Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Някой от Ентри би ли коментирал какво следва от това:

 

"Най-интересният мач от всеки кръг в "А" група ще върви по новия спортен канал на Нова телевизия, който трябва да тръгне през втората половина на февруари. От кабелните оператори имат готовност да го включат в т.нар. премиум пакети, които се заплащат допълнително от абонатите, пише "Преса".

Това означава, че всеки желаещ да гледа дербито от родния футболен уикенд трябва да си плати и за разширената услуга към стандартната месечна такса.

Останалите мачове от "А" група обаче ще продължават да си вървят в ефира на "Диема" и "Нова спорт", както до момента, тоест ще бъдат по-достъпни за феновете.

По същия начин се очаква да се процедира и с английската Висша лига, чиито права отново се държат от Нова телевизия. Най-зрелищният двубой ще е по бъдещия спортен канал, а другите мачове от кръга ще се предават от "Диема" и "Нова спорт".

Очаква се първите срещи по новия канал да бъдат излъчени на 21 и 22 февруари. За тогава са насрочени мачовете от 1/4-финалите за Купата на България. Седмица по-рано трябва да се изиграе и първият сблъсък между Берое и Лудогорец от 1/8-финалната фаза, който бе отложен заради участието на разградчани в групите на Шампионска лига.

Картината на излъчване по новия канал най-вероятни ще бъде в HD формат.

Read more:http://sport.plovdiv24.bg/539532.html#ixzz3QrYeRfVk"

Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

И да добавя, барем да вземат най-накрая да пуснат основния си канал в HD качество, че горките имат претенции да са най-добрата телевизия, пък дишат прахта на BTV и  BNT...

Те горките един Нова спорт не могат да напълнят с качествено съдържание, тръгнали втори да правят.

Link to comment
Share on other sites

Те горките един Нова спорт не могат да напълнят с качествено съдържание, тръгнали втори да правят.

Нова  са  мега  зле.  Основната  им  програма  е  все  още  СД качество :)

Link to comment
Share on other sites

Яката оферта. Средно на месец излиза така 21лв за пакета, а хващаш всичко.... :)

http://grabo.bg/plovdiv/tzktinternet-0vqw45d

 

Много добра оферта. Бяха я пуснали лятото и тогава се възползвах. Дано продължат да пускат такива промоции :) 

Link to comment
Share on other sites

На мястото на Беин Спортс 4 е пуснат Беин Спортс 9 ХД с английско аудио, в момента дават контролата България - Румъния на живо! :)

При наличието  че  Беин Спорт 5,6,7,8  седят без  да  предават  нищо  можеше там  да  го пуснат  а  не  да  го пускат на  мястото на  друг работещ канал. 

Link to comment
Share on other sites

Ако може един такъв въпрос за хората, които са със CI модул: От 2 седмици неми излиза съдържанието на програмите. Случва се са се появят някой ден , за около 2 - 4 часа и пак изчезва информацията. Ако спра телевизора , измъкна картата и пак я сложа - след пускането инфото се появява пак за около 3-4 часа и пак изчезва. Някой може ли да даде съвет за какво е цялата работа? Може би картата или модула са стари или какво ?

Link to comment
Share on other sites

Имах подобен случай. Просто ТВ-то "не знам защо" беше забравил от къде да чете инфото за програмите опциите ми бяха две -от доставчик или от интернет . Просто отметнах доставчик. Всъщност моя телевизор си е скапан Филипс и може проблема да се решава само при мен така.  :unhappy:

Link to comment
Share on other sites

Краткото инфо което е за текущата и следващата програма при мен работи, но с досадно закъснение понякога. EPG-то обаче е пълна скръб. Ако реши да покаже нещо, то най често е от друг канал който няма нищо общо с търсения. Това е на телевизора с CA модул. На неоператорски приемник е малко по добре, но и там не работи нормално. Най общо - доставчика от 3 месеца не осигурява коректна EPG поддръжка по мрежата си.

Link to comment
Share on other sites

Е, то може и да е така, обаче ме смущава фактът, че когато извадя и сложа картата/ модула всичкото инфо - било добро или грешно се появява за следващите 4 часа и после изчезва... значи не е като да го няма, а го няма за мен...

 

п.с Не съм сканирал от доста време - имам претенции за наредбата и мразя да се занимавам с такава скучна и ниско продуктивна досадна дейност - подреждане  - може ли и това да има нещо общо ?

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

Може, а може и да няма. Така и не разбрахме какъв е телевизорът? Единственият кабелен оператор, който няма проблеми с EPG на ТВ с модул е Близу. Другите що не могат да се оправят, не знам. Близу пали навсякъде, веднага и със седмица напред, без проблеми. N3, DCC, MSAT, TVSAT - всички са греди на различни от техните боксове... Нещо спестяват, ама...

Link to comment
Share on other sites

Абе те между декември 2013 и февруари 2014 бяха оправили нещата, обаче после нещо пак направиха и се цакнаха. Във въпросните месеци ми зареждаше цялото инфо за 4 дена напред без проблеми на сигурно 90% от програмите. Обаче след това много липси. За СОнис СI модул става дума.

Link to comment
Share on other sites

А телевизора е една дърта Bravia на  Сони а модула е conax  от време оно. Наистина инфото никога не е било пълно щастие, ама напоследък Хич го няма

Link to comment
Share on other sites

Между другото - на тъщата е пак Бравия, по-дрът модел, правеше им парчета с времената. Казаха, настройте си часа. Уж беше направен на +2, после смени на +3 и почна проблемите, а беше направен както си трябва там лятно часово и т.н За епг-то казали техниците - ми стар модел Бравия - прави парчета, някакви проблеми имали с тях. Само дето по коледа си взеха и един самсунг -уж от новите- пак има проблеми с епг-то - там е с модул и грифин карта.

Link to comment
Share on other sites

Телевизора с модул е SHARP LC-32LE244E, а неоператорския бокс е COSHIP n8750c. И двата приемника са с CONAX  карти.  Като гледам разнообразието от приемници с грешно EPG - май проблема не е в нашите телевизори....

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

Егати.. ако си мислят , че ще тръгна да купувам нов телевизор, защото има някакви проблеми от неясно естество - друг път , по скоро ще сменя доставчика... ама тъпото е, че всичко беше общо взето нормално - на някои канали инфото беше добре, на други го нямаше... и сега изведнъж пълно секано... :sad2:

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

Както не си признаваха за прословутия проблем с LG-тата 2012....

Егати.. ако си мислят , че ще тръгна да купувам нов телевизор, защото има някакви проблеми от неясно естество - друг път , по скоро ще сменя доставчика... ама тъпото е, че всичко беше общо взето нормално - на някои канали инфото беше добре, на други го нямаше... и сега изведнъж пълно секано... :sad2:

Link to comment
Share on other sites

Агенция БЛИЦ се сдоби със съобщение, написано от „Нова Броудкастинг Груп” и адресирано до всички кабелни оператори в България. В него има няколко любопитни неща. Първо, стана ясна цената, която зрителят трябва да плаща месечно, ако желае да гледа новия спортен канал Диема Спорт HD. Тя е 3,96 лева. Второ, което е доста важно - срещу тази пари обаче запалянкото няма да гледа само този, а още един канал – „Трейс Спорт Старс”. Трето, Диема Спорт няма да се излъчва само в HD, но и в SD (т.е. – в стандартната резолюция). Поне така пише във въпросното съобщение. Четвърто, Диема Спорт ще стартира на 21 февруари – нещо, което БЛИЦ писа скоро.
И петото, най-важно уточнение е следното: новият канал ще бъде платен още отсега. Първоначално идеята бе до края на футболния сезон Диема Спорт да се гледа безплатно, но последното решение е друго. Плащаш 3,96 лева на месец и гледаш двата канала. Какво излъчва „Трейс Спорт Старс”, ще разберете по-долу в текста.

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой нормален човек ще плати 4лв. за БГ футбол... :grin: Нова много си повярваха. Да не говорим, че нямат техниката да СНИМАТ FullHD резолюция и вероятно ще е някакъв извратен ъпскейл...

Link to comment
Share on other sites

Не знам кой нормален човек ще плати 4лв. за БГ футбол... :grin: Нова много си повярваха. Да не говорим, че нямат техниката да СНИМАТ FullHD резолюция и вероятно ще е някакъв извратен ъпскейл...

Може  би някое  заведение,  с  цел  печалба.  Иначе  те  смятат  да  преместят  и  част  от  английските  мачове  там, което  не  мисля,  че  ще  им  помогне.  Този канал  е  жив автогол  за  нова.  

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...