Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

@host-e съгласен съм, но далеч не се чупят чак толкова колкото ги изкарват

и на мен едно време ми викаха не си взимай а4 б5 алуминиеви носачи ала бала.....нищо верно за 150К съм сменил 1 носач и 2 биалети.... 

 

 

пс : за какво точно ги ползвате тия рекордери ?  :ninja:

Edited by zlobil
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

@host-e съгласен съм, но далеч не се чупят чак толкова колкото ги изкарват

и на мен едно време ми викаха не си взимай а4 б5 алуминиеви носачи ала бала.....нищо верно за 150К съм сменил 1 носач и 2 биалети.... 

 

 

пс : за какво точно ги ползвате тия рекордери ?  :ninja:

 

еми да снимаме дивечите по пътя от време на време ;)

Link to comment
Share on other sites

пс : за какво точно ги ползвате тия рекордери ?  :ninja:

 

Как защо - да им се кефим. :grin:

 

П.П. Като зачекна пак темата за DVR-те, държа да отбележа, че съм доста доволен от тоя последния дето взех - вече сложих в тубата 'сайд бай сайд' сравнение с оня предишния, дето взех от Ибей - разликата е от земята до небето...а тоя на чичо ти Виден, дето го чакаме да дойде от Амстердам, ще е поне 2 пъти по-добър от моя, като дойде - ще направя ново сравнение - неговия vs моя...

 

И идея си нямаш колко може да е полезен в дадена ситуация - даже може да е единственото, което да те измъкне от затвора.

Link to comment
Share on other sites

Съквартиранта ми искаше да си взима ауди а8 и питах един колега,който има А6 да каже чупят ли се или не.Той каза,че частите са скъпи и се чупят често.

Съквартиранта ти щял да си взима А8? Сигурно 25 годишно. При такава възраст нали се сещаш, че няма как да не е абонат на сервиза. Аз не мога да си обясня как може човек, който живее на квартира със съквартиранти, да драпа за Ауди А8? Тва в България баси и майсторите дето има, таковащи дявола във въздуха на челна стойка. :Facepalm: :bowdown: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Изобщо нищо не си видял!  :laughing:

 

Ти трябва да видиш индивид, дето купува такава кола, която ако не е кошница, то е на път да стане кошница, след което се мие на ръка всеки ден (от него естествено - пари за мивка няма), кара се само по разни кафета, където се пие кафе и сода (щото се събират пари цяла година за данъка и застраховката) и като дойде момент за някакво по-сериозно обслужване - остава на трупчета в гаража...   :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Съквартиранта ти щял да си взима А8? Сигурно 25 годишно. При такава възраст нали се сещаш, че няма как да не е абонат на сервиза. Аз не мога да си обясня как може човек, който живее на квартира със съквартиранти, да драпа за Ауди А8? Тва в България баси и майсторите дето има, таковащи дявола във въздуха на челна стойка. :Facepalm: :bowdown: :lol:

Да колкото тебе дърто направо.Пак говориш без да знаеш ма айде лаф да става ;) 

Link to comment
Share on other sites

... Аз не мога да си обясня как може човек, който живее на квартира със съквартиранти, да драпа за Ауди А8? Тва в България баси и майсторите дето има, таковащи дявола във въздуха на челна стойка. :Facepalm: :bowdown: :lol:

 

Проблемът е, че в БГ има много хора с комплекси, които всячески се опитват да се направят на такива, каквито не са (явно последствие от стойностите в живота на чалга възпитанието през 90-те) и обикновено го правят с по-горен клас кола, защото нея може да я спреш пред заведението и като я измият не си личи много колко годишна е, а работата и жилището им обикновено не се обсъждат на всеослушание...

Link to comment
Share on other sites

Да колкото тебе дърто направо.Пак говориш без да знаеш ма айде лаф да става ;)

Которе, къртиш мивки честно. Викаш Ауди са сменили класа на А8 и са го вкарали в този на Мазда 2 ли? Или поросто всеки вече в България е станал такъв майстор, че и дяволи ненатаковани не останаха.  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Которе, къртиш мивки честно. Викаш Ауди са сменили класа на А8 и са го вкарали в този на Мазда 2 ли? Или поросто всеки вече в България е станал такъв майстор, че и дяволи ненатаковани не останаха.  :lol:

 

kotora до скоро беше студент. Нищо чудно маминото детенце да живее студентския живот на квартира и сега да иска мама и тати да му купят Ауди А8, за да изпъква пред връстниците си.

 

Другия вариант е, момчето да си работи нормална работа в IT сектора, да взима едни 2500 - 3000лв на месец и да иска да си купи A8 по някаква незнайна причина.

Link to comment
Share on other sites

Да техните имат бизнес,но той си работи и си спестява.Работи от първи курс в тая измислената фирма Bulgarian Online Research.

 

Веднага обаче и двамата вкарахте логиката за маминото детенце.Мноо сте зле.Тва не е съседката,която работи в колцентър и ходи в Бедрум сяка сряда :lol:

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Да техните имат бизнес,но той си работи и си спестява.

Е тъй де, значи вече е спестил за Ауди А8 от закуските. Аз ти казах, че има много натаковани дяволи във въздуха, ама ти не вярваш. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Хайде тея да ми кажат, как искат да глобяват като са спряли в кръстовището.

 

7933802G.jpg

Link to comment
Share on other sites

Да техните имат бизнес,но той си работи и си спестява.Работи от първи курс в тая измислената фирма Bulgarian Online Research.

 

Веднага обаче и двамата вкарахте логиката за маминото детенце.Мноо сте зле.Тва не е съседката,която работи в колцентър и ходи в Бедрум сяка сряда :lol:

Бе....бая спестяване трябва, за да можеш на 24 години да си купиш кола за 20 000лв. Ако си нормален човек, трябва да си спестил поне 100 000. Или поне това е моята логика по отношение закупуването на автомобил.

 

Ако имаш 20000лв спестени и ги дадеш за Ауди А8, си един друг тип хора, дето горе ги споменаха..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...