Jump to content
BulForum.com

Мондиал 2010


XMD

Recommended Posts

След като Англия и Аржентита си отидоха с по четири парцала, чудя се с колко ли ще се отърват утре Испания? :lol:

Дано, дано! Испания на това световно са врагове на футбола. Гол да вкарат и започват да мачкат топката... Разцъквания по целият терен без никакви напъни за нови голове... игра с която Италия станаха не веднъж световни.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 603
  • Created
  • Last Reply

Да не говорим за способностите му в стрелба отдалеч (пресен пример - как попари Юнайтед). Днешния гол с глава нещо кофти ли беше?

Единствения му проблем при стрелба отдалеч е , че понякога му трябва прекалено много време да си нагласи топката на крака и следователно лесно я губи , виж за пример мача срещу Бразилия , там това се случи няколко пъти на границата на наказателното поле - наглася , наглася и аха да я удари и хоп , 3ма защитника в него :D Иначе е голям играч , признавам го , но имам чувството , че има някаква борба между него и Снайдер кой ще изпъкне повече.

Link to comment
Share on other sites

Още едни лигльовци - латиноси и т.н. напуснаха !!!

Дано днес това се случи и с прехваления и набедения отбор на циганетата!

 

Важното е че останалите три отбора са Европейски! Макар Испания да е като долна дивизия на столипиново :D

Link to comment
Share on other sites

Аз не видях някой да надбяга Робен в пряк двубой досега

Аз пък що видях че го надбяга защитата поне 2 пъти и се чудих що защитниците са по бързи от нападателите.

Иначе няма такива лъкери бе.3 гола с греда всичките :)

Link to comment
Share on other sites

Ван Бронхорст го прави това за втори път - първия беше около преди 10г. в някаква квалификация. Беше и в Рейнджърс тогава.

Link to comment
Share on other sites

А ти? Червен картон + дуспа - липсват. 2-ри жълт за преструвки на Шнайдер - липсва... НЕЩАСТНИЦИИИИИИИИИИИИИИ

 

Хах май различни мачове сме гледали - нито дузпа имаше, нито картони... А ония от Уругвай Кавани дето цял мач само да го доближат падаше още преди да са го докоснали? Той хич не симулираше и не лежа по терена... Аз съм за Испания днес, че на финала моите любимци Холандците по-лесно ще ги смачкат :)

Link to comment
Share on other sites

Хах май различни мачове сме гледали - нито дузпа имаше, нито картони... А ония от Уругвай Кавани дето цял мач само да го доближат падаше още преди да са го докоснали? Той хич не симулираше и не лежа по терена... Аз съм за Испания днес, че на финала моите любимци Холандците по-лесно ще ги смачкат :)

Ти обърка Кавали с произволни десет от единадесетте играча на холандския отбор. Срещу Германия лежане по терена няма да помогне! Срещу Германия няма да помогнат и слабия вратар или ван Перси. А срещу Испания... Не знам.

Между другото - Испания имат по-нисък коеф. от Германия. Въх!

Link to comment
Share on other sites

Всички ли сме за Германия? Няма ли поне 1 за Испания?

Има за Испания много ясно. Поне испанци играят там...а не турци и поляци и тем подобни. Как ли се върти Хитлер в гроба си като казват стартовия състав? :D

 

все пак оХтопода каза, че Испания ще бият :).

Link to comment
Share on other sites

Я съм за над 5 гола в мача.. в редовното време ! :tongue

Link to comment
Share on other sites

И аз съм за Еспаня, защото ми се струва, че ще са по-удобен съперник за оранжевите. Но ако от мача Арж - Гер може да се извади някакъв генерален извод, той ще е:

 

Deutschland über alles
Link to comment
Share on other sites

ИСПАНИЯ ще е световен шампион!

Link to comment
Share on other sites

наистина финал Испания -Холандия ще е як и динамичен мач,но незнам защо в този мач съм за Фашистите.УСПЕХ Хитлеристки коп...та.

Октопода за мезе...

Link to comment
Share on other sites

Нали се сещате че като са разбрали от октопода ,че ще губят и са се нахъсали още повече да идат на финал :D

Link to comment
Share on other sites

Октопода на салата :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

Бе отбора на Турция, Гана и Бразилия отпадна...

 

_____________

 

btw аз бях за "играта" на Немците ама това което направиха първото полувреме беше антифутболно - да чакаш на контра атака на 1/2 финал на световно и да не си Италия... еми начи си педер.

Link to comment
Share on other sites

От 1/8финалите си мълча, за да кажа следното на всички хейтърчета - ГОРЕТЕ В АДА, НЕЩАСТНИЦИ!!! Испанската футболна машина е на финал :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...