Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Макар и прекъсвачът на първите S2000 да е сложен на 9к+ (което е яко), всякак предпочитам NSX-a. :thumbsup:

 

П.П. А всъщност ти за коя NSX говориш - старата или новата?

старата много ясно

Оди им обяснявай на разбирачите ;) Има един акорд за 8 бона ма е катафалка(комби) И е преди фейса http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11424024484512790&slink=8xu5pj

 

 

Мхъм тролей ма има twin turbo vtec + 4х4 нали ;) Боли ме фара,че има електромотор :D

 

 

 

 

Мхъм карай си форда и искам да не се плашункаш ;)

щом ми даваш ще го карам
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Абе остай' ти тая работа...конят си е друго нещо...хеле пък цял табун коне...към 300-400... :P

Освен това колко е хубаво като си мощно фиркан някой те хвърли на седлото и ти всичко дето трябва да направиш е да гледаш да не паднеш и накрая стигаш у вас. Пък ако паднеш и коня се прибере без теб поне ще знаят че нещо е станало и ще тръгнат да те търсят по обратния път. Ехеее къде-къде си беше с конете едно време, а сега не можеш да седнеш да пиеш като хората ако си с кола...

Link to comment
Share on other sites

Те май вече пуснаха тая кола дето сама си върви... Идеална за фиркащи по заведения и гости... Само дето може да не доживеем да ги пуснат...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

И що трябва да доживяваш...то и сега от поне 10 години си има услуга "you drink & we drive" и си те карат обратно със собствената ти кола.

 

В Пловдив не знам да има...

 

То те такситата отдавна са измислени всъщност

 

И като са измислени твоята кола отзад на твърда връзка ли ще ти я докарат? 

Link to comment
Share on other sites

Моята кола се предполага да съм я паркирал в моя си гараж преди да ида да фиркам, но пък ако вече съм там - онези другите са спасението. Ти пък кво се правиш на недоразбрал. Я виж сега каква интересна статийка ти дадох в другата тема :)

Link to comment
Share on other sites

RaptoR тази услуга я има и в Пловдив . Не съм сигурен на коя фирма беше . Идва 1 такси с 2ма бакшиша . Единият ти кара колата после си се прибират и таксата мисля , че беше х2 на брояча колкото изкара . 

Edited by UzITo
Link to comment
Share on other sites

RaptoR тази услуга я има и в Пловдив . Не съм сигурен на коя фирма беше . Идва 1 такси с 2ма бакшиша . Единият ти кара колата после си се прибират и таксата мисля , че беше х2 на брояча колкото изкара .

T.e. същото като да си оставиш колата и да идеш дотам с такси, само дето на връщане освен, че ти ще си фиркан, също така ще оставиш някакъв непознат да ти кара колата.

Link to comment
Share on other sites

Всеки си прави сметка Дядо . Аз като ще пия отивам без кола . Или ще я оставя и на другия ден ще си я взема или не пия . И все пак по-добрия вариант непознат да ти я кара отколкото да си като мотика и да се качиш . Най-добрия е да си без нея или да я оставиш . 

Link to comment
Share on other sites

Ники, както винаги си неразбрал... Тази услуга не е предвидена за някой, който предвидено отива някъде да се напива, естествено. Такъв човек, ако има малко ум поне, ще тръгне с такси или жена му ще го вози, примерно. Тук става въпрос за съвем друго нещо. 

 

Например има хора, чиято месторабота не е на 50 метра като твоята, а е на 15км. Тези хора ходят на работа с кола. Тези хора често се случва да се срещнат с приятели и/или партньори, па да седнат и да пийнат. И това далеч не винаги е планирано. И нерядко "по едно питие" се превръща в следобедно матине с напиване до вечерта. Понякога такива неща се случват и в офиса - дойде някой познат/приятел неочаквано, па се позапият хората. Има множество ситуации от този тип, в които някой пие алкохол непредвидено и неорганизирано. И тогава тази услуга е изключително удобна за тях. 

 

Това че на теб такова нещо няма как да ти се случи не прави услугата излишна. После си говорим за камбанарии... Статията ти в другата тема не се отваря и ако е пак опит да ме убеждаваш, че няма глобално затопляне - не ме занимавай с глупости. 

 

Между другото цената далеч не е толкова висока. Особено предвид какво ще ти струва допълнително разходката да ходиш да си прибираш сам колата на другия ден, ако я намериш и читава.  :grin:

Link to comment
Share on other sites

По повод спирането ми в (не)синята зона има известно развитие:

 

 

Вярно! Точно там не е синя зона...и спирането е разрешено от страната, от която бях спрял. Тогава за к'ъв оня така чинно ми проверяваше номера и после го записа?

 

fa52434ab577615a.jpg

 

Червената линия показва пътя ми, а кръгчето - къде бях спрял.

 

 

 

Днес случайно пак минавах от там и реших да отида на същото място. Отивам аз, гледам - още от "Скалата" се мъдри един знак "Синя зона" ; по-надолу пред задънената улица (накрая на "Т.Каблешков") - още един такъв знак ; надясно по улица "Май" - пак знак! Всичко там е синя зона, без значение, че на картата на сайта на общината тези улици не са синя зона. По едно време докато разглеждам знаците чувам, че някой ми вика "Кажете какво има, къде сте спрели?" - гледам...вика ми точно оня чичка, дето оня ден го видях на регистратора как ми сверява номера дали съм пуснал SMS и после си го записва. Обясних му, че днес никъде не съм спрял, но оня ден съм го видял на регистратора как ми е записал номера и му обясних, че по картата на общината точно тази част не попада в синята зона, но явно попада, щом навсякъде са накачили знаци. Питах го и дали трябва да чакам честитка, но се оказа, че май съм се разминал щом не са ме вдигнали още същия ден.

Така че не се доверявайте на карти и линкове, пък дори и те да са официални, защото просто може да не са ъпдейтвани, а си гледайте знаците на място. Ето горната карта с добавените улици в зелено, на които вече има знаци, че попадат в зоната.

 

1aceb640786c0824.jpg

Link to comment
Share on other sites

Някой като ми заговори за Хонда, иновации и разцепващи от вървеж В-теци и ми се плаче направо.....  :Facepalm:

 

 

 

Тесла-та е много хубаво "нещо" но за мен не е кола, с кеф се радвам на 2-те Пловдивски но това "нещо" няма душа а и както се говори напоследък петролните източници се въстановяват след време та надали ще доживеем момента в който петрола ще свърши, до тогава кОр  за всички бездушни тролеи и да живее V8  :bowdown:

 

 

пс : в Пловдив движението с всеки изминал ден става все по-тежко и по-тежко, вчера сутринта бях да побягам на гребната от там трябваше да отида до Еконт на края на Младежка, естествено се запътвам да мина под линията на влака от към Марица, правя десен завой да отивам към ул.Младежка и в тоя момент - кОр, в моето платно точно с/у мен една какичка необезпокоявано си говори по телефона и аз няма на къде да отида, зад мен коли не мога да върна назад...... разминахме се с нея и продължавам напред.... какво да видя ИДИОТИТЕ бяха обърнали цялата улица на еднопосочна и разстоянието от 300м от подлеза до Младежка го взех за около 30мин. като малко преди да завия един очилат охлюв с Опел Zafira се наши пред мене и ме запуши ( В МОЯТА ЛЕНТА С/У МЕН WTF), слизам и се развиках а човека ме изгледа с възможно най-овчият поглед и ми вика "Ми....гледам че всички минават така та и аз" , измърморих само "Ти еВа майката" и се отказах да му взимам ключовете и да го лиша от удоволствието да е ОЛИГОФРЕН зад волан...... 

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

Това че на теб такова нещо няма как да ти се случи не прави услугата излишна. После си говорим за камбанарии... Статията ти в другата тема не се отваря и ако е пак опит да ме убеждаваш, че няма глобално затопляне - не ме занимавай с глупости.

Аз не съм твърдял обратното. Моля моля

Link to comment
Share on other sites

Тесла-та е много хубаво "нещо" но за мен не е кола, с кеф се радвам на 2-те Пловдивски но това "нещо" няма душа а и както се говори напоследък петролните източници се въстановяват след време та надали ще доживеем момента в който петрола ще свърши, до тогава кОр  за всички бездушни тролеи и да живее V8  :bowdown:

 

 

Васе, каква газ си пил днеска? Петролните източници се възстановяват??? Как по-точно, някой налива петрол обратно долу?  :Facepalm:

 

Скоро трябва с Ники да ви връчим форумни платинени скунксове! 

Link to comment
Share on other sites

Петролните източници се възстановяват??? Как по-точно, някой налива петрол обратно долу?

Има такава теория - за неорганичния произход на нефта, която по ирония на съдбата е измислена и разработена от руски учени. Не съм се задълбавал в подробности, но според тях нефта се създава при специфични условия на високо налягане и температура в недрата на земята от прости въглеводороди, дълбоко някъде в мантията и след това си намира пътя нагоре като пълни разни резервоари и по пътя събира органичните маркери от разни бактерии в горните слоеве. Тия пичове били доказали, че находищата в Чечня, които били изчерпани още през Втората световна война се били напълнили преди двадесетина години и сега дават добив отново. Други доказателства били нови нефтени находища на твърде голяма дълбочина, която не може да се обясни с органичен произход. Последният коз на привържениците на тази теория е, че настоящия срив в цените на петрола се дължи не толкова на шистовата революция (т.е. отчасти на нея, като шистовия нефт също бил доказателство за неорганичния произход), но и на факта, че вече било много трудно да се скрива истината, че стари находища се "дозареждали" с нефт от дълбините на земята.

Link to comment
Share on other sites

Къс въпрос - ти тая вярваш ли я? 

Тук вярата няма никаква връзка. Не говорим за религии. Става въпрос за научни теории. По въпросната теория има доста сериозни публикации от все пак сериозни учени. Много от теориите биват отхвърлени разбира се и никой не твърди със сигурност, че тази теория е вярна, но в същото време няма и сериозни доказателства отхвърлящи я.

Link to comment
Share on other sites

http://www.cars.bg/c943758тва ще е :D За 6800 и ще е с врачанска регистрация :D

1200 кубика, то като моторетка. С този двигател ако си на баир с малко багаж отзад и пуснеш климатика, колата вероятно спира. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...