Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Винаги съм се чудил на мераците на хора да карат 7ци, 8мици, С-ки. Това очевидно са коли мислени да те вози шофьор, особено по-старите. Темата с това да си вземеш кола струвала 100 бона за 10 не ми се коментира :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не ве, ако си фен на олд скуул ок... и не ти пречи че един калник без боя турски е 350лв и е тенеке, а не алумин (за а8)... а нов е 600лв някъде ... фар предполагам е космическа сумата ... ако имаш доходи да си го позволиш що не... ама да не казвам голяма дума ама 90% от старите 7ми, а8 и еС клас се карат от мърлячи... цялата кола тропа, скърца... с изтървали бегове е... ел компонентите не работят по салона ... кво да говорим. 

 

Не говоря да поддържаш дърта кола като маниак, ама поне функционално да е ок... всичко да работи. А не 2/3 от нещата да не работят ама да не ги правиш щото като я спреш пред кафето вече нямало значение?! 

Та за съжаление си е баш така. 

 

 

__________________________________

 

http://bmwpower-bg.net/forums/viewtopic.php?p=4035054#p4035054

:grin:  :grin:  :grin:

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Написах че не ти трябва защото повечето са бивши бригадирки като моята и са карани от идиоти който не пипат нищо докато не спре тотално

 

 

Много добре казано. Да не дава Господ да се падне да си купи някой подобна кола... Трагедия... На прасето няма какво да му устои, каквато и да е кола се съспва още на втора-трета година... 

Link to comment
Share on other sites

Това накъсване явно е бонус като за без пари.... Какво ли пък ще да е вечер... Какво ли се случва с телефона в тоя момент, особено ако звънне... Ники, еда ли ще работи и с навигация. И ако да - не знам каква батерия ще да требе, но на SII ще даде зор дори и със зарядно... Телефонът със сигурност ще пари стабилно и ще може да пържи яйца... 

Link to comment
Share on other sites

Това накъсване явно е бонус като за без пари.... Какво ли пък ще да е вечер... Какво ли се случва с телефона в тоя момент, особено ако звънне... Ники, еда ли ще работи и с навигация. И ако да - не знам каква батерия ще да требе, но на SII ще даде зор дори и със зарядно... Телефонът със сигурност ще пари стабилно и ще може да пържи яйца... 

 

Ами то си пише - трябва да е включен постоянно  на заряд, защото хаби батерията на максимум + да се осигури обдухване, тъй като при постоянната работа на камерата загрявало...

Link to comment
Share on other sites

Лично мнение - за нищо не става.... Изтрих я моментално след първия тест.  

Ти си аматьор, разбираемо е.

Не пари, телефона си звъни, даже говорих на високоговорител. Сиджик, така и не я пробвах. Бива ли я?

Специално тази функция не съм я изпробвал, но Ники я има инсталирана и затова му я препоръчах.

Link to comment
Share on other sites

Само да спомена, че това дето (чичо) Виден чака, няма как да бъде сравнено с почти никой телефон, ползван като DVR - нито на качество на изображението, нито на FPS-те, нито на екстрите...

Link to comment
Share on other sites

Ти си аматьор, разбираемо е.

 

Напълно разбираемо е да разбера като видя боклук пред очите си. 

 

Коста, ако ти се губи време, може да се убедиш и ти, че е боклук. 

Link to comment
Share on other sites

Чичо Видене... ти прочете ли кво написах под клипа? Ясно, нИ стаа ;) просто се търси алтернатива на камерата, да се пуска да снима от време на време. Още просто не мога да оправдая 100на лв за снимане на трафика.

Link to comment
Share on other sites

С новите телефони + подходящо приложение наистина би могло да се замести до известна степен standalone DVR, но разбира се както при всички уреди от типа "Х в 1", човек трябва да се примири с някои компромиси. Иначе с дори и среден клас DVR, какъвто чака Виден, е голям кеф да се наслаждаваш на плавна картина с резолюция по-висока от тази на Full HD...или пък да записваш с 60 fps...или пък когато някой път някоя негова екстра от рода на LDWS или FCWS те предупреди преди да си се нацелил в оня отпред или пък ако заспиш и тръгнеш да излизаш от пътя... :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Стария Sygic не беше лош, но последната версия ми лази по нервите и съм на път да я сменя. Пробвах с iGo (намерих някаква апокрифна версия), но и то не ме кефи особенно.

 

Пробвах още MapFactor Navigator, Waze - за нито една не мога да кажа че ме кефи и е перфектна.

 

Дотука май само MapQuest и Navigon не съм пробвал като за последната може и да съм, но не мога да си спомня дали наистина съм я гледал или съм се канил да я гледам и съм се отказал.

 

А специално за BlackBox-a на Sygic не ми се дават 10 евро, още повече, че стойката ми в колата е такава, че телефона не вижда нищо, а гледа към таблото и една от онези истории от която излиза студения въздух лятото (както и да се казва това)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Като за теб все още не е произведена не навигация, а изобщо продукт, който да не изкритикуваш...  :laughing:

 

И между другото - ти даваш пари за навигация? 

Link to comment
Share on other sites

ИдЯлно... чЕкаме да видим, особено мисля, че тъмните ще са "чудо", че като видях на @Midex как снима сегашния ... 

 

Моят е евтинийка...и пак снима задоволително - само трябва да го пробвам на 60fps как ще записва.

 

П.П. И преди Виден да си оформи раздел в тубата, смятам да съм първият, дето ще ги лепне едновременно да снимат за коректно сравнение.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...