Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Мирише ми на американски мускули....с тея големи бутала....

И американските мускули нямат такива бутала ;).

 

 

edit:

Всъщност има с такъв размер, но много рядко.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Никакъв проблем за това. Само да се осъществи. В смисъл ще се осъществи, просто се надявам да е още следващият месец, но не е сигурно кога и как точно. Да не говорим, че имам и малко ядове с доставката. Ще намеря начин да се справя.

Разчитам на теб! :bowdown:

Link to comment
Share on other sites

Ванка, да не си решил да внасяш нещо такова? :)

 

BigTruck2.jpg

Това е отлична идея. За момента обаче ми трябват по - практични возила. Иначе с удоволствие бих си взел такова.
Link to comment
Share on other sites

И американските мускули нямат такива бутала ;).

 

 

edit:

Всъщност има с такъв размер, но много рядко.

Големи бутала, цилиндри...да не си решил да взимаш нещо такова?

 

bcf9f87e85e27ec524ebb2e8859c4385.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ne si li ia platil ve4e? Edin priatel ima takava...10tina godini po-nova. Fuck fuel economy samo 6te si vzeme6 kato stiker i si v igrata. Makar, 4e e adski tejka za kakvoto i da bilo osven za vozene s 250 po magistralata

 

edit: izte4e mi na men izpitatelnia srok. Zaebi :D

 

edit 2. Makar, 4e bih vzel novata 4etirilistna detelinka ako biah na teb. Ostanal sam s vpe4atlenie, 4e si fen...i 4e 6te uspee6 da si ia pozvoli6. :)

За фен, фен съм и то голям :)) Но в момента има малко по-други планове вкъщи и такава цена хич не се вписва в бюджета ни

 

След още мислене, и каране вчера насам натам с него, ще стане мое аудинцето :)) Цяло прасенце си е, честно казано :D

Ще трябва да почакам още малко, че има някои дребни неща за довършване, но и сервиза си е на много мой човек, та всичко ще си дойде на мястото :))

Link to comment
Share on other sites

Ами здраве да има, Ясене. Колата по принцип е велика, особено ако е пазена. Да не дава нещо да изпука, че ремонтите по тия бижута много болят, ако се наложат. Сега остава да си преработиш бюджета така, че да може да го храниш това жувотно. 

Link to comment
Share on other sites

Ами здраве да има, Ясене. Колата по принцип е велика, особено ако е пазена. Да не дава нещо да изпука, че ремонтите по тия бижута много болят, ако се наложат. Сега остава да си преработиш бюджета така, че да може да го храниш това жувотно. 

Мерси :)

Храненето не е проблем, разхода му на магистралата е съвсем разумен, 9-11/100 . 

Готиното е, че хем радва, хем имам и разумни причини да го взема, та се вписва перфектно :))

За ремонтите не се притеснявам особено понеже имам и много близък сервиз с който си имаме и общо начинанийце, и общо взето за мен се прави всичко, а цените на които купувам части са с отстъпка за магазини :D

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Тоя разход нещо хич не му вярвам - на Мондеото ми беше толкова. Иначе както казах - здраве да има. Ако колата както казваш е поддържана юнашки - може и нищо да не се развали още 10 години. 

Link to comment
Share on other sites

Мерси :)

Храненето не е проблем, разхода му на магистралата е съвсем разумен, 9-11/100 . 

Готиното е, че хем радва, хем имам и разумни причини да го взема, та се вписва перфектно :))

За ремонтите не се притеснявам особено понеже имам и много близък сервиз с който си имаме и общо начинанийце, и общо взето за мен се прави всичко, а цените на които купувам части са с отстъпка за магазини :D

Моя племенник си беше купил такава и беше много доволен, до момента до който не му се скапа автоматика. Струваше му някъде около 4000 лв. смяната. Но той си я направи и продължава да си я кара.

Link to comment
Share on other sites

Големи бутала, цилиндри...да не си решил да взимаш нещо такова?

 

Да уточня нещо. Едното е с повече цилиндри, но не му е сега момента, но е планирано. Другото което планирам да взема в рамките на месец-два е с по - малко на брой, но гигатски цилиндри и бутала. Толкова са големи, че има по 2 свещи на цилиндър...

Говорим обаче за превозно средство, но работна машина.

След още мислене, и каране вчера насам натам с него, ще стане мое аудинцето :)) Цяло прасенце си е, честно казано :D

 

Честито. Сега ще можеш да разкараш Алфа-та ;)

Тоя разход нещо хич не му вярвам - на Мондеото ми беше толкова.

Голяма заблуда е това с разхода. Новите се движат буквално само на изпарения.
Link to comment
Share on other sites

Голяма заблуда е това с разхода. Новите се движат буквално само на изпарения.

 

НОВИТЕ??? 2002 е по-стара от моята кола. 

 

Някакъв F трактор ли си тръгнал да купуваш? 

Link to comment
Share on other sites

Честито. Сега ще можеш да разкараш Алфа-та ;)

 

Алфата не си я давам :P

Като гледам какво се продава, вероятно след време ще я смени друга алфичка :))

Link to comment
Share on other sites

Да ама само 3000 бройки и 300 за Канада. Цената сигурно ще е 60 бона, но за под 100 няма да го купиш никъде. Звяр голям. Не мога да повярвам, че е по - бързо от вейрон и то само на задно. Освен ако тия характеристики не са със специални гуми, на лепилото на драг пистата.

Link to comment
Share on other sites

...Освен ако тия характеристики не са със специални гуми, на лепилото на драг пистата.

 

Със сигурност е засичан там, при идеални условия...даже и вакуум може да са му осигурили. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Обземат ме едни мисли да си купувам малко по-скъпа, по-безупасна и по-вървяща кола за къмто 10-12000 лв, та съм отворен за предложения. Искам нещо по-компфортно за дълъг път с 4 врати, че тоя кашон от Пловдив до София ми взима здравето :D 

 

п.п. Сега събирам мнения, а плана ще се осъществие маалко по-нататъка. 

Link to comment
Share on other sites

Обземат ме едни мисли да си купувам малко по-скъпа, по-безупасна и по-вървяща кола за къмто 10-12000 лв, та съм отворен за предложения. Искам нещо по-компфортно за дълъг път с 4 врати, че тоя кашон от Пловдив до София ми взима здравето :D

 

п.п. Сега събирам мнения, а плана ще се осъществие маалко по-нататъка.

740 от 2000та

Със сигурност е засичан там, при идеални условия...даже и вакуум може да са му осигурили. :bgrin:

Аз точно там си мисля, че е засичан. Бугати за мен в никаква кола и никога няма да я купя ако ще всички пари на света да са мои. Но до 100 бяга. А това е само на задно и тежи колкото две ЛаФерари
Link to comment
Share on other sites

Всичко дето е над 500 коня и е с двойно бяга от 0 до 100. :)

 

----

 

А за kotora, който се кани да изневери на любимата си марка с някоя по-скъпа - една статия, касаеща финансите: Πapи нa вятъpa ли ca "нeизбeжнитe" eĸcтpи пpи нoвитe aвтoмoбили?

 

Мене ако питате ...дребни маркетингови тарикатщини от рода на ескалатора слизащ надолу към Билата в Халите - слизаш празен с кеф...качваш се пълен по стълбите със зор.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...