Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Пробвах, да - пак същото си е. Сега забелязвам, че силата на сигнала ми е между 63 и 83 процента на всичките канали и това е така откакто се включих. Тъй като не съм много наясно, това нормални нива ли са?

 

Не не  е  добре.  При  мен е  95-96%.  Викай техници  да  ти  измерят  мрежата   и  да  ти  сложат  сплитер,  който да  отговаря.  :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

При мен Беин Спорт 1 ХД забива през 2-3 минути за по няколко секунди, малко е дразнещо. Същото е и при Брава ХД.  С модул съм. При вас така ли е или проблема е само при мен? И да питам пак за Mooz Dance HD - имате ли го този канал, при мен ми излиза, че е кодиран?

 

И аз съм с модул и също имам проблем с Mooz Dance HD - не ми излиза никаква картина и ми излиза съобщение, че е кодиран. За забиванията при БЕИН спорт не мога да дам актуално инфо, защото не съм гледал мач на тях откакто ги пуснаха отново.  

Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам за Mooz Dance HD. Моя грешка. Също с модул-съобщение кодиран канал.

 

На другия телевизор с приемник също го няма. Явно този канал замина.

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

от скоро съм абонат на Н3 и понеже имах VPN и DDNS настроени на рутера сега съм в шах.Рутера показва,че ип-то което взема е 10.224.30.203 (явно е class B мрежа) а като питам гугъл ми казва,че е 77.77.164.31.Може ли да се измисли нещо за да се сonnect-вам впн пак?

Link to comment
Share on other sites

Както  си  гледах  телевизия  и изведнъж  ми  изкочи  прозорец  "No access"  на  почти  всички  програми,  на другия  телевизор  програмите си  вървят.  Платил  съм  таксата  за  януарри  месец. Звънях  на  съпорта но  се  включва  секретар.  Някой  да  има  подоббни  проблеми?

Link to comment
Share on other sites

Същия проблем и при мен. Махнах картата, сложих я отново, но никакво решение. Аз съм в Тракия . Поне да видим проблемът дали е в целия град   :online2long:

Аз  съм  в  Изгрев.  Дано  го  оправят  по бързо.

 

П.П.

Пуснах  едно  пълно  пресканиране  и  нещата  се  оправиха,  но не  знам  дали  това  е  причината  :)

Edited by splendor
Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам за Mooz Dance HD. Моя грешка. Също с модул-съобщение кодиран канал.

 

На другия телевизор с приемник също го няма. Явно този канал замина.

Канала вече е кодиран от спътника,от който се излъчваше.Да пуснат поне MTV Live HD на негово място.Относно beIN Sports каналите едва ли,ще се излъчват занапред.Трите,които вървят в момента са френските версии в HD и SD.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Фуриозко ще го пусне, в момента в който не си му абонат!;-)

Това му е практиката на този лъжец!

Крие се като мишка и не ми отговаря на ЛС-тата.

А длъжен ли е? На заплата тук?

Или е просто пожелателно и на добра воля?

Не е нужен отговор!

Link to comment
Share on other sites

ще пуснете ли AMC филмовия канал?

Каналът е в портфолиото на Chello Group Central Europe, както и друг желан канал тук - MTV Live HD. Хубаво ще е да се пуснат още от техните канали ако има такава възможност, в това число и History HD, BBC Entertainment, Food Network HD и Auto Motor Sports HD :)

Edited by ivander
Link to comment
Share on other sites

Според данните му ще тръгне. Необходимо е само да може да чете GRIFFIN или CONAX карти, и да кажеш на касата коя от 2-те кодировки ще ползваш

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,имам следния глупав въпрос:

На нитро съм,т.е.гледам всичко вкл. и HD.Тъй като си купих нов телевизор за кухнята си пуснах там цифрова ТВ като ми казаха,че ще гледам същото,което гледам на основния телевизор.Това аз го разбрах,че означава всичко вкл.и HD каналите,обаче в SD резолюция,понеже съм с приемник,а не с модул.Сега обаче имам всичко без HD-тата.

Та аз ли съм в грешка и могат ли да се гледат HD каналите в SD резолюция с цифров приемник или задължително ми трябва модул?

Link to comment
Share on other sites

Не разбрах на какъв телевизор искаш да гледаш тези HD канали?

Ако е HD-ready телевизор - с модул не става, трябва ти HD приемник. => Lucky Luciano: "ТВ-то може да е HDReady, но ако има MPEG4 тунер, ще си гледа HD каналите, макар да не е с FullHD резолюция".

Ако е Full HD телевизор - с модул става, с HD приемник също става.

Edited by Fibaman
Link to comment
Share on other sites

Телевизорът е HD-ready,но това в случая няма значение,тъй като аз съм с обикновен цифров приемник,а не HD.Проблемът е в това,че си мислех,че пак ще гледам HD каналите,но качеството няма да е HD.Смисълът на това е,че има няколко спортни канали,които ги има само HD(SK1,2,3,Supertennis).Ta исках тези канали да ги гледам на втория телевизор.Дали е възможно това?

Edited by stanimir1936
Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...