Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Ок, благодаря.Ще поръчкам като остане време, но на прима виста изглежда доста добре.Някой пробвал ли е пехотната навигация?

 

Аз съм я пробвал. Работи си като Гугълската.

 

В Букурещ 3 дни разчитах на нея. Даже и забележителностите имаше офлайн.

Edited by w00x
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Аз в БГ си ползвам GoogleMaps/AppleMaps на Iphone-a а в чужбина с iGO. 

Не съм имал проблеми с гугълските карти а съм карал в доста забутани села. 

 

 

 

пс : Един приятел си е напазарувал Nissan GT-R 2013", направих му днеска 1 кръгче......нЕам думи колко много върви това чудовище, направо настръхвам като се сетя  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:

 

550к.с. и другата седмица влиза за генерация и чип  :JC_golly:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

пс : Един приятел си е напазарувал Nissan GT-R 2013", направих му днеска 1 кръгче......нЕам думи колко много върви това чудовище, направо настръхвам като се сетя  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:

 

550к.с. и другата седмица влиза за генерация и чип  :JC_golly:

 

Аз само съм се возил в такова (малко по-старо и към 50 коня по-малко)...ама не ми беше удобно да го моля за кръгче, понеже нито го познавах, нито той мене ме знаеше доколко мога да карам...но че върви-върви и то как...не само заради двигателя, ами и заради двойното предаване. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

 

Аз в БГ си ползвам GoogleMaps/AppleMaps на Iphone-a а в чужбина с iGO. 

Не съм имал проблеми с гугълските карти а съм карал в доста забутани села. 

 

 

+1 за гугълските карти. Един единствен път са ми правили проблем и по-точно - не ме прекара по главния път през Полски Тръмбеш, ами по някакви по-малки улици. Не е виновна навигацията а пътищата ни в случая. Иначе - всичко винаги е било идеално.

 

 

 

пс : Един приятел си е напазарувал Nissan GT-R 2013", направих му днеска 1 кръгче......нЕам думи колко много върви това чудовище, направо настръхвам като се сетя   :bowdown:   :bowdown:   :bowdown:   :bowdown:

 

550к.с. и другата седмица влиза за генерация и чип   :JC_golly:

 

 

Колко коня още иска, ебаси...   :JC_golly: Какво ще слага за генерация? Акрапович?

Link to comment
Share on other sites

Ко речи?

 

На Нисан аХрапович? Тая подигравка... че нали си има NISMO, Spoon ... Ся... ако човека не истински ентусиаст може е Ремус ... ама не вярвам да е такъв случая. 

Инак и при нас ВСЕКИ ден идва един ринг пакет .... предполагам нисмо генерация... няма такова гнусно фейк пърдене ... лично мнение. Иначе поклон, много върващ кола, факт.

Link to comment
Share on other sites

пс : Един приятел си е напазарувал Nissan GT-R 2013", направих му днеска 1 кръгче......нЕам думи колко много върви това чудовище, направо настръхвам като се сетя  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:  :bowdown:

 

550к.с. и другата седмица влиза за генерация и чип  :JC_golly:

Завиждам благородно :)

Аз като простосмъртен се наслаждавах да гледам една в Стария град, те пък взеха, че я продадоха :D Сега и това удоволствие го няма :D :D

Link to comment
Share on other sites

 

....Експортната версия на Запорожец-а разполага с екстри като пепелник, външно странично огледало за обратно виждане.......

 

Тая екстра си е била просто задължителна...особено за онова време. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Забавното е, че там са се продавали на цени, по-ниски от тукашните. Както винаги братушките яко са ни доили.. ама то народа си заслужава управниците казват...

Link to comment
Share on other sites

Малко реклама на X-Mode AWD на Субару. Всъщност нещата не са толкова далеч от истината. AWD системата на Honda например е доказано никаква в много тестове, като този от втория клип на някакви шведи.

 

http://youtu.be/OeZptGAXMeQ

 

 

http://youtu.be/jkiv-bWbLIo

Link to comment
Share on other sites

Надали има човек интересуващ се от автомобили да не знае, че S-AWD на субару е най-доброто на пазара на 4х4. Конркетно система с/у система, а не автомобил срещу автомобил. Поне за мен е така. 

Link to comment
Share on other sites

И в същото време системата на Акура е подобна на тази на Субару ;) Кръстник проблема на новите хонди беше в това,че от механично минаха на електронно управление.След това от хонда добавиха някъв ъпдейт на софта и се оправи :D 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=FJZxVefta68

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Последният тест който гледах от германицте на трите водещи марки - 4matic, quattro и x-drive. XDrive се държа най-добре от всичките.

Link to comment
Share on other sites

Millers, AmsOil, Redline, Royal Purple ... 100% качествени.

 

 

Чудесна препоръка за масла! Амсоил е убийствено добро масло, а като гледам и Millers е със същите показатели. За съжаление не съм карал с него, но следващия път категорично ще сложа такова, че Amsoil се намира трудно по нашите ширини. Иначе то и Pennzoil са ми абсолютни фаворити за масла, с показатели далеч пред масово използваните кастрол, тотал, мотул и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Има едни пичаги в субару форума.Имат сервиз,правят промивки и поръчват Amsoil. http://www.subaruclubbg.com/forum/viewtopic.php?t=14918  http://subaruland.services/

От тука май беше.  Даже обмислям следващия или по-следващия месец да ида при тях да ми направят една промивка :)

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

После ще ви постна гражданин и патрул как правят нарушения един срещу друг на СДВР и Съдебната палата(леви завои) ... Не е снимано с горното, ще ви го кача в тубата.

 

Ръкомахах, сочих на милиционера колата, която прави нарушение, но даже не ме отрази.

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...