Jump to content
BulForum.com

Starter


Recommended Posts

Започна с кофти сън :( продължи с хубаво кафе , филии с NuCrema , сок , идиотска музика и ще започвам със задачите .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Успях да си оправя биологичният часовник, дигнах се 4:30... раздвижих се, хвърлих една четка на зъбите, изплакнах си лицето, сега седнах да си запаля една цигара с кафето.

И денят започва!

Нищо, че вън още е пълен мрак от всякъде.

:)

Link to comment
Share on other sites

От снощи ми е тръгнало на неприятни работи - почти си прегорих ябълковия щрудел. Сутринта, веднага след ненормално ранно ставане, се полях с кафе, забравих си част от "оборудването" за танци вкъщи, после си забравих телефона в колата, а се очертава мнооого натоварен ден. В момента се самоубеждавам с чаша мляко с какао, че останалата част ще е добре :)

Link to comment
Share on other sites

Боже, овърмане така ли ще кажеш, на мен пред това пц ми изтекоха очите, чакам някой да ми дзънне за да не ми е скука.

Вече като погледна отворен компютър и ми идва да го метна в кашона за резервни части.

 

Та сега чакам да ми докарат цял кашон части, да съм сглабял пц-та... как мразя да мъкна кутиите напред-назад, а после ако не тръгне нещо както трябва след проверка на памет, хард, гпу, цпу и цял куп такива избити работи, трябва пак да подменям части и пак да мъкна кутии. След това се почва на всичките пц-та една инсталация на уиндоус, линукс, бсд, кой каквото иска.

Абе си играя цял ден.

 

Поне мога да се похваля с това, че портмонето ми се пълни доволно тая седмица.

Само не знам къде ще ги харча тези пари, то да беше лято да се лепна в Гърция по барове с познати, а то зима, на ски не ходя както правят останали, та скуката ще ме довърши.

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък спах над 9 часа което за мен си е събитие. Разходих малкия навън, свърших и малко работа по банките. А сега почвам и с бачкането. Както съм се развихрил ще опукам за 1 седмица напред работа :)

Link to comment
Share on other sites

Аз пък спах над 9 часа което за мен си е събитие. Разходих малкия навън, свърших и малко работа по банките. А сега почвам и с бачкането. Както съм се развихрил ще опукам за 1 седмица напред работа :)

Блазе ти дедо, аз от няколко дни не мога да поспя, после изглеждам като мачкан от стадо бикове... ако е опукаш и търсиш още работа, аз имам в повече, ще ти преотстъпя малко.

:)

Link to comment
Share on other sites

Жалвайте се вие от липса на сън! Тази сутрин си дремех сладко на топло, докато джойстикът от xbox-а не ми падна на главата :wacko:

Но се очкаваше подобно нещо - купчинката книги до леглото ми расте заплашително, мога само да се радвам, че не се изръси цялата...

Link to comment
Share on other sites

Ранно ставане(мразя първа смяна),Закуска и още един скучен ден в училище,плюс някакви идиоти ,които си вярват че маските ще ги спасят.

Link to comment
Share on other sites

Денят започна с ранно копчевозененаработа (да, една дума е). След това борба с дилемата да си лягам ли, или да се цопна на компютъра. Очевидно е кое надделя.

Следва изпиване на последната доза евтино кафе, което значи само едно - отваряне на хубавото :)

И тъй като вчера бях добро дете и си свърших всичката работа, днес ще се разцепя/размажа/нагрухам (и какво ли още не) с Dragon Age: Origins.

Само някой да е посмял да ми звънне, ей! ;)

Link to comment
Share on other sites

Денят започва съвсем стандартно-събуждане около 10.30(как ми липсва времето когато преди 1 не можех да отлепя :unsure: ),въргаляне до към 11,вита баница с какао и палене на мотора.

Link to comment
Share on other sites

ставане в 8 - все пак е неделя. след вчера много не ми се ставаше, ама трябва. трябва да поработя в офиса. На ангелите - честито.

Link to comment
Share on other sites

добро утро, добри хора. навън пак е пролет. денят започва с Bad Company :)

 

днес ще е пусна по пързалката в трета градска болница. още от сега събирам нерви, че сигурно ще ми трябват.

Link to comment
Share on other sites

Хубаво и най-вече ползотворно начало на деня. Вече съм вкъщи, рисувам жирафи за тoзи младеж :music

По-късно ще му направя и моделинен и ще сглобя wind chime от миди. Май имам нужа от работа - трябва да оползотворя по-добре излишъка от време и енергия :tongue

Link to comment
Share on other sites

На мен ми писна да се събуждам като парцал и все нещо да ме боли. Нямам търпение да заживея в някоя къща на някое планинско село :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...