Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

А, аз откакто сложих регистратора всеки ден записвам всякакви нарушения - най-вече минавания на червено...довечера ще взема да прегледам последните записи в картата преди да са се изтрили да постна и аз нещо...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Host, сложих роял пърпъл, но леко съжалявам от гледна точка на това, че на 97 процента ще я пускам да плава. Не мога да се съглася с адски глупавата трансмисия и окачване като на болид в бавен четириврат седан. Не е реално това поведение на почти нова кола или просто Форд са си дървета, което е всеобщото мнение. Дано изкочи дащен пациент, дето да й се радва. ☺

Link to comment
Share on other sites

ако някой знае как така и двамата завиват... пък на платното има означение само "направо" ... аз нз 

 

Елементарно, Уотсън - единият влиза в паркинга на Съда, а другият отива към този на МВР. Нищо учудващо и нередно. Уличната маркировка е там много отпреди светофара, както и входа за паркинга на Съда. Естествено никой не си е играл да я поправи... 

Link to comment
Share on other sites

Чичо Видене, мислиш като БЪЛГАРИН. Има ли маркировка, има. Всичко друго са някакви БЪЛГАРСКИ обяснение, кое как трябвало, щяла ама ... не било. НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ.

 

Аз ще продължавам да ги поствам тия неадекватности.

Link to comment
Share on other sites

Абе Коста как ги сливаш видеата,ако са по 2 мин всяко примерно ? 

 

Няма май да стане.Стойката за 15лв,която взех се клати супер много :D

 

http://store-bg.net/universalna-stoika-za-avtomobil-v1-p-12098.html?osCsid=ebe9b046e06c838e7eeb8a0358e36452 

 

Едит:Евах го 11 мин видео 700 мб :D 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Аз всички програми ги правя на 1минута до 3мин макс да снимат отделните файлове и 2гб общо място, и после да си трият файловете (ако имат опция). Тва е.

Link to comment
Share on other sites

Айде първата проба толкоз.Трябва или да сменя стойката или по някъв начин да я направя да не се клати така.Утре ще пробвам със салфетки да я закрепя :D

Звук няма.Сега сложих една песен ма много бавно се процесва :(

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

А, аз откакто сложих регистратора всеки ден записвам всякакви нарушения - най-вече минавания на червено...довечера ще взема да прегледам последните записи в картата преди да са се изтрили да постна и аз нещо...

 

Изтрил съм почти всичко :unhappy:  - от миналата седмица стои един кратък епизод в компютъра, в който правя обратен завой и хващам един, минаващ на червено (че заради него и мен ме хвана червеното докато го изчаках). На цял екран и FullHD се вижда най-добре, но трябва да го гледате директно в ютюба, понеже така вградено не ще да променя резолюциите....

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=qoaSo7QWJY0

Link to comment
Share on other sites

Чичо Видене, мислиш като БЪЛГАРИН. Има ли маркировка, има. Всичко друго са някакви БЪЛГАРСКИ обяснение, кое как трябвало, щяла ама ... не било. НЕ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ.

 

Аз ще продължавам да ги поствам тия неадекватности.

 

Теб може да не е те интересуват, но това е положението. В случая маркировката е некоректна, освен ако двата паркинга не са предвидени за за хеликоптери, разбира се. В случая неадекватността е долу на асфалта, а не в колите. 

Link to comment
Share on other sites

Теб може да не е те интересуват, но това е положението. В случая маркировката е некоректна, освен ако двата паркинга не са предвидени за за хеликоптери, разбира се. В случая неадекватността е долу на асфалта, а не в колите. 

 

 

Мега зле си ;) а оная тъпотевина, че маркировката била стара ... 

Link to comment
Share on other sites

Изтрил съм почти всичко :unhappy:  - от миналата седмица стои един кратък епизод в компютъра, в който правя обратен завой и хващам един, минаващ на червено (че заради него и мен ме хвана червеното докато го изчаках). На цял екран и FullHD се вижда най-добре, но трябва да го гледате директно в ютюба, понеже така вградено не ще да променя резолюциите....

 

Всъщност днес май съм хванал още едно нарушение - на сточна гара, оня дето идва от линиите и иска да направи ляв завой в посока гарата, не е ли в нарушение? Доколкото си спомням от там може само да направиш десен завой...Видеото е малко изсветлено, защото го бях сложил на едни други настройки на експозицията.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=i_pAuYoAJzw&feature=youtu.be

Link to comment
Share on other sites

ако някой знае как така и двамата завиват... пък на платното има означение само "направо" ... аз нз 

 

ъъъ таковата. светофарите са кръгли, без стрелки.

йерархия:

1. регулировчик

2. светофар

3. знаци

4. маркировка

 

а иначе тези светофари съществуват само за да могат да излизат скромните слуги на народа от паркингите си, когато им скимне. не са на автомат, а с ръчно управление от будката на РПУ-то.

 

и спрете с тия теории, че указателни маркировки, знаци или светлини налагат забрани. забрани се налагат със забранителни знаци, каквито са предвидени в цял раздел в ЗДП и ППЗДП.

Link to comment
Share on other sites

Мега зле си ;) а оная тъпотевина, че маркировката била стара ... 

 

Не, чичовото, ти си зле, ся дали е мега не знам, но то ще си покаже...  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Всъщност на клипа на хоста двойната маркировка свършва точно там, където оня завива и след това известно време няма никаква маркировка...

Link to comment
Share on other sites

а иначе тези светофари съществуват само за да могат да излизат скромните слуги на народа от паркингите си, когато им скимне. не са на автомат, а с ръчно управление от будката на РПУ-то.

Аз ли се бъркам или този светофар е за пешеходците специално? Ако не се лъжа има бутон на самият светофар. За сефте чувам да се контролира от будката.

Видене, в огромна грешка си, за пореден път. От 10 мнения, си в 11 грешки.

 

Пламене, обратният завой не е ли забранен точно където го правиш?

Link to comment
Share on other sites

Пламене, обратният завой не е ли забранен точно където го правиш?

 

За кой клип говориш - тоя на Източен или оня на сточна гара? На Източен няма специализирана секция за наляво, следователно не съм в нарушение (щото ако имаше, за да завия ми трябваше и знак, разрешаващ обратния завой) ; на сточна гара не правя обратен завой, а завивам наляво. ;)

 

 

 

  • Обратният завой е разрешен на кръстовища, обозначени със знак, разрешаващ обратен завой, както и на кръстовища, на които няма знак за забрана на обратния завой.
  • Маневрата е забранена и на кръстовища, чиято светофарна уредба сигнализира конкретно за лява, права и дясна посока. Това означава, че е разрешено да карате само във въпросните посоки, но не и назад (т.е. наобратно).

Link to comment
Share on other sites

http://www.cars.bg/c1028687 Тая сме харесали.На пръв поглед изглежда добре,макар,че 2 врати са пребоядисвани и дано да е било заради ожулване,а не блъскане.Но то ще си проличи по гредите.

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...