Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Бих искал да изкажа изключително добрите си впечатления от автосервиз Дракон.Скоро не бях се сблъсквал с толкова отзивчиви и любезни хора...Просто съм втрещен..За първи път през живота ми се случва такова нещо...Браво.

Link to comment
Share on other sites

Определено. Да се надаваме че това ще доведе до сериозно изостряне на представянето в сегмента. Новото c63 АМГ също е много сериозен автомобил, но Алфата също влиза ударно. Колкото повече конкуренти толкова по-добре.

Link to comment
Share on other sites

Определено. Да се надаваме че това ще доведе до сериозно изостряне на представянето в сегмента. Новото c63 АМГ също е много сериозен автомобил, но Алфата също влиза ударно. Колкото повече конкуренти толкова по-добре.

+1

Става ми все по-интересно и какво ще представлява "нормалната" версия на Джулиата и на какви цени ще върви. 

Link to comment
Share on other sites

Дам, и доколко ще са динамични и приятни за каране малките й бензини и дизели... Щото няма какво да се лъжем, те правят огромните продажби и успешни серии. Но с тоя стайлинг... в САЩ ще е супер хит мисля, като фиат 500.

 

Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Това супер бързо време ако се потвърди официално. Направо не мога да повярвам. Уникална е новата Алфа ама точно qv модела е цифра пари.

Link to comment
Share on other sites

под 100к евро е ... ако не е на слик или специален полу-слик определено си струва... освен тва говорим за натоварено QV ... само база QV май е 75к евро... т.е. BMW и Merc да го д*хат.

Link to comment
Share on other sites

Доста в голяма заблуда си относно брандирането на класовете на БМВ ;)

 

3та серия = бмв 3 (седан), бмв 4 (купе 3та серия), бмв 3ГТ (3та серия хечбек)

 

Та кое в на кое класа е да не бъркаме ;)

https://www.carthrottle.com/post/an-idiots-guide-to-the-confusing-new-bmw-line-up/

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Не съм. Знам, че е купе. Купетата винаги са малко или много по-луксозни от седаните. Има някаква причина по-непрактична кола да е по-скъпа. Не знам точно при тези каква е разликата освен вратите, но в някои случаи има и разлика по ходова част. Аз не разбирам много от автомобили, но все пак..

 

BMW 420i е по-скъпо от BMW 320i с 10000лв.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

само гъзарите карат Цупе за тва  :effemine3:

______________________________

БМВ правят от седаните>купе ... т.е. се тая е кво е дали е купе или не за екстрите дето можеш да му наблъскаш... а 10к отгоре ти ги вземат ей така ... за "густо" че е купе ... та се тая м3 и м4 са ИДЕНТИЧНИ авмотобили като задвижване, опции и т.н. , единствено броя на вратите ги различава

 

420и - 77 500

320и - 69 050 

 

серия Адвантидж

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Баща ми взе тоя бенц. На 213к реални е.Ся колко са реални не знам. Скоростната кутия е сменена с такава от английски мерцедес. 

Link to comment
Share on other sites

Еми моите съболезнования за тоя мерц ... дано да е наистина евтина там крадената/ведомствената нафта... че друг смисъл няма.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...