Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Не знам не ме и интересува. Да се оправя като си я е купил... Аз си имам кола и си я карам. за 2 години 40к км.... Инжекторите на ГИ май са за смяна или рециклиране, или продухване с ултразвук.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Мойта ако чупи долен носач трябва да съм ходил на лов някъде из родопите :D

 

Точни модел е C 250TD :) 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Оригинален е бил,но от някъде е влезнала вода и е прогнил отвътре. Добре,че човека,който му го продаде има втори мерцедес такъв за части и от там набърже  взеха един :D 

Link to comment
Share on other sites

 

Ясно, че е за всички останали, ама си мисля, че доста кофти детство ще има това дете заключено и недопускано навън само до 5-6-7-8 клас... host-e добре, а как препоръчваш да се търси кола от човек по този начин? От обяви в интернет и после преглед в сервиз, на който имаш доверие?

 

Имам крайно доверен сервиз в Плд на който бих се доверил за доста неща. Освен това много добре познавам модела е36, е39, е46

 

Которе къв мотор трябва да е за в тоя бюджет според тебе и с кви екстри? За 4к рядко изпадат нормални коли, честно ти казвам. Тва с е39ката е след много дебнене.

 

--------------------------

 

Которе цъкни един телефон на тоя с 4200лв в джоба и си в играта да сипеш пари в старо бНв

http://www.cars.bg/c1313968

 

http://www.cars.bg/c1366054

 

и тази може

 

_______________________

 

Намериха се снимки на тъщата на колата

ea59ad0275e4f7a22736053981f76637.jpg7bb205095127f86d87c3ea179fe9851c.jpg

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Е39 за 4бона не може да се намери читаво никога.  Не ги гледай изобщо. Трябва да удвоиш сумата, ако не искаш да е постно откъм екстри и да е добро състояние.

Link to comment
Share on other sites

Е39 за 4бона не може да се намери читаво никога. Не ги гледай изобщо. Трябва да удвоиш сумата, ако не искаш да е постно откъм екстри и да е добро състояние.

За удвоена сума ще трябва да е фейслифт. Иначе как да стане?

Link to comment
Share on other sites

Е39 за 4бона не може да се намери читаво никога.  Не ги гледай изобщо. Трябва да удвоиш сумата, ако не искаш да е постно откъм екстри и да е добро състояние.

 

Евала ... купувайте ги тия пре-фейс коли над 5к ... 520, 530д, 525тдс ... нека ... на Труд е пълно

 

Читави :D тва ми е любимия лаф от бНв форум, обиновено се ползва от някой който ти продава нещо на съмнително висока цена 2ра ръка.

Link to comment
Share on other sites

Мен друго ми е интересно относно тая 50-лентова магистрала....Ако приемем, че минималната допустима скорост на магистрали е към 70 км/ч и най-бавните карат в първите няколко най-десни ленти, по-бързите пък карат до тях отляво в още няколко ленти, още по-бързите от тях, пак в няколко от още по-левите....и т.н. - с колко би трябвало да карат ония в няколкото най-леви скоростни ленти... :P

Link to comment
Share on other sites

Отделно е някак си тъпо да вкараш 50 ленти в 3... Не виждам какво друго може да се очаква... 

 

Тъпо е, разбира се. Дори се чудя, дали не е някакъв монтаж това. как 50 в 3. То 6 да вкараш в 2 става ад, справка Истанбул, та какво остава 50 в 3.

Link to comment
Share on other sites

За удвоена сума ще трябва да е фейслифт. Иначе как да стане?

Е за фейслифт говоря и аз да. Кой ще даде 8бона за 97год кола :D

Аз говоря за 2001-2002 запазена с повечко екстри да ти е кеф да си караш :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...