Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

В някоя рекламна агенция ще ти го облепят, но 2-те врати ще имат различен блясък, а фолиото не е толкова прозрачно, че да се лепи на челно стъкло.

 

Ама аз не говоря за онея с цвят, имам предвид реално безцветно/прозразчно от сорта на 1% затъмняване.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

И пак идиот с познатата марка:

 

 
Водач, създавал опасност за останалите участници в движението, е засечен от столични полицаи

При проверката е установено, че лекият му автомобил е с нерегламентирани промени в конструкцията

Пресцентърът разполага с видеоматериал от извършения технически преглед

Шофьорът, който управлявал л.а. „БМВ“, бил засечен вчера на столичен булевард. Колата криволичела, форсирана от водача. На един от светофарите той потеглил с „мръсна газ“, а няколко метра след това отнел предимство на пешеходец на пътека тип „зебра”. Навлизайки с ляв завой в съседна пряка, автомобилът и водачът били спрени. При последвалата проверка се оказало, че шофьорът е без лични документи, без документи на колата и без задължителната застраховка „Гражданска отговорност”, а автомобилът - с видимо променена конструкция. При направената справка била установена  самоличността на шофьора -32-годишен столичанин. Последвала проверка на  автомобила в техническия пункт на КАТ, която показала, че двигателят на БМВ-то не отговаря на вписания по документи. Експерти констатирали, че цифрите от номера на поставения мотор са заличени и нерегламентирано са поставени усилватели на двигателя за многократно усилване на мощността му. Малко по-късно мъжът представил документи на автомобила и договор за придобиване на собствеността, но липсвали документите за произход и собственост на монтирания двигател. 

По случая е образувана преписка в Първо РУ за допълнителна документна проверка. На шофьора е съставен акт за установено административно нарушение, за липсата на „Гражданска отговорност” и отнемане на предимство на пешеходец.  Автомобилът е спрян от движение. 
От отдел „Пътна полиция”- СДВР припомнят, че всяка нерегламентирана промяна по конструкцията на автомобили, заличаване на фабрични номера и други интервенции извън установения ред подлежат на административна и наказателна отговорност.

 

 

150827_KAT_Illegal_tune_2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Хванали са един от стотици хиляди. Като знам колко коли регистрирани като 1.2 пък под капака са 200+ коня и се разхождат по улиците, направо лошо ми става...

Link to comment
Share on other sites

КО? Дизел на 600-800хил км кво да му е на разхода? 

i454019.jpg

за тва ли говорим? 

 

Ако отговора е "да" ... спести си го или там за който питаш. 

Link to comment
Share on other sites

Абе мерцедес S202  150к.с. дизел,автоматик, читав ли е.Разхода май му е малко висок ? 

Мой бивш колега кара такъв,разхода градско му е 10/100 твърдо.Зимата на къси дистанции може и повече.Ако зареждаш на бензиностанция не ти трябва...

Link to comment
Share on other sites

туби-ала-бала... ведомствени бензиностанции ... бензиностанцията до затвора в кючука впрочем не е зле като се има предвид какви са и цените (2лв 95)

Link to comment
Share on other sites

Мм баш на такава ще се зарежда.Братовчед ми бачка във транспортна фирма и дизела там е 2лв.

 

Баща ми иска да си купува по-сигурна и модерна кола.Един съсед ще продава неговия бенц. Квото е такова.Да се оправя...

Link to comment
Share on other sites

Къде другаде може да се зарежда?

Ти сериозно ли ги задаваш тия въпроси :o Дизел на старо се купува когато има евтино гориво.Като се почне от безакцизно такова(което е практически същото като от бензиностанциите но оцветено) мине се през разнообразни фирмени врътки за намаляне на цената и се стигне до откровено крадено такова...Обикновено цената е около 50-60 ст. под тая на бензиностанциите...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Искам да си облепя 2 врати и евентуално челното стълко с безцветно фолио с UV филтър... някой срещал ли е таква услуга в Плд?

В автосервиз тракия има една фирма която мога да препоръчам. Мен лично ме отказаха да правя челното стъкло защото има опасност от счупване при лепенето. Има такова фолио прозрачно с УВ и ИЧ защита, ползва се за магазини да не избеляват 'бутиковите' парцалки по витрините :-)

Link to comment
Share on other sites

Щях да се удавя снощи. 2-3ч поваля стабилно и по улиците е ужас.. всичко  наводнено. Това нормално ли е? 1/2 град блокиран да те е шубе да караш

Аз тоя проблем го нямам :D и паркетника HR-V да е добър в някви ситуации :D 

Link to comment
Share on other sites

Аз тоя проблем го нямам :D и паркетника HR-V да е добър в някви ситуации :D

 

Бай бабо да не те среща, че там ше си останеш с тоя паркетник...

Link to comment
Share on other sites

Мм да един път се закопах по средата на студентски в една адска кал. Добре,че имах лопата :)

 

Добре, че е паркетника, че иначе как ще се закопаш в тая кал :D :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...