Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Ама разбира се че Мунчо, дето ти прави монтаж и демонтаж на тротоара е по-пЯкан от сервиз, който обслужва професионално 7-8 автомобила едновременно...  :grin:

Абе.... То не е като да не си ял медена пишка от разни такива проф'сионалисти в сервизи, дет обслужват по амнайсе коли едновременно ;)

Да ти напомням ли за перипетиите ти с уж изпаткалия ти компресор на колата или сам ще се сетиш за какво ти приказвам? Щот, нали... - Ама, пич, тия найш с кви компютри работят, дет 'сичко могат и правят сами и дори свирката кат ти я връткат те питат дали да е с гълточка или не (перифразирам твои думи). Ама нищо, де... По някое време и ти ще се научиш, че името и размерът на фирмата не означават нищо повече от това, че някой е налял едни пари и, че всъщност е важно КОЙ точно ти пипа по машинарията. Щото така, както ги редиш тия мисирщини, той и Любчо (примерно) попада в категорията на мунчовците, ама ти спаси сфинктера от едно наистина страстно налюбване, барабар с предхождащата го любовна игра.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе.... То не е като да не си ял медена пишка от разни такива проф'сионалисти в сервизи, дет обслужват по амнайсе коли едновременно ;)

Да ти напомням ли за перипетиите ти с уж изпаткалия ти компресор на колата или сам ще се сетиш за какво ти приказвам? Щот, нали... - Ама, пич, тия найш с кви компютри работят, дет 'сичко могат и правят сами и дори свирката кат ти я връткат те питат дали да е с гълточка или не (перифразирам твои думи). Ама нищо, де... По някое време и ти ще се научиш, че името и размерът на фирмата не означават нищо повече от това, че някой е налял едни пари и, че всъщност е важно КОЙ точно ти пипа по машинарията. Щото така, както ги редиш тия мисирщини, той и Любчо (примерно) попада в категорията на мунчовците, ама ти спаси сфинктера от едно наистина страстно налюбване, барабар с предхождащата го любовна игра.

 

Измамници има навсякъде! Именно затова наблегнах на факта, че от години имам личен опит с тези. А там, където ме прати, беше за сефте. И както помниш как само питах и заминах... Говорим отново за нещо съвсем съвсем различно и на светлинни години от едната смяна на гуми. А човек трябва да е луд да се остави на тежък ремонт с 4 цифри без тройна експертиза от различни източници. За гуми говорехме, къде отидохме....

 

А Любо е пич, сервизът им не е малък и не работи на тротоара. Отделно си ми даде доументи за свършената работа.  

Link to comment
Share on other sites

Антон е номер едно като отношение и внимание към детайла....
Кой е тоя Антон и къде му е сервиза?

 

п.п.Винаги съм търсил малките сервизи,точно щото говоря директно с "Мунчо дето работи на тротоара"...Точно корифеи-те примерно в областа на електрониката няма да ги намериш в никой лъскав сервиз.Еурокатена ги препоръчах заради факта че там си сменяхме гумите 11години на служебните коли,познавам собственика и дясната му ръка.И двамата са много точни хора,персонала дълги години е един и същ,няма текучество нещо също важно за мен.

 

Edited by HEMO
Link to comment
Share on other sites

Антон е номер едно като отношение и внимание към детайла. Никакви еурокатени и лайна. И аз съм ги ползвал еурактената... Далеко са от препоръчано място за мен. Диана.. Винаги съм намирал по-добри цени от техните. Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option!

 

Диана са педали с редовен номер при монтаж на нови гуми - джантата ви е крива, няма да ви дадем гаранция за новата гума, ако не я изправим срещу 20лв. После идиота отива някъде с джантата, чува се някакво думкане, идва весел и щастлив и накрая цената ти е цената на гуми "промоциолналната" + 40лв. за "изправяне" на "криви" джанти. При тея на Панаира съм ходил преди години, не са ми направили лошо впечатление, не са ми на ачик и съм бил там инцидентно. Тоя зад кино Фламинго - бил съм при него с приятел и беше наистина много внимателен, направо педантичен. Аз лично си ходя при най-близкия гумаджия, който познавам от години и нямам проблеми с него. При другите - инцидентно. Последно от някакъв сайт с Gumi си поръчвах. Дойдоха идеални гуми, с DOT месец и половина преди поръчката, тоест нови. Цената беше супер, издадоха ми и фактура. Оттам при кварталния гумаджия и толкоз.

Link to comment
Share on other sites

Кой е тоя Антон и къде му е сервиза? п.п.Винаги съм търсил малките сервизи,точно щото говоря директно с "Мунчо дето работи на тротоара"...Точно корифеи-те примерно в областа на електрониката няма да ги намериш в никой лъскав сервиз.Еурокатена ги препоръчах заради факта че там си сменяхме гумите 11години на служебните коли,познавам собственика и дясната му ръка.И двамата са много точни хора,персонала дълги години е един и същ,няма текучество нещо също важно за мен.

 

Като се спускаш по Данаил Николаев, гледай зад киното вдясно. Вслиза в един "паркинг", там ще го видиш. 

Link to comment
Share on other sites

Гуми взимам от Диана, понеже имам мой човек там и после при кварталния на тротоара да ми ги сложи на джантите. Винаги имам 2 комплекта и си ги въртя сам на колата когато си искам. Иначе бих взимал гуми от нета, че се най- тънкана и после пак при кварталния.

 

П.П. Най-мразя на ляти джанти някой да слага "ковани" баланси. Не се научиха, че са само за стоманярки. Видя ли такова нещо ми е ясно какъв гумаджия е.....

Edited by jozo
Link to comment
Share on other sites

Иначе бих взимал гуми от нета, че се най- тънкана

Не съм много убеден в това. Тези дни търсих по сайтовете и цените им са по - високи отколкото да ги взема от Бг.
Link to comment
Share on other sites

Ама разбира се че Мунчо, дето ти прави монтаж и демонтаж на тротоара е по-пЯкан от сервиз, който обслужва професионално 7-8 автомобила едновременно...  :grin:

Антон обслужва поне по 2 автомобила едновременно. Има си и правилната техника. Изобщо преди да говориш неподготвен познаваш ли го и изобщо знаеш ли за кой говорех?

Link to comment
Share on other sites

Не съм много убеден в това. Тези дни търсих по сайтовете и цените им са по - високи отколкото да ги взема от Бг.

 

Аз имах предвид, по-евтино е да ги поръчаш онлайн от съответната фирма, отколкото да ги вземеш директно от магазина им. За онлайн ти правят отстъпка, някъде има безплатна доставка или тя е символична. В магазина ги няма тея остъпки, кварталния тротоарен си е сложил неговата надценка и т.н. Това за частен клиент, за фирми е друга бира.

Link to comment
Share on other sites

Антон обслужва поне по 2 автомобила едновременно. Има си и правилната техника. Изобщо преди да говориш неподготвен познаваш ли го и изобщо знаеш ли за кой говорех?

 

МНОГО добре знам за кой става дума. Човекът работи на тротоара. 

Link to comment
Share on other sites

Не е точно тротоар, но верно са плочките отпред, а не е някакво хале. Но пък аз поне оплаквания нямам.

 

Никой не говори за оплаквания, говорим за фактическа ситуация. 

Link to comment
Share on other sites

Ти лично си говориш за да си проветряваш устата. Ми купи си дъвка бе, човек...

Link to comment
Share on other sites

Не, аз казвам, че това

 

ktzaSIe.jpg

 

никога не може да се сравнява с това

 

BTHMJEC.jpg

 

па ако ще де що има чоглав мисир на тоя свят да излезе да кряка... 

 

Между другото потвърждавам, че Диана не са много за посещение. Не съм ходил там, но съдейки по цените на гумите не бих ги навестил. Говоря за София, но като слушам и какво коментират хората в Пловдив - работата е същата... 

Link to comment
Share on other sites

По собственият ми опит с Медина мед тия онлайн цени с 20% отстъпка са пълна пунта мара. Разликата в цените онлайн и на място, в центъра им на Кукленско шосе беше 4 лева, колкото е доставката. Тънкия момент беше, че монтажа е безплатен и разликата се изпарява.

Link to comment
Share on other sites

С тия гуми са чисти обирджии на много места. За някакви грозни китайски Сирон/Осран - 110лв бройката. Оф.. Тия метори, глупости ми е чудно стават ли за нещо по принцип? Увсе сезонното дали е толкова зле. Ей такива неща ме вълнуват.

Link to comment
Share on other sites

Когато БМВ и Тойота сключиха споразумение за разработка на водородни клетки Мъск не беше в автобранша май. А ако се върнем към водородните рекорди за скорост... Около 2000г май бяха. Та бая време вече се работи в тази посока. Turn off this option! GT-I9100 Turn off this option!

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Офиса ми е точно до този на Ballard и Mercedes за водородни горивни клетки. От доста време имат съвместно не само R&D, но и производство, но не знам защо не се появяват още водородни модели на Мерцедес. Може би основната причина е, че няма инфраструктура. Почти не съм виждал станции за зареждане с водород. Как може човек да ползва този автомобил, ако няма къде да го зарежда.

Link to comment
Share on other sites

БМВ САЩ бяха раздавали водородни 7ма серия на различни избрани от тях партньори знаменитости ... ама БМВ им осигуряваха водород ли какво беше - основно ПР явно. 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Без инфраструктура за зареждане няма как да стане. Тойота ако искат това да го продават, трябва да се напънат и да инвестират малко във водородни станции тук-там. Както и другите играчи, залагащи на тази технология. Иначе е безсмислено.

Link to comment
Share on other sites

Мнение за Dodge Caliber? Случайно видях един, хареса ми, после разрових нета и намерих един купуван от България, с допълнителна гаранция, гаражен, абе гледана кола, че и обслужена скоро. 2.0 дизела на VW, което ми е спирачката донякъде... Не съм особен фен на дизелите, но пък тази е направо като излезнала от магазина. Собственикът няма нищо против да ми я даде за цял ден, да я карам където искам на преглед и каквото искат да ѝ и гледат. Купил си е пак чисто нова кола, но друга марка и тази стои в един гараж.

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...