Jump to content
BulForum.com

Starter


Recommended Posts

Ти да нямаш талант? Да бе, хайде стига скромност. Жоро мен не ме беше виждал да рисувам, но преди няколко дни ей така, от нищо, хванах химикала и рисувах (рисувам като гледам, основно комикси). Та получи се, макар че не бях рисувала 10 години.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply
Ставане към 8:45 ч., пиене на горещ шоколад, гледане на Хаус, пак заспиване, че нещо ми стана лошо, ставане към 12 ч., пазаруване на гримове, хапчета, огледала, пасти за зъби и т.н., хапване, малко нет и се залавям да чета Хегел... Оле майко... Лек ден на всички. Само на мен ли ми се струва, че днес не е толкова студено, колкото вчера?

Права си-далеч по-студено е.Иначе по темата...трудно събуждане около 8 часа(ще трябва пак да привиквам да ставам рано),лека закуска с пържени филийки и цял ден търчене на тоя студ :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ставане в 05 : 00 (издигнах се в собствените си очи) кафета - мафета, тътрене и спъване, остригване на брадата (беше станала към 3-4 пръста)... 10 : 30 - Враца! И после цял ден водих (между задачките) неравностойна битка с комитета по посрещането ми състоящ се предимно от пингвини, бели мечки и моржове (беше им студено на хайваните и се натискаха да ги топля)....

Link to comment
Share on other sites

Добро утро, народе! Събудих се в 6 ч. по незнайни за мен причини, та до 7:30 пих кафенце и гледах Хаус. И цял ден ще ми се спи. Ама лекции, и без това са рядко, викам да ида вече :)

 

Хайде, успешен ден на всички :)

 

host, обожавам тази песен. Баща ми ми звъни с нея от 4 години :)

 

При мен денят днес беше добър. Дано и вечерта да е подобаваща.

Link to comment
Share on other sites

Ранно събуждане, разчистване на снега пред кооперацията и около час игри с кучето. После на топличко вкъщи - във фурната има цяла тава печени ябълки и ухае неземно :о)

 

Прекрасен неделен ден се очертава :music

Link to comment
Share on other sites

мен ме чака яко вилнеене из къщи с прахосмукачки и парцали :)

 

а в пет ще чакам на летището Зази да кацне от Spain...

 

а вечерта - коледното парти на компанията - утре работния ден ще почне с известно закъснение в нашия офис :)

Link to comment
Share on other sites

Днешния ден започна с трудно ставане и леко гадене (комбинацията от тъмна бира+водка не беше добра идея),осежаване с една мандарина и товарене на багажа.

Link to comment
Share on other sites

Току що станах.Вкъщи няма хляб и мляко :( I am doomed.Още имам вкус на цигари в устата и продължавам да се чудя какво аджеба му харесва на пушача в тия хартишки.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Нервно събуждане час и половина преди алармата, както и всеки друг ден, когато трябва да ходя в офиса. Друсане в трамвай, сваляне на осурнайсе катинара и буф, ето ме.

 

Този пост много ме развесели :) Иначе по темата, в тази конкретна сутрин станах по изключение рано за да довърша недовършеното от вчера, което вече е почти довършено на този етап.. Отдавна не бях пътувал в лондонското подземие толкова рано и макар да е много много студено рано сутрин, приятното усещане на липса на навалица от хора по улиците и най-вече в транспортните средства е радост за очите и е начин за положителен старт на деня.. утре пак ще се пробвам 5am on the go & let the music play... :music

Link to comment
Share on other sites

Ставане към 7.30, душ, бръснене, ако се налага :(, мляко, кафе.. лека закуска.. загряване на РЕНдЕТКА и тупур тупур на работа...

Link to comment
Share on other sites

7:30 - буден. Странна работа. Кенеф, къпане - миене, закуска и с кафето пред компютъра. Любимата ми част от деня.

Днеска съм на вълна Елвис. Велик, просто велик.

Link to comment
Share on other sites

Събуждане още в 00:00 ч. от съквартирантките с торта и песен. Едната пееше "Happy Birthday", другата носеше торта със свещи (цифрите 24), а приятелят на едната носеше лаптоп с пусната песничката "Happy Birthday"... Много готин подарък. Опитахме я, беше супер готина и сладка торта. До 1 ч. смс-и от познати.

 

Тази сутрин събуждане в 7 ч. от майка ми, в 8 ч. от баба, в 8:30 ч. от леля и така досега. Не се наспах, но поня поводът е хубав. Дано и денят да е такъв! За всички ни :punk

Link to comment
Share on other sites

Кафето ми е гадно, нещо тия принцеси дето си направих май не ми се ядат...мисля какво има за правене - един учебник ме гледа лошо. Вън си вали, ли вали... Нещо ми подсказва, че няма да съм много продуктивен днес.

Link to comment
Share on other sites

Първо събуждане след края на двете сесии, прекрасно е да си се излежаваш без притеснения за работа и учене.

После кафе, малко новини, закуска със спаначена супичка :)

 

Сега се захващам с последната част от документите за лятното училище - statement of purpose. И, разбира се, започвам да съжалявам, че не си ходех на курсовете по английски :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тоалета, закуската, кафето. Сериалчетата са излезнали, таман ще изгледам 1-2 докато си изпия кафето. Деня започва добре. Остава и да завърши така, но това предстои да се разбере :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...