Jump to content
BulForum.com

Starter


Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Бззт-бззт -- SNOOZ!

***

Бззт-бззт -- SNOOZ!

***

Е, когато диарията каза "бззт-бззт" - на нея не можах да й натисна снуз... :/ Прекрасно събуждане - с тоалетно дежурство.

След него видях, че имам 15 минути до автобуса, реших, че мога да полегна... та разстоянието от блока до спирката съм го спринтирал после...

Link to comment
Share on other sites

Алармата ми звънна в 6 и 30,но прецених,че ще стана след 15 мин, и само си пуснах БГ Радио.

Събудих се,но в 8 и 30,а в 8 трябваше да съм в колежа.. Реших,че така или иначе ще стоя на упражнения следобед,значи мога да позакъснея малко за лекции.

Сега пия чай,в една от любимите ми чаши.

Котката нахраних,остава само да реша да тръгна към колежа! Пожелайте ми успех. :)

Link to comment
Share on other sites

Черен чай :3.

Link to comment
Share on other sites

Събуждане в 8 ч. със свит корем, т.е. събудих се от притеснение, доста често напоследък ми се случва. Къпане, грим, неуспешни опити да не събудя съквартирантката и сега малко интернет. Следват лекции... Изобщо се очертава доста гаден и глупав ден...

Link to comment
Share on other sites

Дълга и силна лаваца с мед, няма джин обаче, чаша прясно мляко, филийка черен хляб, парче шунка (пуешка), кашкавалче и сиренце - дам, прасе :D :D :D т'ва е щото ми свърши джина.

 

И се събудих с Medina - U & I

Link to comment
Share on other sites

Много диетично го караш.

Аз днес сутринта събрах каквтото имаше из хладилника в една почти празна кутийка от маргарин, добавих едно яйце, подправки и ядох две много странно мокри принцеси... :D

 

P.S.Това като го написах и се подсетих за култовия виц с котенцето и салама в локвата... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сега съм се дигнал, слушалки, музика, кафе и цигара, после баня и отивам на спешен преглед при зъболекаря в 1:30 съм записан.

:)

╓─\\_//, ♪(o.O)♪──────────────────────♫╖
║◄||►||■||► ♫ Skillet - Vapor──────────╢
╙─\\_//, ♪(o.O)♪──────────────────────♫╜

Link to comment
Share on other sites

Прекрасно начало на деня - с намиране на отдавна търсена книга, билети за Kultur shock, много Kultur shock, една ябълка, чаша мляко... Следва тренировка, поне два часа рисуване и следобед с правене на коледни подаръци :)

Link to comment
Share on other sites

Денят започна със злорадстване, докато гледах как собственикът на едно дебело и мазно Ауди в квартала се опитваше да си затвори багажника. Спомних си за миналата зима, когато всяка сутрин вътрешностите ми кипваха, блъскайки замръзналата врата на Ланчията.

После изгълтах две чаши кафе с капучинени бисквитки. :)

Следва много, много работа. Единствената ми утеха е, че след това до края на годината сигурно ще си мързелувам на воля :D

Link to comment
Share on other sites

Събуждане по обяд, с усещането че съм прекалил с алкохола вчера, може би не е само усещане де да знам, силно кафе, настройка на китарата и почвам да се мъча. После на почивката ще взема да лакирам едната страна на другата китара, че то ако свиря цял ден, после няма да мога и цигара да запаля с лявата ръка. Става на салата направо ебахти. Ама имам да наваксвам, та ще трябва да се напъна.

 

П.С. Музиката е на U2. Пак ме прихвана да ги слушам. Поздрав - U2 - Electrical Storm

Link to comment
Share on other sites

Събуждане в 6:45, още малко време прекарвам в леглото,да се поразсъня. Ставам и отивам до банята,ужасявайки се от рошавата ми коса. След това Лео започна да мяука, наложи се бързо да му дам храна,преди да е събудил и съседите. И ето,че започнах да си правя чай. :) Любимият ми,прекрасен чай,в една прекрасна жълта чаша. Такова удоволствие ми доставя като го пия.. :) Може би и закуска ще си направя.

А музиката е българска,както всяка сутрин ако съм си вкъщи. :)

 

Уф.. и на лекции трябва да ходя.. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ставане в 8, разнасяне на тежката глава зигзагообразно из хотелската стая, пускане на една вода... магнитната карта на рецепцията, раницата на гърба и към спирката.

Първото кафе - в 10 часа вкъщи. Още подпийвам. И мисля, като се освободя от пияното лайно да отпраша към някое тепе с определена цел...

 

Ред: Phase1 - complete. Загрявка с Norther - Mirror of Maddness

Link to comment
Share on other sites

Неделя....., определено е денят който пуска водата след предходните шест дни. Спане до посиняване и вкочанясване, кафето се пие за поне половин час...., блаженно моткане из къщи...., ех, ако плащаха за това, определено щях да фигурирам между топ 10те най-преуспели хора....

Link to comment
Share on other sites

Ранно ставане, този път не дадох воля на "snooz" изкушението, че трябва да се облепвам... ставане, превръзка, приготвяне на обяда и... се оказва прекалено рано за излизане... И к'во - зачетох се в новата книжка на Пратчет и... за малко да изтърва автобуса :lol: Тоя човек е вреден - води до пристрастяване :D

Link to comment
Share on other sites

Събуждане в 7:10, голяяяяяяяяяма прозявка, заради некарането на лекции съм отвикнала да ставам рано... Следва топъл шоколад, баня, малко грим (вече имам вежди :) ), лекции, след това кой знае... Приятен ден!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...