Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

Каквото и да преместят, каквото и да правят, този канал до лятото ще го има, след това не. Да си спомнят опитът на Булсатком с Диема Екстра, когато още каналите Диема бяха техни. Те се опитаха да направят същото - 1 година и всичко приключи, при това на загуба и се принудиха да продадат Диема и Диема 2. Как я мислят, не знам, но няма да им стане номерът.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Диема никога не са били собственост на Булсат. Когато Диема Екстра стана платен канал, беше при всички оператори. Turn off this option! Note 3

 

Да, беше при всички оператори, но имаха общо със заралии. Не помня какво, но имаха нещо общо.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

моля хората които имат телевизор SONY да кажат какво е положението с EPG-то на него в момента.

След 18:30 ще мога да ти кажа на 2 различни модела все с карти към ТВ директно.

Ако някъде пазите какво е правено между декември 2013 и февруари 2014 - тогава беше ПЕРФЕКТНО!.

Тук е когато стана идеално :

Днес забелязах, че като си пуснах телевизора беше заредил EPG-то на мнооооого програми. Преди за да го зареди трябваше да мина през отделните канали, че да зареди програмата на каналите в дадения "пакет" - по 4-5 наведнъж. Нещо от N3 ли е правено, че сега зарежда наведнъж по много и не е нужно като гламав да превъртам 20-на канала, че после да гледам програмата или да се чудя да не би SONY да са ъпдейтнали нещо в софтуера и тв-то да е взело да работи по-читаво.

Някой друг с CI модул да е забелязал нещо подобно?

 

Тук, когато всичко почна да прави проблеми пак:

 

 

Да имате проблеми с ЕПГ-то? Че при мен стана нещо странно, а от съпорта ми говрят глупости като на идиот, все едно сега пускам тв-ра за първи път.

Приемника успява да си извлече програмата, но на 2 други телевизора, които са с CI модули програмата изчезна. Единия я няма съвсем, другия на няколко канала има заредено нещо до някъде(може би нещо буферирано) и после изчезва, останалите канали съвсем ги няма и в момента.

Звънях на съпорта да питам - отоговора беше "ми толкова ви може телевизора, малко му е паметта", при положение, че от месеци програмата ми е заредена за 4 дни напред на почти всичко. Даже нагоре в темата тогава бях писал, че нещо е оправяно и сега е по-добре. Не вярвам да е съвпадение на два различни тв-ра изведнъж да изчезне в един ден програмата. Телевизрите са 2 различни модела Sony, ако има значение. Не вярвам да е от ъпдейт на софтуер, защото единия няма интернет и никога не е обновяван.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

 

Диема никога не са били собственост на Булсат. Когато Диема Екстра стана платен канал, беше при всички оператори. Turn off this option! Note 3

 

 

 

Да, беше при всички оператори, но имаха общо със заралии. Не помня какво, но имаха нещо общо.

Единственото общо беше а и все още е ъплинка на 39е

 

Turn off this option! Note 3

 

 

Link to comment
Share on other sites

Значи по отношението на Сони-тата - на едното , по-старото в момента на 70+% има програма, но е до 20:00, тук там нещо повече, тук там няма и сега. На моето, нещата са също вариращи, имам на огромна част от каналите, с променлив резултат - т.е има програма за от 1 до 3 дена напред. За първото СОни ми казаха следното - сутрин до към 10( не разбрах само днес или по принцип) е имало някакво, после изчезва навсякъде и сега се появиха - както казах заредена до към 20:00 , на някои канали повече, но са мнооого малко.

Link to comment
Share on other sites

 

моля хората които имат телевизор SONY да кажат какво е положението с EPG-то на него в момента.

 хм.. едва днес го прочетох, защото се канех да сложа една положителна в цялата работа - от почти 2 дена имам EPG в сравнително добро състояние. Има я програма на доста канали поне 2-4 часа напред, на някои се продължава и повече.. при всички случаи има подобрение. А точно миналият ден спрях телевизора, за да се орентирам в програмите глобално поне за вечерта и бях безкрайно учуден, когато  Инфото не изчезна след 4 часа, ами го имаше и сутринта.. даже виках Я, това взе, че захапа някакси :)  Така е доста , доста по добре, че преди седмица поне беше абсолютна НУЛА ... :)

 

ААААХ :wtf:   Идвам си от работа, пускам си телевизора и ... НУЛА! :sad2:  Никакво инфо ... :banned:

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

Sony KDL-40W600B

Имам програмата за днес и за утре. Може би е добре да уточня, че до сега не съм забелязвал проблеми. Никога при мен не се е случвало да се показват само сегашното и следващото предаване.

Link to comment
Share on other sites

KDL 40w5500 

 нямам инфо до момента, в който изключа телевизора напълно.

След това имам инфо според случая - от 4 часа ( толкова се събира на един екран )  до 6 - 10 часа по късно, след което всичко изчезва и "чака" ново изключване или не тръгва никога.

Не знам ако не изключа телевизора с дни какво ще се получи, но обикновено го изключвам "хардуерно"  към 19.00 часа и имам инфо за вечерта, след което в най добрият случай имам някакво остатъчно до сутринта в 8.00 и след това като го пусна към 19.00 няма никой..

п.с В момента пак няма нищо..

 

Клик на "бастър" - копчето и аз имам вече до четвъртък на обяд, само че няма да го има утре в 19.00 часа... а бе да не би да ми е много стара картата нещо? Всичко си беше толкова добре допреди няколко седмици ...

 

п.с Доколкото си спомням съм с най-последният ъпдейт на системата, който е излизал на модела..някога...

Edited by Romel
Link to comment
Share on other sites

То си е до настройна на самия телевизор, когато бях на N3 - на единия телевизор имах до седмица напред, на другия само текущото и следващо предаване. Оказа се, че има опция за expand на листа..., та да не е такъв случая при някои потребители?

Браво и поздравления за новото EPG. Досега на моя телевизор излизаха само текущо и следващо предаване.

Link to comment
Share on other sites

Стартира новият спортен канал, в Пловдив и да искате да си платите, трудно ще гледате мачове.

 

Оказва е, че в Пловдив само един от операторите предлага услугата и това е "Близу".

 

Ето какво се случва по различните големи оператори в Пловдив:
- N3 - Не са открити за коментар
- DCC - Имаме заявено желание от наши клиенти да закупят пакет, в момента водим преговори с Нова
- Cooolbox - Все още проучваме въпросните канали Диема Спорт и Диема Екстра. Ако се вземе решение за пускането им, то ще бъде обявено
- Vivacom - Преговарят
- Bulsatcom - Няма информация



 

Link to comment
Share on other sites

Защото Близу има ресурс и Близу не е местен, а национален оператор!!! Там Нова, които поставят изискване за 2000 абоната, без значение дали ще се плаща от 100 - става. Все ще съберат 2000 абоната. Обаче как Н3, Кулбокс, ДЦЦ да го направят, като няма как да си гарантират тези 2000 абоната? Ако го пуснат, означава, че разликата трябва да си я плащат от печалбата, което никой оператор няма да направи. Ето, сега има възможност, ако някой иска да си смени оператора, ако е в срочен договор - казва:"Мрън, искам си мачовете, вие не ми ги давате...". Отивате при Близу и плащате с около 50% на месец общо и гледате как изтрезняват "звездите на България".

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...