Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Поредната тъпанарска, едноголова, но от друга страна абсолютно заслужена победа на Испания. Неузнаваем немски отбор. Момчиле, затова ти казах вчера да не бързаш да приказваш... Липсата на Мюлер, както се и страхувах, се оказа фатална. Никаква атака нямаха немците. Швайнщайгер сам не може да победи Испания. Това младото момче и то какъв гол изпусна...

 

Силно се притеснявам за холандците....

 

Отново омразен за мен отбор е на финал. Единствено французите мразя повече от испанските цигани. angry1.gif

Link to comment
Share on other sites

Само едно ще ви кажа. Проблемът не е нито в Германците, нито в Парагвай, нито в който и да е отбор в света. Опитайте се да проумеете, че Испания имат невероятно балансиран обор с уникални футболисти на всеки един пост (като изключим бековете (според мен)). Единствено отбори като Бразилия и Аржентина могат да се конкурират по качество с Испания, но заради техните треньори си заминаха рано, рано. Относно испанците - не виждам как може да очаквате приказна и невероятна игра от тях и победи с по 4-0 като всеки отбор срещу, който излезнат се брани с 10 човека в и пред наказателното поле така бяха днес и германиците. За финал можем само да си пожелаем един невероятен финал, защото и двата отбора практикуват нападателен и агресивен футболbeer.gif

Link to comment
Share on other sites

За финал можем само да си пожелаем един невероятен финал, защото и двата отбора практикуват нападателен и агресивен футболbeer.gif

Което не правят нито един от двата отбора. Мача в събота ще по-интересен.

Link to comment
Share on other sites

Бал съм го и октопода, няма грешкаа!! Чуда се не са си ли се сетили до сега тея хора да изкарат малко пари от залагания ?

Както каза и коментатора дори и в днешния ден срещу този съперн Испания не си прмени стила и може би заради това спечелиха. Днес ираха малко по-добре от колкото до сега, си мислял. С повече движение, повече острота и разнообразие. И какво се оказа- испанците можели да играят по крилото. Видя се, че като играят по-често по фланговете атаките им стават по- опасни, а не както до сега само през центъра.

Ония малък пръдляч цигански Педро, да го еба и лакомника каk нагло изигра положението. Заслужаваше дедо Дел Боске да го плесне при смяната.

Неска Германия не играха нищо. До гола седяха подредени отзад и чакаха. Че дори и при опит за контра и изнасяне на топката редовно бъркаха елемнтарни пасове. Сетиха се да играят чак като им вкараха. Едва ли Мюлер щеше да им помогне.

Аз обаче зех, че го познах тоя финал. Мисля, че ИСпания ще станат и шампиони.

Link to comment
Share on other sites

Мача е купен, тоя истормозен Испански дрислив отбор не му е мястото там!!!

 

PS Напомни ми финала Бразилия - Франция...щото и там не бе купен...пахахах баси..

Както баща ми вика "Бяха им били некви инжекции за да не ритат"....ужасТ

Link to comment
Share on other sites

Поредната тъпанарска, едноголова, но от друга страна абсолютно заслужена победа на Испания. Неузнаваем немски отбор. Момчиле, затова ти казах вчера да не бързаш да приказваш... Липсата на Мюлер, както се и страхувах, се оказа фатална. Никаква атака нямаха немците. Швайнщайгер сам не може да победи Испания. Това младото момче и то какъв гол изпусна...

Мдам, по тази уникална "футболна логика" излиза, че най-резултатното нападение на първенството до момента със средно почти три гола на мач не можа да направи това, което за отбори като Швейцария и Чили не представляваше никакъв проблем. Нещо прецакаха яко тия хайвани, не може липсата на един само Мюлер да срине така отбора.

 

Някой ще ми обясни ли какъв е тоя "октопод". Много моля.

http://www.youtube.com/watch?v=0keyYL8cZPs

Link to comment
Share on other sites

Немците заложиха на сигурно и му ядоха главата. Заслужено отпаднаха. Очаквам Испания да стане шампион. Не мисля че Холандия с един Шнайдер ще успеят да направят нещо. Да не говорим колко свински ги подпряха на полуфинала тия нещастници.

Link to comment
Share on other sites

Мдам, по тази уникална "футболна логика" излиза, че най-резултатното нападение на първенството до момента със средно почти три гола на мач не можа да направи това, което за отбори като Швейцария и Чили не представляваше никакъв проблем. Нещо прецакаха яко тия хайвани, не може липсата на един само Мюлер да срине така отбора.

Истината е, че испанците много добре бяха разучили немците и си бяха научили домашното. Просто не им дадоха почти никакви шансове. За цял мач имаше една - две опасности пред Касияс. Наситената халфова линия на Дел Боске и активната преса в средата на терена не оставиха шанс на немците. Испания надигра Германия като изчака своя миг и използва една от малкото грешки в мача. Съвсем заслужена победа и заслужен финал, макар и с нетипично за испанците пестелива и непривлекателна за окото игра. Пуйол - президент:)))))

Link to comment
Share on other sites

Истината е, че испанците много добре бяха разучили немците и си бяха научили домашното. Просто не им дадоха почти никакви шансове. За цял мач имаше една - две опасности пред Касияс. Наситената халфова линия на Дел Боске и активната преса в средата на терена не оставиха шанс на немците. Испания надигра Германия като изчака своя миг и използва една от малкото грешки в мача. Съвсем заслужена победа и заслужен финал, макар и с нетипично за испанците пестелива и непривлекателна за окото игра. Пуйол - президент:)))))

Дали това е наистина така ще стане ясно на финала. Холандците обаче имат един сериозен проблем и той им стои на вратата.

 

Е, аре бе вие от една грешка го изкарахте Стекеленбург супер некадърник. А точно обратното, доста си е добър той. Просто в този случак беше хванат вкрчака при удъра. На всеки се слчуват грешки.

Ако двата уругвайски гола могат да му се зачетат за една грешка, тогава съм съгласен.

Link to comment
Share on other sites

Е, аре бе вие от една грешка го изкарахте Стекеленбург супер некадърник. А точно обратното, доста си е добър той. Просто в този случак беше хванат вкрчака при удъра. На всеки се слчуват грешки.

Link to comment
Share on other sites

Немците заложиха на сигурно и му ядоха главата. Заслужено отпаднаха. Очаквам Испания да стане шампион. Не мисля че Холандия с един Шнайдер ще успеят да направят нещо. Да не говорим колко свински ги подпряха на полуфинала тия нещастници.

 

Искрено се надявам тоя скопен Испански отбор да изяде поне 3-4 парцала на финала от Холандия... Германците все едно бяха съвсем различни хора от тези които размазаха Аржентина с 4 на 0... А тоя Стекеленбург кое му е доброто така и не разбрах

Link to comment
Share on other sites

Йоги май беше объркал тона на поведение. Нищо, наистина дано си пожелаем атрактивен футбол поне.

Link to comment
Share on other sites

Ван Дер Саар не трябваше да се отказва от национала на Холандия , щеше да е по-добро попълнение според мен , въпреки 40те му години.

Link to comment
Share on other sites

Ван Дер Саар не трябваше да се отказва от национала на Холандия , щеше да е по-добро попълнение според мен , въпреки 40те му години.

 

И аз съм на това мнение в пъти по-добре от тоя кълвач

Link to comment
Share on other sites

Да бе верно, чи ко му пречи да играе до 50 ? И как точно съдите за Стекеленбург от една единствена грешка ?

Link to comment
Share on other sites

Тази вечер изгледах мача на спокойствие отново с много повторения на любопитни моменти и мога да кажа само едно - трагичен немски състав. Каква е причината обаче не става ясно. Абсолютна липса на желание за игра, като че ли всички бяха поразени от грип и с 40 градуса температура. Гвоздея на терена обаче беше Йозил. Този пич в някои от моментите направо ме караше да се смея на глас - специално гледах да видя кога ще се затича поне веднъж. Направи го един единствен път, разбира се съвсем леко, в края на първото полувреме, когато загуби равновесие в наказателното поле на испанците и падна театрално за дузпа. През цялото останало време пича буквално си се разхождаше по терена и имаше куриозни моменти на преминаващи покрай него бавни топки, на които той изобщо не обръщаше внимание. В един от другите куриозни моменти Подолски и Йозил направиха точно две крачки срещу ослушващия се в този момент Шави, след което буквално се спряха и двамата и му дадоха приятелска възможност да реши в коя посока да поеме с топката. Напълно не можах и да схвана идеята на Льов да извади Боатенг и Троховски, които комай единствени се опитваха да се движат по терена. Та толкова за пресата на испанците. Всъщност забравих да спомена, че ако испанците наистина бяха променили посредствената си форма и при това, което показаха немците, резултата трябваше да бъде поне 4:0. :lol:

 

Уникален цитат от репортажа на Дневник:

Германците разчитаха на пробивите на Йозил и центрирания към високите нападатели ...

Е тоя пич определено е гледал някакъв друг мач. Специално заради уникалното 90-минутно разхождащо се изпълнение на Йозил ще си запазя записа на мача и ще си го повтарям за да се смея на глас. Не само пробив, този шемет нямаше дори 5 секунди с топката, а разходката му на терена беше достойна за някакъв комедиен шедьовър. :lol:

Link to comment
Share on other sites

(като изключим бековете (според мен))
Само на мен ли ми се стори, че повечето атаки минаваха през Рамос? Уникален футболист, не знам как успява хем при атаките да е в собственото си поле, а при ответната атака да го изведат зад защитата...

 

Колкото и да ми е неприятно да го кажа, Испания заслужено продължава!
И аз исках немците да са на финал, но дори и не намекнаха, че го заслужават... Не мога да си кривя душата - бяха надиграни и резултата можеше да е още по убедителен.
Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм доволен че Испания би все пак показа много по добър футбол от Немците, но мача неможе да стъпи и на малкият пръст на миналият полу финал

Сигорен съм че Холандия ще разгромът Испания с едно 2,3 гола

Link to comment
Share on other sites

Аз пък съм доволен че Испания би все пак показа много по добър футбол от Немците, но мача неможе да стъпи и на малкият пръст на миналият полу финал

Сигорен съм че Холандия ще разгромът Испания с едно 2,3 гола

 

Аз пък съм сигурен, че ще стане обратното :)...

Link to comment
Share on other sites

Аз викам, че Холандия даже ще вкара едно 15-16 гола.

Холандия сигурно ще играе като Германия и нещо подобно на своята игра срещу Бразилия. Отзад плътно прибрани, затворили всякви пространства и ще разчитат на някоя и друга контра и проблясък на некоя звиздъ.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...