Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

V8 джип не е джип, Каптива не е джип ... 

Не знам на какво му викате джип тогава :)

Разлика между сув (suv) и джип правиш ли?

 

Не се карайте, ето това е истински джиБ. :lol:

 

Това е monster truck, а не джип

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Тогава какви проверки щели да правят? Че не само за зимни гуми ами и за зимна течност за чистачки и нови чистачки.  :wtf:  И това по новините са го казали!?!?

Link to comment
Share on other sites

Какъвто ще погледа да мята ;)

 

 

Тогава какви проверки щели да правят? Че не само за зимни гуми ами и за зимна течност за чистачки и нови чистачки.  :wtf:  И това по новините са го казали!?!?

 

Проверките ще са буря в чаша с вода. Тоест ще опитат да изкрънкат лев от незапознатите. Могат единствено да ти мерят грайфера. Интересно как ще разберат дали течността за чистачки е зимна /ще я пият ли или си носят полеви тестове за течност за чистачки?/ и още по-интересно е как ще разберат колко нови са ми чистачките...

 

Преди 2 години ме спряха ноември на надлеза - гледа гуми, казват "с летни си". Аз казвам да, с летни съм. Ми трябва да си със зимни и ще пишем... Казвам пишете, ето документите, чакам в колата... Полицаят отиде при колегата си, мота се 10мин., дойде и ми каза: "Айде, сигурно имаш зимни, но още не си ги сменил... Другия път, да си със зимните...".

Аз че имам зимни - имам, че ги сложих 2 седмици след това, защото даваха, а и заваля сняг - сложих ги. Но никой не може да те задължи да караш със зимни гуми, поне не на този етап. А че трябва - трябва! Но навън да ми е 12-15 градуса като тогава, аз да си сложа зимните гуми... Мерси.

Link to comment
Share on other sites

Целта на тези оповестени проверки е точно с цел водачите да си подготвят автомобилите, ест. няма кой да ти проверява течността, но с това припомниха, че вече сутринта температурата става около нулата и може да стане авария с казанчето. Светлините за мъгла да си провериш, ей такива прости работи.

Link to comment
Share on other sites

Тогава какви проверки щели да правят? Че не само за зимни гуми ами и за зимна течност за чистачки и нови чистачки.  :wtf:  И това по новините са го казали!?!?

По новините обичат да преувеличават Доста!

 

Ще мерят само дебелина на грайфера на гумата.

 

От къв пък зор ще ми пишат глоба,че съм с лятна течност. Аз пък може да искам нарочно да ми замръзва в казанчето ;) 

Link to comment
Share on other sites

Обледява, докато вътре се затопли и темперира стъклото. Не замръзва самата течност, защото не е наред, а външната температура е по 0 градуса и се получава обледяването.

Link to comment
Share on other sites

Сменяйте течността докато е време, че аз първата година като взех колата, така от отлагане, не я смених и замръзна. Като замръзна не само, че не можех да я ползван, а и ми се пукна единия маркуч. После ходене по мъките заради тая глупост...

Link to comment
Share on other sites

Ще гледам да я изпръскам тия дни и ще я сменя.

 

А какъв спирт можеше да се сипе вътре ? 

Просто долей концентрат вместо да гледаш да я изпръскаш. :)

Link to comment
Share on other sites

Или патоки. В купето мирише около минута на джибри, но пък мие по-добре и от най-скъпия препарат! Аз лятото наливам малко дестилирана вода и концентрат Медикс или Аякс за прозорци. Зимата концентрат и патоки  :grin:

Link to comment
Share on other sites

А какъв спирт можеше да се сипе вътре ? 

 

Чист спирт около 200-250 грама на казанче до 5 литра. Работи безотказно. 

 

Лъки, как не съм се сетил за тая работа с препарата за прозорци!  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...