Jump to content
BulForum.com

Starter


Recommended Posts

Едночасово ринене на сняг. Смолянските снегорини - ряпа да ядат :) Добре че в общата залесия си изчистих мойта колата, а не съседната. Явно хората са решили да ги карат тея коли някъде Април месец... И мамка му на тоя, който ми спре на мястото!!!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

Започнах с малко трудно ставане към 10,оправяне на стаята и приготвяне на закуска...което ми подсказва да проверя принцесите да не съм ги загорял :D

Link to comment
Share on other sites

Тоалет, кафе ииииииииииииии

 

AC/DC - The Razors Edge !!!!!!!!!

 

Мисля си, че ако по някаква шибана причина, не успея да отида на концерта на AC/DC, ще се махна от тази държава и кракът ми няма да стъпи повече тук ! Ей такова ми е тая сутрин. Хубавото е, че след час-два изчезвам на балкан.

Link to comment
Share on other sites

Бре, какво спане му ударих! Не се сещам кога за последно съм спал до 11:30.

Сега си сърбам чайче от дива череша. После - Mass Effect 2!

А привечер с копче ще си поръчаме пица, ще си вземем винце и ще гледаме кинце :)

 

Честит празник на всички влюбени/алкохолици!

Link to comment
Share on other sites

7:30 - събуждане в планинската квартира, ставане, бърза закуска (Пеш-маша, който бях сготвил предната вечер), натъпкване на джобовете със сладки работи и към пистата. 8:30 - ските са взети, платени и юруш на червената, 12:10 - петнайсет минути за изгълтването на една супа, чай и кафе, 15:00 - при колата и обратно към цивилизацията :sad2:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

3-ти ден след възстановяване на тренировки. 3-ти ден, в който ставам от раз, чувствам се бодър и пълен с енергия. Тази сутрин - летящ старт Soulfly - Inner Spirit, малко ядки и празни мохабети пред офиса...

Link to comment
Share on other sites

Аз пък втори ден, в който едвам се отлепям от чаршафите, кашлям, гърло и разбира се - ангажиращ служебен секс.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...