Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Не е късно.

 

П.П. Цените са за 1 брой крушка, да знаете...

Не съм сравнявал цени, но по спомени мисля, че обявената цена е добра. Кога се очаква да пристигнат?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

това са си като цените в TMT  елком.

Последно купувах Х7 осрамки найтбрейкър унлимитид плюс балиговече ква буква още имаха. та бяха пак по толкоз там.

мераклиите да имат предвид, че това със съкратеният живот на крушките го пишат по кутийките не на шега. въпросните найтбрейкъри въпреки доста приятното си светене при мен живяха точно 7 месеца единия и 7,5 месеца втория. а дори и нямам някакви забележителни количества или часове шофиране за периода.

затова аз се отказах и вече карам с най-обикновени крушки H7 без каквито и да е букви, символи, екстри, обозначения и финтифлюшки. светят достатъчно.

Link to comment
Share on other sites

Моят комплект найтбрей h1 е вече на над 2г и си светят все така добре.

 

Е да, ама все пак не караш постоянно със светнати фарове, по спомени. Та не си мерило за останалите, защото нямаме модул като твоя. Брейкърите наистина са със скъсен живот. Да се има предвид. 

Link to comment
Share on other sites

Дневните са ми +50 или нещо такова на осрам пак... Над 3г вече бачкат.

 

Teach me master  :bowdown:

 

Н7 повече от година не могат да изкарат при мен.

Link to comment
Share on other sites

Хосте, ти ли беше казал, че си доволен от претапициране на волан? Ще може ли контакт да ми дадеш?

 

 

H1 e цокъла, и не забравяй, че drl модула ги пали и гаси постепенно.

 

 

Ехоооо :D

Link to comment
Share on other sites

Teach me master  :bowdown:

 

Н7 повече от година не могат да изкарат при мен.

 

Той ги минава с маркер и затова! :laughing:  :laughing:  :laughing: 

 

Коста, я кажи какъв ти е модула, че и аз ще трябва да сложа един... 

Link to comment
Share on other sites

Metodi80 мисля че беше потребителя в bmwpower-bg.net, който ги прави. Вече доооста време го ползвам и не помня не помня даже колко струваше. Сам ги прави пича, доста съм доволен. Като дойде е на 30% настроен, има възможност от 1 до 100% да си го регулираш сам в последствие. Аз съм си го оставил на 30% и никой нито ми светка, нито мрънка. Всички приятели които са карали пред мен само се кефят колко добре изглежда.

За боядисаните крушки... ноу комент , няма смисъл да ти се обяснява.

Link to comment
Share on other sites

Metodi80 мисля че беше потребителя в bmwpower-bg.net, който ги прави. Вече доооста време го ползвам и не помня не помня даже колко струваше. Сам ги прави пича, доста съм доволен. Като дойде е на 30% настроен, има възможност от 1 до 100% да си го регулираш сам в последствие. Аз съм си го оставил на 30% и никой нито ми светка, нито мрънка. Всички приятели които са карали пред мен само се кефят колко добре изглежда.

 

За боядисаните крушки... ноу комент , няма смисъл да ти се обяснява.

Можеш ли да му поръчаш един брой? Че не ми се прави регистрация в БМВ форум.

Link to comment
Share on other sites

Ще проверя дали има номер оставен човека или някаква друга форма за контакт,да може който иска да си вземе. За мен най-полезната функция на модула е че при слабо зареждане на акумулатора гаси дневните светлини. Така си хванах навреме проблема и си спасих акумулатора, което не е никак малко.

 

__________________________

 

Metodi ( Metodi80)

0879/80-42-52

0882/61-72-00

 

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Мани другото, казва го човек дето Опел караше...  :laughing:

 

К'во стана с тоя опел - изяде ли го ръждата вече? :popcorn:

 

 За мен най-полезната функция на модула е че при слабо зареждане на акумулатора гаси дневните светлини...

 

Нямаш ли си стрелка за нивото на заряд/волтажа?

Link to comment
Share on other sites

аз карам крайно евтина, крайно обикновена кола... те такива екстри нямат ;) както и температура и налягане на маслото няма ;)

Link to comment
Share on other sites

Коя година беше? Стори ми се логично, че щом аз ги имам всичките тия "екстри", със сигурност би трябвало да ги имаш и ти, понеже моята със сигурност е по-стар модел от твоята....даже доста по-стар, щом не е и OBDII съвместима... :santa:

Link to comment
Share on other sites

1994 ;) Могат да се добавят къстъм тез неща ... но при положение, че няма маслен радиатор... и ще ми легне към 200на лв ... не виждам смисъл.

Link to comment
Share on other sites

Коя година беше? Стори ми се логично, че щом аз ги имам всичките тия "екстри", със сигурност би трябвало да ги имаш и ти, понеже моята със сигурност е по-стар модел от твоята....даже доста по-стар, щом не е и OBDII съвместима... :santa:

 

Чааакай ся, те тея екстри ги слагат на съвсем различен клас коли ;) Примерно Кугър, Прелюд, кОлибра, Камаро и подобни. В наще ежедневни талиги такива неща няма. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...