Jump to content
BulForum.com

N3 / Vivacom


Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ай стига бе. Ми ти да платиш разликата, освен, та да няма забавяне.

Чудно как някои хора се връзват на лъжите на Нова, Виваком и Близу...

Вие за картел чували ли сте? Тя идеята е тая - малките оператори да го отнесат, като излезнат виновни пред абонатите си, а "добрите" от Виваком и Близу да се облажат.

Пък и в крайна сметка - на който не му харесва - какво правите още при операторите, които не излъчват канала.

Link to comment
Share on other sites

Аз лично нямам нищо притив да си гледам по чуждестраните телевизии, но проблема е, че по-старите хора не мислят за това и искат да си гледат А група и това е.

Edited by reaper6
Link to comment
Share on other sites

Те искат, обаче, за да угодят на Нова, операторите, които не са близки с Нова, трябва или да са на загуба, защото трябва да плащат определена минимална такса или да вдигнат таксата, която и без това трябваше да се вдигне, защото от НГ каналите на Нова станаха от 2 на 4лв. на абонат, ако не бъркам. Та дали абонатите няма да реагират на едни минимум 3лв. отгоре и отделно 4лв. за Диема Екстра?

Link to comment
Share on other sites

Искам да попитам какво стана с "Бейн спорт" от 5 до 8. Има ли някаква информация дали ще бъдат пуснати отново,или поне да бъдат заменени с други спортни канали.Видях,че  освен SK-1-2-3 има 4-5-6. Така празни ли ще останат тези канали,аз като спортен маниак съм вече малко ограничен от към избор на мачове, след спирането на каналите.Лично аз съм недоволен от френския вариант на "Беин спорт", защото от 4 канала ,мачове дават само по 2(предимно френски),а сръбските "SK" дублират френските и се получава така,че 4 канала дават два еднакви мача,малко тъпо.

Link to comment
Share on other sites

Това забавяне с Диема Екстра ще направи много хора недоволни и ще загубите много клиенти>

Чак  пък  да  загубят.  Този  канал  го  пиши  бегал  след  няколко  месеца.

Link to comment
Share on other sites

Нали преди години "Диема" пак мъчиха по интересните английски мачове да са платени(мисля,че беше  около 2лв. на мач).Доколкото помня това начинание изкара около 3-4 месеца.След като се оказа,че интереса е почти нулев върнаха старото положение.

Link to comment
Share on other sites

Беин спорт спряха излъчване за Европа и затова сега вървят френските.

 

Turn off this option! Note 3

Преди 2 седмици бяха пуснали за няколко часа Беин Спорт 9 ХД с английски коментар за контролата България - Румъния. Значи може пак да се хващат, друг е въпросът дали ще ги пуснат.
Link to comment
Share on other sites

Ай стига бе. Ми ти да платиш разликата, освен, та да няма забавяне.

Чудно как някои хора се връзват на лъжите на Нова, Виваком и Близу...

Вие за картел чували ли сте? Тя идеята е тая - малките оператори да го отнесат, като излезнат виновни пред абонатите си, а "добрите" от Виваком и Близу да се облажат.

Пък и в крайна сметка - на който не му харесва - какво правите още при операторите, които не излъчват канала.

 

Ами мен примерно неустойка :)

 

Иначе подочух, че таксата от 3,99 не била за абонат, а за телевизор. Т.е. за втори телевизор още толкова. Това е меко казано малоумно и като нищо ще се откажа от тоя канал. Ако пък пуснат Ф+ направо се отказвам.

 

 

Нали преди години "Диема" пак мъчиха по интересните английски мачове да са платени(мисля,че беше  около 2лв. на мач).Доколкото помня това начинание изкара около 3-4 месеца.След като се оказа,че интереса е почти нулев върнаха старото положение.

 
Да, ама сега излъчват и БГ мачовете. Там е врътката. На това разчитат. Мене лично не ме бърка. ЦСКА и Левски не гледам, а на моя отбор си ходя на стадиона.
Edited by Muscarin
Link to comment
Share on other sites

Иначе подочух, че таксата от 3,99 не била за абонат, а за телевизор. Т.е. за втори телевизор още толкова

Много  добре си  чул.  Телевизор - 4лв.  Да  им  е  сладко :D :D :D 

Link to comment
Share on other sites

 

Ами мен примерно неустойка :)

 

Иначе подочух, че таксата от 3,99 не била за абонат, а за телевизор. Т.е. за втори телевизор още толкова. Това е меко казано малоумно и като нищо ще се откажа от тоя канал. Ако пък пуснат Ф+ направо се отказвам.

 

 
 
Да, ама сега излъчват и БГ мачовете. Там е врътката. На това разчитат. Мене лично не ме бърка. ЦСКА и Левски не гледам, а на моя отбор си ходя на стадиона.

 

 

Ми на базата на липсата на тоя канал, може да поискаш прекратяване на договора... Поне при Булсатком става така - хващаш се за някой канал, който липсва и веднага ти прекратяват договора, да не говорим, че там и да спреш да плащаш, пак никой не те търси, но ако искаш по каналния ред, това е начинът.

Link to comment
Share on other sites

Ако си мислиш за такива, които да излъчват английските мачове - надали. Вероятно ще тръгнат F+ и TV+.

Точно за такива мисля,все пак събота и неделя през деня има най много мачове от Англия.От френските Беин,по единия задължително дават френски мач(което си е живо наказание да гледаш)по втория някой интересен английски, и по другите два ханбал.При наличието,че по същото време се играят още 5 мача от Англия който са интересни за гледане.Поне да ги заменят със сръбските "СК"-4,5,6 там поне дават всичко.Или някаква алтернатива.Аз лично се преместих на "Н3" точно заради повечето спортни канали по които мога да следя мачовете.А ся кво гледам ханбал,и то на френски :grin:

Edited by svl
Link to comment
Share on other sites

Тези канали рано или късно ще спрат да са в мрежата на N3 , защото се излъчват нелегално ,засега им е коз за абонатите.
Така, че каквото пуснат е бонус. Засега добре си плащат да не ги пипат,но ще дойде и друг ден в който няма да има на кой да платят.
 

Link to comment
Share on other sites

Тези канали рано или късно ще спрат да са в мрежата на N3 , защото се излъчват нелегално ,засега им е коз за абонатите.

Така, че каквото пуснат е бонус. Засега добре си плащат да не ги пипат,но ще дойде и друг ден в който няма да има на кой да платят.

 

 

Мхм, особено щом вече има официално платен канал... Точно месец и ще гръмнат N3. Няма как да с преборят с Нова и да пиратят нещо, от което Нова ще печелят...

Link to comment
Share on other sites

Спиране може да има, а може и не. Просто сега рибоците ще захапят на Виваком и Близу и от есента, условията за другите оператори ще са нормални и ще тръгне навсякъде. Тая схема работеше и продължава да работи, още от времето с номерата на БТВ.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Или такива условия са им спуснали. Зависи от договори и всичко останало. Надали сами ще си го набиват и ще пращат хората при Виваком... ама знае ли се...

Link to comment
Share on other sites

Може да е до проблем със софтуера за управлението - да не може(странно ще е ако е така) да изолират отделните приемници - ако в системата нещата са пусни това на този абонат, а не пусни това на тази карта/применик на абонат.

Link to comment
Share on other sites

  • w00x changed the title to N3 / Vivacom

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...