Jump to content
BulForum.com

Starter


Recommended Posts

Кажи на края на деня дали се е оказал прекрасен. Любопитен съм. :)

Беше ! :) Винаги когато сутрин съм бил толкова зареден, през денят съм супер продуктивен и ми е било много готино... Ще трябва да открия какво ги причинява тези пикове при мен!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply

И моя ден си беше добър, проспах точно средата... обаче сутринта като ми пекна едно слънце и цялата работа покрай мен все едно се свърши ей така. :)

Трябра да си направи и тема за завършване на денят.

Така хората ще пишат как им е почнал и как им е свършил хахаха... това може и в тази тема да се прави.

:)

Link to comment
Share on other sites

Събудих се рано, но в добро настроение. Направих окончателна проверка на работата за днес и я предадох.

За по-нататък планирам да редувам сериали и подреждане на апартамента. Но най-вероятно ще стане така, че ще иззяпам всичко, което съм свалил, и после ще се чудя с какво още да отложа подреждането :)

Иска ми се да преместя нещо, но всички мебели са така оптимално подредени, че всякакви промени ще са към по-лошо.

Link to comment
Share on other sites

Главоболие в 8 сутринта и лекция по статистика, от която си тръгнах на почивката, на сичкото отгоре ми се разля кафето щото едната маса в аулата беше нещо прецакана :( Извод - много пиене преди ранна лекция, йок :D Или по-скоро, лекция йок :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ставане в 4 ч., благодарение на тъпак, субидил ме по телефона, кафенце в Лукойл-а, пътуване, Хисар, пак кафенце и пътуване до Старосел :)

Link to comment
Share on other sites

Домашен тиквеник (със подсладител) + сокче касис :) След малко ще припадна от "захароза" :D толкова е сладък този тиквеник :) :) :) уникален... и с орехи, и ръчно точени кори...

Link to comment
Share on other sites

.... Една от онези сутрини в които се чудя - Защо, винаги когато човек е затънал до брадичката в лайняното блато, се намира някой педал да му прави вълнички ? :tongue

Link to comment
Share on other sites

Хубаво събуждане :music

Музичка, какао, четене на рецепти за еклерови торти. Пуснала съм Food Inc, 'щото е нещо, което си заслужава повторното гледане.

 

После ще си прегледам rss-a и плавно ще се настроя за интервю.

Link to comment
Share on other sites

СТУД

почна се с минусите сутрин

 

Чистене на скреж от прозорците на колата - забавление за цялото семейство!

Започват и веселите сметки за отопление.

Link to comment
Share on other sites

С много кафе, болки в един от зъбите, цигара, рок (link) и студ!

Седя и си упражнявам рисуването, завит с няколко одеала на стола и си слушам музиата. Голям "стартер", няма да мръдна още няколко часа.

:)

Link to comment
Share on other sites

40 минути игра на snooze с алармата на телефона и заспиване отново, докато накрая не ми звъннаха двама човека и станах окончателно... Сега кафета, цигари и обмислям какво да хапна

Link to comment
Share on other sites

Ако си правиш гимнастика сутрин няма да мрънкаш толкова от студа ;)

 

изобщо не мрънкам - напротив - споделих, че ми е хубаво. не понасям жега, студа е ок.

 

днес уведомих една фирма, че повече не мога да им предоставям услугите, които съм им предоставял... постарах се да звучи учтиво и културно. надявам се ответната реакция да е адекватна.

Link to comment
Share on other sites

Вие какво го отпрашихте на два сезона, не ви ли е срам? На мен любим сезон ми е пролетта, не е топло, нито студено! Тогава правя перфектни стартове на деня.

Направи ми впечатление, че 100 гр. кафе отиват за 3 дни при мен. :)

Link to comment
Share on other sites

Ако си правиш гимнастика сутрин няма да мрънкаш толкова от студа ;)

 

Но по малко може, нали? :)

 

 

изобщо не мрънкам - напротив - споделих, че ми е хубаво. не понасям жега, студа е ок.

 

А мани тая работа. Мразим да ни е студено! Друго си е 20+ градуса. Като е студено ако няма сняг и за ски не става.

Link to comment
Share on other sites

А мани тая работа. Мразим да ни е студено! Друго си е 20+ градуса. Като е студено ако няма сняг и за ски не става.
Мрънльо! :P
Link to comment
Share on other sites

Мрънльо! :P

 

Абе друго си е в Калифорния - като е студено е 18 градуса а да завали е събитие. Ама като не мога да навия жената да ходим натам... пък и някак комфортно съм се подредил тука та и мен ме мързи да я убеждавам... пък и какво пречи да помрънка човек малко че му е станало студено и му е замръзнал носа когато си го е подал навън ? :)

 

 

Приятни забавления на останалите аз сега почвам да бачкам

Link to comment
Share on other sites

Абе друго си е в Калифорния - като е студено е 18 градуса а да завали е събитие.
На такова място и с пистолет на челото не могат да ме накарат да живея! За мен непоносимо горещо започва от 25 градуса нагоре...

 

Иначе аз стартирам с болно гърло и опити за грип. Не трябваше да се дера толкова на Amorphis...

Link to comment
Share on other sites

На такова място и с пистолет на челото не могат да ме накарат да живея! За мен непоносимо горещо започва от 25 градуса нагоре...

 

Защото си мислиш, че става кой знае колко по-топло от 25 градуса а то не е така - там цяла година е почти една и съща температура

Link to comment
Share on other sites

Кафенце, Хаус, болки в зъба :( А след това доста четене и писане... Wish me luck... :)

Offtopic : Не че е моя работа, но темата не беше ли предназначена за писане как сме се събудили сутрин?! Защото писаници в 12, 15, 20 ч., както и за времето на Северния полюс са ми малко странни в тази тема...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...