Габиели как доставят, но ако минава митница едв ли ще намериш някой да ти свърши услуга. 

 

Във FAQ-секцията на новия сайт на Габиели вече официално са описали процедурата как се обработват пратки от други държави адресирани до адреса им в Англия:

 

 

Мога ли да изпращам до адреса си в Габиели стоки от друга държава, като Китай или САЩ?

 

Да. Можете да изпращате стоки от всяка точка на света.
Ако при пристигането на стоката в Англия се окаже, че тя подлежи на митническо облагане, на адреса Ви ще бъдат изпратени инструкции как да заплатите задълженията.
Митнически такси се заплащат само към куриерските фирми (royal mail, parcelforce, DHL,FedEx,..).
Те изпращат уведомителни писма/картички, които ги сканираме и изпращаме към вас чрез мейл.
На тях има пълна информация за дължимата сума и начин на плащане.
След като заплатите и освободите стоките от митници(онлайн), те ще пристигнат до адреса нa Габиели.

От опит знам, че процедурата в Германия е сходна, с тази разлика, че DHL искаха събиране в брой на дължимата сума при доставка, та може да се наложи от Габиели да се свържат с получателя и да поискат потвърждение за заплащането.

Link to comment
Share on other sites

В Англия всичко е електронно. Получаваш известие каква сума дължиш и през кой сайт да я платиш. Всичко е улеснено и няма нищо общо с нашата бюрокрация. Току що получих 2 пратки от САЩ през Англия. ДДС-то обаче им беше платено още при изпращането. Ebay и Amazon имат такава услуга. Те подгтовят всички документи и още в момента на поръчката си плащаш всичко. После направо до адреса ти я доставят с всичко платено и без да се занимаваш с нищо.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...