Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Не са ли препродавачи на китайски ксенон, визуални пакети и ЛЕД? 

 

мда основно продават китайски боклуци на доста завишени цени...... гаранцията като цяло е мръсна дума едни лед-чета на габаритите направиха бати проблема за 11лв и накрая се ядосах и хвърлих им ги и си тръгнах щото ме обвиниха че едва ли не аз нарочно съм им изгорил китайската лампичка....... 

 

другото което не осъзнавам е как хора с коли за по 50-60-100К ходят при тях и си слагат "мпакет" и "амг" пакет на "много добра цена" но хора всякви.....  :nugget:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

.......БкТунинг ........

 

..., които продават с надценка от 2-3 до 5 пъти - лично съм сверил цените на около 30-тина различни продукта. Бих дал примерно трикратна надценка на някого, стига да е за продукт, който не мога да намеря никъде другаде, но там обикновено се предлагат широко разпространени неща.

 

Пламене, я дай линкове към DVR-ите...

 

Дедо, аз камери за твоя ценови диапазон нямам, защото не гледам такива. Амазон продават и много фалшиви камери, но бъди сигурен, че ако си вземеш от там някаква за трицифрена сума в $$$, със сигурност ще е истинска. Друг е въпросът с какво качество ще записва...конкретно тази, на която си се спрял е доста зле - и денем, и нощем ; през деня губи в детайлност по всички параметри, а през нощта освен липсата на детайлност, се прибавя и липсата на подходяща експозиция и др. проблеми, свързани с осветяването. Лично аз такава никога не бих си купил, пък ако ще и да беше с 3 камери и да струваше цялата $30....всъщност фейк камерата, на която попаднах и за която стана дума преди време, предава с подобно качество, с разликата, че оная от линка е истинска и по дефолт така си записва, а моята просто си е фалшива. :)

Link to comment
Share on other sites

Ти остай' ксенона - 'фани диодите да видиш какви разлики се получават....и не само те.

 

Off/ ...сега ме е яд, че навремето като слагах ксенона се вързах на приказките на ксенонаджията, че нямало смисъл от 55W - напротив, покритието е много по-плътно....сега не ми се сменят и крушки, и баласти.... :zzz

Link to comment
Share on other sites

Навсякъде е така, не само там. Всички малки джвъчки са с по 2-3-5-10 пъти по-висока цена от доставната цена. На по-едрите неща надценката е в границите на нормалното. 

Link to comment
Share on other sites

...

Е аз за това питах за линкове към тези, които беше писал че не видях в темата

 

 

За скъпите - знам - ей тази я видях ама и на мен не ми се дават толкова: http://www.amazon.co.uk/Blackvue-DR650GW-2CH-Camera-Driving-Recorder/dp/B00MC3ZBQQ/ref=sr_1_2?s=automotive&ie=UTF8&qid=1422735242&sr=1-2&keywords=car+blackvue

 

То ако някой се усети каква е камерата само заради нея ще ми изпочупят стъклата..

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Айде, w00x-а сложи ксенона... аз като казвах да пита запознати хора вместо да се тюхка :D

 

10х @jijane такова инфо се искаше.

 

_______________

 

Чефо, нямам такива познати. Пущайте му рекламите у мобилето с подобаващи описания "самАлет...фърга огин, караш и палиш, палиш и караш... облужено... върви на газ, маз и оцет" и т.н.

Абсолютно не се ебавам, струва 15к това цялото удоволствие. Возил съм се ама нямам толкова свободни кинти аз. Ако исках ново Малибу - няма проблем, но за стари коли финансиране през крив макарони. Така са го напривили "мръсните империалисти" :-D. Както и да е.

Link to comment
Share on other sites

Ясно ве, намеквах ти в бг какъв тип са купувачите и продавачите... Не друго. Тва е за някой карач, не за някой да спира пред НайтФлайт. Карачи в бг малко, а повечето нямат кинта.

Link to comment
Share on other sites

Е аз за това питах за линкове към тези, които беше писал че не видях в темата

 

 

За скъпите - знам - ей тази я видях ама и на мен не ми се дават толкова: http://www.amazon.co.uk/Blackvue-DR650GW-2CH-Camera-Driving-Recorder/dp/B00MC3ZBQQ/ref=sr_1_2?s=automotive&ie=UTF8&qid=1422735242&sr=1-2&keywords=car+blackvue

 

То ако някой се усети каква е камерата само заради нея ще ми изпочупят стъклата..

 

Да бе...как ли не си дал близо 1000 лева за регистратор, дето да ти седи постоянно в колата. :wtf:...а иначе те стъклата пак може да ти ги изпочупят, без значение каква ти е камерата. :P

Като те знам, че си фен на разделителните способности "овърфулейчди" :bgrin:, я по-добре вземи напиши в търсачката на Амазона - 'Ambarella A7' и се спри на нещо, дето ти допада на външен изглед и е в диапазона £70-£90. Ето това примерно би ти свършило работа...портативно, с 8 GB вградена памет и 32 GB карта в цената, но без GPS ; ако карта не ти трябва, но пък държиш на GPS, даже ще ти излезе по-евтино.

Link to comment
Share on other sites

Не ми трябва GPS нито навигация, но ми се искаше нещо с 360 градуса, че ако съм на паркинг и някой ме подпре да го имам сниман.

 

 

Ей тази я хвалят много : http://www.amazon.co.uk/Transcend-DrivePro-Video-Recorder-Built-In-Black/dp/B00GRYT5QI/ref=pd_cp_ce_0

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Не ми трябва GPS нито навигация, но ми се искаше нещо с 360 градуса, че ако съм на паркинг и някой ме подпре да го имам сниман.

 

 

Ей тази я хвалят много : http://www.amazon.co.uk/Transcend-DrivePro-Video-Recorder-Built-In-Black/dp/B00GRYT5QI/ref=pd_cp_ce_0

 

Да, тази е добра, но е "само" със 160 градуса...обаче пък си има Wi-Fi. ;)

А тия дето са с 2 камери, обикновено са излишно скъпи и задната камера почти винаги отстъпва по качество и разделителна способност спрямо предната.

Link to comment
Share on other sites

Ето цени за Osram NBU

H1 - 12 лева.

H4 - 14,62 лева.

H7 - 18 лева.

 

Ако има желаещи, да казват предварително че трябва да ги доставя...Ден-два и са при мен.Цените са само за наши хора....

Link to comment
Share on other sites

Да, тази е добра, но е "само" със 160 градуса...обаче пък си има Wi-Fi. ;)

А тия дето са с 2 камери, обикновено са излишно скъпи и задната камера почти винаги отстъпва по качество и разделителна способност спрямо предната.

Един вид да взимам 2 такива :-)

 

Гледах от другите (с 2 камери особенно пък онези мега скъпите по 200 лири) нещо не бяха доволни хората, а за тази имаше страшно много и то положителни отзиви. Пък и Transcend са си марка...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ако още се двоумиш коя да бъде, когато се наканиш, драсни едно ЛС и ще ти дам поне 7-8 различни модела, за които гарантирам, че ще предават перфектно денем и нощем. Нямаш си представа колко навътре в моделите съм вече...сигурно съм прочел данните, разгледал тестовете и изгледал клиповете на най-малко 40 различни модела. :lol:

 

П.П. Амбарела вече изкараха и А9....чак ме е яд, че вече си поръчах камера с Новатек, ама карай...и с тоя чип са достатъчно добри, пък са и достатъчно евтини. :)

Link to comment
Share on other sites

Midex, on 02 Feb 2015 - 16:07, said:

...

 

П.П. Амбарела вече изкараха и А9....чак ме е яд, че вече си поръчах камера с Новатек, ама карай...и с тоя чип са достатъчно добри, пък са и достатъчно евтини. :)

Я пусни един линк за тая с Новатек-а. Току-виж ми хареса и няма да те е яд за А9 ;)

Link to comment
Share on other sites

Навсякъде ли ще регулират фаровете добре (стига да имат машинка) или ще препоръчате някъде? Като цени грубо как върви?

Link to comment
Share on other sites

Не навсякъде, но резултатът винаги е към по-добре. Вървят около 10 лева. Suren на Рогошко шосе, преди моста, взима 10 кинта и аз съм доволен.

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...