Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

CVT-то е калпаво наистина,ако не сменяш маслото.Там то е консуматив.Сменяш ли го ще изкара много :)

 

На новите модели мисля,че ще е по-добре :) За да почнат да го слагат на всички дори и на CR-V то нещо са дозикусурили :D

 

Абе на колко км се сменят пистовите ремъци 50к ? 

Edited by kotora
Link to comment
Share on other sites

Стефчо, тя може да е от тия адаптивните кутии. Пробвай да потегляш като едно време правеше на баумакса с фиата и ще я обучиш :)

С тия 2 литра май ще трябва да изхвърля половината кола навън, за да се получи старт :D

 

Mайатапа на страна ама като се оправя с номерата, че бях извън закона малко ще я гледам пак, нещо не ми харесва как върви. Ако ли не - интернет е голям, ибей също, потребители бол. :)

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Дизелите не само въздушния усещат ами и горивния, щото е убава нафтата , дето я горят :) Стефчо, Вектрата на баща ти не гори масло , щото не е ЕкоШпек :)

Форд Фикус ли си купи ти бре , мискинин ?

Link to comment
Share on other sites

не, ве просто не всички знаят предишните епизоди на сериала ;)

 

аз чак такива квалификации не бих давал, освен ако не е фабрично нова кола, коли 2ра ръка ... кола с кола не си прилича... и отлични фиат-и съм виждал и поломени мерцедеси...

Link to comment
Share on other sites

Аз не ги сравнявам в какво моментно състояние са :) Говоря от гледна точка на конструкция и инДжинерна мисъл :)

Не че това е точната класация де, просто си направих майтап ;)

Link to comment
Share on other sites

Дизелите не само въздушния усещат ами и горивния, щото е убава нафтата , дето я горят :) Стефчо, Вектрата на баща ти не гори масло , щото не е ЕкоШпек :)

Форд Фикус ли си купи ти бре , мискинин ?

 

Не съм го купувал по желание. Исках 328 или 335 и все още ги искам. Но така се стекоха нещата, че си го взех. Кво да правиш като всеки се опитва да те къпе. Няма вечни тайни обаче :). Иначе си е обикновен двулитров Фокус просто се случи да е с всичко, което Форд предлага на тоя пазар и общо взето има много глезотийки, а цената е колкото на "20 годишна е46-ца в Бг".

Edited by DON_CHEFO
Link to comment
Share on other sites

Вярно е, че квалификации не трябва да се дават, хеле пък някой като каже какво имало само в сервизите. Ако съдя по сервиза до офиса, най-трошливите коли са Мерцедес S класа, БМВ Х5,Х6 и Тойота Ланд Крузър от новите. Всеки ден им карат по 2 3 на платформа и после ги въртят на паркинга до работа да ги тестват. :grin:

Link to comment
Share on other sites

Jozo: Да, не се бях замислял, че може да са мазохисти и за смяна на масло викат платформа. :D

Edited by gal4enceto
Link to comment
Share on other sites

Мой приятел кара пътна помощ в Лондон за една голяма компания,според него най-често го викат да прибира френски кашони най-вече рено и сутиен...след тях веднага форд.Плътно следвани от Ваг групата начело с ауди.Питах конкретно защото си търся нова кола и инфо от извора е добре дошло...От цялата Ваг-ина група най-безпроблемни били....Шкода.Най-малко повиквания има за Субару цялата гама без Трибека(бензинови) и Мазда 6(бензин,дизелите са проблемни).

Link to comment
Share on other sites

A дали случайно в цялата тази статистика няма пръст и общата бройка продадени автомобили? Т.е. твоя приятел едва ли са то викали за много бентлита. Дали това е така, защото те са абсолютно безпроблемни и никога не се развалят? 

 

Статистика за брой инциденти има смисъл само ако са известни и общия брой автомобили. Бих заложил, че в Лондон има поне 20 пъти повече ауди-та отколкото шкоди

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Аз Шкода знам от личен опит, но с тия приказки за Ауди ме хвърли в тъча...  :shy:

Факт.Аз също не очаквах,даже си харесах едно куатро ама ме отказа на бързо.От немските Бмв като цяло са най-читави май....

Link to comment
Share on other sites

A дали случайно в цялата тази статистика няма пръст и общата бройка продадени автомобили? Т.е. твоя приятел едва ли са то викали за много бентлита. Дали това е така, защото те са абсолютно безпроблемни и никога не се развалят? 

 

Статистика за брой инциденти има смисъл само ако са известни и общия брой автомобили. Бих заложил, че в Лондон има поне 20 пъти повече ауди-та отколкото шкоди

 

В Англия е ФРАШКАНО със Шкода, именно защото е отличен автомобил и е изключително евтин за това, което е. Използва се много и за таксита. 

 

Аз обаче това за АУДИ някак си не мога да го повярвам.....

Link to comment
Share on other sites

Щото си нямаш идея ;)

 

Айде да си имам идея викам аз  :effemine3:

 

Всъщност за АУДИ от нас тука Васко май знае най-много. 

 

Да се върнем на моето - "всички коли са еднакви"! Само маркетинга и окомплектовката е различна.

 

Не мога да се съглася... Само донякъде и то ако говорим за последни модели чисто нови коли... 

Link to comment
Share on other sites

Не е така, а за авди си мълчи... Не си виждал какво става из сервизите... Не един и два. Не си ги говоря така нещата.

 

@AlBundi....ИЦООООООооооо....видях ти дъното.... ИЦООООоооо... никакво баране на техниката другия път.... Конкретно какво имам предвид ще ти кажа като ти е готова машината.

 

________________

 

Бънди кажи с кво си заливал чиповете да знам колко старателно да го чистя, че ако не е е много качествено, ще трябва на 99% да го чистя (включително и под чиповете)

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...