Jump to content
BulForum.com

Starter


Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Това някакъв намек, че се шпакловаш с жени, който има за цел да ти вдигне главоломно рейтинга на форума ли е? Или просто си опитала да кажеш нещо друго, но не се е получило разбираемо?

Link to comment
Share on other sites

Това някакъв намек, че се шпакловаш с жени, който има за цел да ти вдигне главоломно рейтинга на форума ли е? Или просто си опитала да кажеш нещо друго, но не се е получило разбираемо?

Има малко женско коте, бре! Бахти и бъзиктара, дето стана и ти....

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Иначе тази сутрин станах върл фен на кроасаните с масло ( от OMV) и чаят "Калахари" (хънибуш с лимонена трева) и после търчане, търчане, та до ей сега....

Link to comment
Share on other sites

Това някакъв намек, че се шпакловаш с жени, който има за цел да ти вдигне главоломно рейтинга на форума ли е? Или просто си опитала да кажеш нещо друго, но не се е получило разбираемо?

 

Правилно си ме разбрал. Мисля,че това е най-ефективният подход :laughing:

Съквартирантката ми. Когато тя спи,най-добре се разбираме. :)

Това с шпакловките не знам как ти дойде на ум.

А това за рейтинга във форума..... жалко,че съм ти създала такова впечатление.

 

ред: gado , женското коте се оказа мъжко. :laughing: Казва се Лео :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Получавам ерекция, когато жена ми го каже. А ако ми каже "отвратителен си" има опасност да свърша!

 

Много неприятно ми става,когато чуя човек да говори така.

Не ти правя забележка,просто споделям,както ти.. :unsure:

 

ред: " жена " .. суууууууууууупер.

ред2: в такъв случай,аз също бих могла да задраскам една дума от поста си,но няма да го направя.

 

ред3: ....ако спра "да ти се връзвам",ще си помислиш че съм ти сърдита.

Link to comment
Share on other sites

Наистина (честно), що не си признаете и не се вземете? Или поне излъчвайте сериала и със снимки и звук - по-забавно ще е.

Link to comment
Share on other sites

Наистина (честно), що не си признаете и не се вземете? Или поне излъчвайте сериала и със снимки и звук - по-забавно ще е.

 

Не бих си взела мъж,който се забавлява по този начин. Нищо лошо не искам да кажа. Моят мъж си ми харесва просто. :)

Link to comment
Share on other sites

айде който има нещо да мери - да го мери другаде. направете една тема "комплексари vs. предмети, изпразнени от съдържание" и си пишете в нея. ние не пишем в тоалетната ви, моля и вие да не серете в темите ни. смърдите.

 

модераторите, дето тооолкова държат на добрия тон... и те да вземат да приложат на дело приказките си, а? да им припомня какво се заканваха, ако са забравили. до момента демонстрират единствено двойния си аршин. не че друго се е очаквало де, не че съм им повярвал, че ще направят нещо на хората, с които си контактуват и извън форума... смех.

 

тук-там из форума все още има смислени теми, въпреки усилията на изпразнените от съдържание да огреят навсякъде. нека да не им помагаме в наторяването, какво ще кажете?

Link to comment
Share on other sites

айде който има нещо да мери - да го мери другаде. направете една тема "комплексари vs. предмети, изпразнени от съдържание" и си пишете в нея. ние не пишем в тоалетната ви, моля и вие да не серете в темите ни. смърдите.

 

модераторите, дето тооолкова държат на добрия тон... и те да вземат да приложат на дело приказките си, а? да им припомня какво се заканваха, ако са забравили. до момента демонстрират единствено двойния си аршин. не че друго се е очаквало де, не че съм им повярвал, че ще направят нещо на хората, с които си контактуват и извън форума... смех.

 

тук-там из форума все още има смислени теми, въпреки усилията на изпразнените от съдържание да огреят навсякъде. нека да не им помагаме в наторяването, какво ще кажете?

 

Добре,че поне ти спазваш добрият тон тук..

Сигурно много сме те ядосали,ако съдя по това колко грубо се изразяваш.

Извинявам се.

Link to comment
Share on other sites

E това не го мога - да се изкъпя сутрин. От ученик още сутрешната ми програма винаги е била настроена така, че да мога да спя максимално дълго. А и ако сутрин влезна в банята... може да изхабя един бойлер...

 

А тази сутрин не можах да стана, пет пъти го "кихах" телефона, докато накрая разстройството надделя и се наложи да стана... И без гимнастика, обяда го забравих в хладилника... И на ра'лта...

Link to comment
Share on other sites

Зле ! Много тътрене, двете кафета изобщо не помогноха, имам сумати работа за вършене, а за капак май грипът ме застигна и мене най - накрая....

Link to comment
Share on other sites

Сутрешния душ много ми вдига тонуса на мен. Газ към офиса сега!

 

Аз без него буквално не мога да си отворя очите...

Душ, кафе + една голяма чаша фреш от портокал и лимон, цигара, сега тряя да хапна нещо и изчезвам

Link to comment
Share on other sites

Lqgane v 2-3, stavane v 7:30 s ujasni muki i pone 5 snooz-a na alarmata. Do 8:20 - kupane, miene lice i zubi, gel. Mnogo voda da vdigne kruvnoto malko. V ofisa 1 naturalen sok + 1 golqmo 4erno kafe, no otkakto po4nah da gi pravq po 2-3 na den, neshto surceto po4na da se obajda.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...