Jump to content
BulForum.com

Искам пък да ви се оплача


Recommended Posts

Не се притеснявай изобщо, освен ако не видиш някой да пие живака. Живачният термометър е най-точният възможен и е хубаво да имаш винаги такъв. Случва се разбира се и да се счупи. Щом си събрала отпадъците - няма проблеми. Живакът няма да попие в торбичката на прахосмукачката ти, няма да се изпари, няма да го вдишаш, няма и да влезе и в чинията ти, освен ако мъжът ти не ти е много сърдит....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Не се притеснявай изобщо, освен ако не видиш някой да пие живака. Живачният термометър е най-точният възможен и е хубаво да имаш винаги такъв. Случва се разбира се и да се счупи. Щом си събрала отпадъците - няма проблеми. Живакът няма да попие в торбичката на прахосмукачката ти, няма да се изпари, няма да го вдишаш, няма и да влезе и в чинията ти, освен ако мъжът ти не ти е много сърдит....  :laughing:  :laughing:  :laughing:

Дано, че не е много приятно да знаеш, че има живак в стаята... То проблемът бе, че не бях сигурна, дали съм събрала всичкия живак... Дори и да искам, вече живачни не произвеждат. Имало сега някакви с галий, вероятно такъв ще е следващият, иначе имаме електронен, но не ми се ще да разчитам само на него.

Мъжът ми много се "зарадва" тази сутрин, като се върна от нощна, като му казах за белята с живака... Подозирам, че изпадна в тих ужас...  :grin:

Хех, не, той по принцип има достъп до опасни вещества на работата, за 15-годишна връзка с него съм си жива и здрава... Нооо, все пак, нека не му даваме идеи и за живака...   :laughing:  :laughing:  :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Мда, квадратно блокче винаги може да се навре в кръгла дупка с чук :)

бахахаах...и аз съм чувал, че болтът забит с чук държи повече от пирона завит с отвертка. :D

Link to comment
Share on other sites

Кофти. Вече си надишала квото има да се диша, но не е много и не е страшно, не се притеснявай. Живакът най-добре го занеси в РИОКОЗ, можеш да го сложиш и в буркан с вода или разтвор на калиев перманганат. Добре е (препоръчително е) да се измие стаята навсякъде със сапунен или соден разтвор - 30гр сода на литър вода или 40гр сапун към същото количество. Пак в РИОКОЗ правят замервания на живачни пари, но за един термометър - не си струва. Просто изчисти идеално стаята, занеси им торбичката от прахосмукачката със събрания живак и проветрявай около 3-4 дни(ако си сигурна, че няма разпилян живак). Е, може и да наблегнеш на киселото мляко :)

Link to comment
Share on other sites

Малката омаза кошарата с лайна...Добре, че поне не е яла...Нищо, и без това беше време да се пере кошарата...

Link to comment
Share on other sites

Омаза - много омаза. Аз блях. Мислех, че спи...И като отидох да я проверя - ИЗНЕНАДА! Лайняна.

Link to comment
Share on other sites

Класическа схема ако блееш. Говната за нея не са това, което са за нас! Тя изследва! хахахахахах

 

Моята я спрях навреме.. 

 

Как беше оня виц - ами яж говна бе! 

Link to comment
Share on other sites

Мен с лайна не мож ме уплаши. Виж, ако я бях намерил да гризе червата на обезглавена животинка, може би щях да се замисля...

Link to comment
Share on other sites

Откраднаха ми документите от колата...блях... сега пак трябва да се уча да пешеходствам... :lol:

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

Аз пък днес пукнах на моята ръба на бронята. Докато си маневрирах да се паркирам, натиснах в гумата един, който се беше паркирал "за малко" със свалени джамове и извъртяна гума. 1см е пукнатината точно на ръба, но пак е досадно като знам, че го има.

Май ще я мина паркинг щета през каското.

Като добавим и това с работата от вчера, и това, че трябваше да излизам с една девойка, а не се получи...

Тия дни нещо не ми е на късмет...

Link to comment
Share on other sites

Заеби, тея дни е направо ужас...прибирам се и...бойлерът в квартирата е изгорял...сега очаквам още нещо да се случи, та да заформи положението :lol:

 

RaptoR, документите ми ги дигнаха от паркинга, до кроасаните, та не ти препоръчвам да си държиш някакви в твоята кола...моите просто ги бях забравил...

Edited by chistacha
Link to comment
Share on other sites

А,з и голямата ми уста...качвам се в колата и нещо не е както трябва - предна лява гума спаднала до земята...а ми се пикае много!...

Link to comment
Share on other sites

RaptoR, документите ми ги дигнаха от паркинга, до кроасаните, та не ти препоръчвам да си държиш някакви в твоята кола...моите просто ги бях забравил...

 

Имаш предвид МОЯТ СОБСТВЕН паркинг? Кога стана това? През деня?  

Link to comment
Share on other sites

Имаш предвид МОЯТ СОБСТВЕН паркинг? Кога стана това? През деня?  

 

Да, през деня по някое време. Разбрах едва към 17:30, защото тогава някъде свърших работа. Краси каза, че цял ден бил там и никой не се е мяркал. Поне колата ми не са я потрошили. Явно се е отключила или някоя врата не е била затворена, все тая. К'вото било - било, утре отивам да се занимавам с паспортна служба :P

Link to comment
Share on other sites

Нямаме камери в тая зона.. тъкмо се гордеем, че изгонихме циганите, мамка му и прасе!  :angry1

 

От бая време не съм мяркал циганин да се мотае безцелно там. Единствено ходят до кроасаните да си купуват, ама да се подвизават ей така - не.

Link to comment
Share on other sites

Работниците им на тия боклуци са гладни - не им се плаща. Повечето кражби са от тях. Дай да си говорим друг ден, че сега не ми се вдига адреналина... Ще ги събудя ония кретени по тревога...  

Link to comment
Share on other sites

Няма какво да ги будиш, утре отивам така или иначе в паспортна ;) К'вото - такова :)

Link to comment
Share on other sites

Офф ма колко съм зле.Забравих си паролата за онлайн банкирането и сега си блокирах и достъпа до системата.Пък искам да си добавя новата карта към пейпал...

Link to comment
Share on other sites

От пролетта чакам един сайт да свалят цените и като ги свалиха си поръчах само един път. Преди да поръчам втори, ония смениха дизайна на сайта и артикулите на разпродажба изчезнаха. И това само защото се мотах и отлагах.

:(

Link to comment
Share on other sites

Доживях да се радвам, че съм толкова разсеян...поне документите се намериха :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...