Jump to content
BulForum.com

Starter


Recommended Posts

  • Replies 282
  • Created
  • Last Reply
Двойно кафе с 5-6 цигари,проверка на пощата.Музика не слушам сутрин защото напоследък лесно се изнервям.

 

Кафе и 5-6 цигапи не виждам как няма да си изнервен :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Събуждане, баня, грим, а сега съм на гости. Кой знае дали ще свърша работата, заради която съм тук или ще го ударим на лаф... :)

Link to comment
Share on other sites

Махмурлук...... мразя съботите когато съм махмурлия а имам да върша хиляда работи.....

+1 , само където нямам да върша хиляди работи

Link to comment
Share on other sites

Кафе и 5-6 цигапи не виждам как няма да си изнервен :ph34r:

Не знам от кога 1 кафе и няколко цигари вдигат нервите.Изнервянето ми си има други източници :)

Link to comment
Share on other sites

Денят ми започна с последните 3 серии от серияла Supernatural и чаша кафе...Бих казал, че е едно добро начало :)

Link to comment
Share on other sites

неделя е, бе... протяжно събуждане, излежаване, преглед на rss-а... изтискване на пресен портокалов сок за по-добрата половинка... сега ще изляза на пазар за картофки, ще си платя наема... и така...

Link to comment
Share on other sites

Нервно събуждане час и половина преди алармата, както и всеки друг ден, когато трябва да ходя в офиса. Друсане в трамвай, сваляне на осурнайсе катинара и буф, ето ме.

Link to comment
Share on other sites

Не знам от кога 1 кафе и няколко цигари вдигат нервите.Изнервянето ми си има други източници :)

 

Кафето вдига кръвното, а цигарите предизвикват конвулсии на кръвоносните съдове. Не знам как това би могло да е успокояващо...

Link to comment
Share on other sites

0% алкохол, 30 километра/час в градовете, вдигат с 25% данъка за колата. Страхотно започва :wtf:

Тези новини от типа "чудесни" най-много ги обичаме :angry:

Link to comment
Share on other sites

До нас се оказа, че има прекрасна баничарница, която отваря достатъчно рано и закуските им са вкусни...

 

В момента една 'софийска баница' ми отлежава в стомаха, глътка кафе и... с кое да започна?

Link to comment
Share on other sites

Първата истински зимна утрин - студена и ясна.

Маршрутът е ясен - обяд с чудовището, после следобедна закуска с македонците, накрая чай с домашни курабийки в най-уютната пекарна. Последни дни в София...

Link to comment
Share on other sites

Ставане към 8:45 ч., пиене на горещ шоколад, гледане на Хаус, пак заспиване, че нещо ми стана лошо, ставане към 12 ч., пазаруване на гримове, хапчета, огледала, пасти за зъби и т.н., хапване, малко нет и се залавям да чета Хегел... Оле майко... Лек ден на всички. Само на мен ли ми се струва, че днес не е толкова студено, колкото вчера?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...