Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

Та така - БулСат може и да са супер - за Вилата,на Село и там където местната кабеларка има 20 канала или дори в града да си освен БлузУ друг свястен НЯМА!

Толкова по темата - нека си продължим с ЛанГейм ph34r.gif

 

По-голяма глупост скоро не съм чел! Нямам нито време нито намерение да обяснявам по всяка точка кое колко е глупаво, но действително това "обяснение" взима приза поне за месеца, ако не и за по-дълъг период...

 

Facepalm14.gif

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

По-голяма глупост скоро не съм чел! Нямам нито време нито намерение да обяснявам по всяка точка кое колко е глупаво, но действително това "обяснение" взима приза поне за месеца, ако не и за по-дълъг период...

 

Facepalm14.gif

 

Аз бях започнал да му отговарям, но в крайна сметка се отказах:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ето една съботно-вечерна скорост за 20 кинта:

1019789593.png

 

 

То хубаво си постнал локална скорост, ами кажи сега колко от тези "хващаш".... Защото съм сигурен, че повече от 4.5 MB/Sec. не вдигаш.

Link to comment
Share on other sites

По-голяма глупост скоро не съм чел! Нямам нито време нито намерение да обяснявам по всяка точка кое колко е глупаво, но действително това "обяснение" взима приза поне за месеца, ако не и за по-дълъг период...

 

Facepalm14.gif

Каде се раздават наградите тогава :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

То хубаво си постнал локална скорост, ами кажи сега колко от тези "хващаш".... Защото съм сигурен, че повече от 4.5 MB/Sec. не вдигаш.

абсолютно ...

Link to comment
Share on other sites

То хубаво си постнал локална скорост, ами кажи сега колко от тези "хващаш".... Защото съм сигурен, че повече от 4.5 MB/Sec. не вдигаш.

Защо, казваш, че тия скорости не са достижими ли? Дори в събота?

Напълно се постигат, не виждам откъде идва тази твоя сигурност, че повече от 4.5 не се достигат :wacko: . Какво като е локална, то е ясно че е локална, но то май вече само ЕК и Булсат нямат локална свързаност с повечето доставчици, така че скоростите са си реални.

Link to comment
Share on other sites

Защо, казваш, че тия скорости не са достижими ли? Дори в събота?

Напълно се постигат, не виждам откъде идва тази твоя сигурност, че повече от 4.5 не се достигат :wacko: . Какво като е локална, то е ясно че е локална, но то май вече само ЕК и Булсат нямат локална свързаност с повечето доставчици, така че скоростите са си реални.

Ми не, не са реални. И аз съм на Лангейм, и на мен speedtest-а ми показва по 70-80 mbit, но повече от 5 MB не съм хващал. Пробвал съм по всякакви начини, с рутър без рутър и повече от 5 не ще.

Link to comment
Share on other sites

Ми не, не са реални. И аз съм на Лангейм, и на мен speedtest-а ми показва по 70-80 mbit, но повече от 5 MB не съм хващал. Пробвал съм по всякакви начини, с рутър без рутър и повече от 5 не ще.

Едно време беше така и при мен. Но от доста време и преди на Нетгруп, и сега на Лангейм , си постигам Точно скоростите от спийдтест, в торенти от замунди и т.н.

Освен спийдтеста при вас да е бъгнат, което няма да е прецедент. Как той успява да стигне 80? Пробвайте с някой потребител на Кулбокс (където е и спийдтест сървъра), макар че няма да е показател, защото той пък няма ъплоуд капацитета.

Link to comment
Share on other sites

Ето Cooolbox, 90 лв такса, през рутер.

1021610549.png

1021611909.png

 

Вкъщи съм на Лангейм, много съм доволен, но аз също НИКОГА не съм хващал повече от 4-5 МБ от торенти.

Ако сподели Теди как става номера, ще съм благодарен.

Link to comment
Share on other sites

...

Вкъщи съм на Лангейм, много съм доволен, но аз също НИКОГА не съм хващал повече от 4-5 МБ от торенти.

Ако сподели Теди как става номера, ще съм благодарен.

Ми няма нищо за споделяне, преди около половин година нещо промениха явно, защото в торенти взех да си качвам до близо 11 МБ/с. ТО не е чудно, след като RaptoR и той е давал доста преди това шотове с такива скорости. Вероятно в квартала са махнали локалните ограничения или нещо такова, освен това в Кичука плътността на абонати е ниска, вероятно и това има значение. Та допреди около половин година и аз не хващах повече от 4.5МБ/с.

В крайна сметка и 5 МБ/с да имах, почти все тая, само да не са по-малко от 3 :) .

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От около 4 години съм абонат на (Евроком/Гигабит/Близоо) и общо взето съм доволен от интернета,а пък и тогава офертата си беше доста добра: 30лв - 30 mbps Обаче вече се навъдиха доста доставчици които изкачат в някой случай с доста добри предложения. И така вчера видях тарифите на Angelsoft. Хорицата предлагат за 20лв - 34mbps и за 35лв - 70 mpbs.

 

Исках да попитам дали някой ползва техните услиги и дали е доволен, става въпрос за Пловдив/Смирненски. Чух доста добри отзиви от мои познати в София за тях, та бих се радвал да чуя и някое друго мнение или коментар от Вас. Защото, ако наистина е така още другата седмица им казвам "чао" на Близото...

Link to comment
Share on other sites

От около 4 години съм абонат на (Евроком/Гигабит/Близоо) и общо взето съм доволен от интернета,а пък и тогава офертата си беше доста добра: 30лв - 30 mbps Обаче вече се навъдиха доста доставчици които изкачат в някой случай с доста добри предложения. И така вчера видях тарифите на Angelsoft. Хорицата предлагат за 20лв - 34mbps и за 35лв - 70 mpbs.

 

Исках да попитам дали някой ползва техните услиги и дали е доволен, става въпрос за Пловдив/Смирненски. Чух доста добри отзиви от мои познати в София за тях, та бих се радвал да чуя и някое друго мнение или коментар от Вас. Защото, ако наистина е така още другата седмица им казвам "чао" на Близото...

https://www.bulforum.com/index.php?showtopic=51371

Edited by Dreamer
merged
Link to comment
Share on other sites

Да не говорим, че Angelsoft/Langame/Winet/Asilan и т.н. (както и да ги наречеш) оперират в Пловдив и региона. Не знам тези от София за кой са ти говорили, но са прави...

Link to comment
Share on other sites

Да не говорим, че Angelsoft/Langame/Winet/Asilan и т.н. (както и да ги наречеш) оперират в Пловдив и региона. Не знам тези от София за кой са ти говорили, но са прави...

 

С две думи да разбирам, че скоростите са реални и са по-добри от Близото...

Link to comment
Share on other sites

В момента ти пиша от офиса, с AngelSoft сме и нямаме никакви проблеми. На тарифата от 20-25лв (не съм сигурен колко точно е). Няма прекъсвания, няма слаба връкза и т.н. От 2 месеца са ни впечатленията.

Link to comment
Share on other sites

От около 4 години съм абонат на (Евроком/Гигабит/Близоо) и общо взето съм доволен от интернета,а пък и тогава офертата си беше доста добра: 30лв - 30 mbps Обаче вече се навъдиха доста доставчици които изкачат в някой случай с доста добри предложения. И така вчера видях тарифите на Angelsoft. Хорицата предлагат за 20лв - 34mbps и за 35лв - 70 mpbs.

 

Исках да попитам дали някой ползва техните услиги и дали е доволен, става въпрос за Пловдив/Смирненски. Чух доста добри отзиви от мои познати в София за тях, та бих се радвал да чуя и някое друго мнение или коментар от Вас. Защото, ако наистина е така още другата седмица им казвам "чао" на Близото...

В Смирненски фирмата оператор предлагаща интернета на AngelSoft се казва Winet1. Отскоро съм техен абонат на тарифа 20 лв - 30 mbit/s. За сега съм доволен, не ми е прекъсвал, ползвам рутер и на лаптопа поддържам сравнително добри скорости - от торенти стигам до 2,5 MB/s (предполагам, че ако си без рутер спокойно ще си поддържаш тези 30 mbit/s) . Международната скорост е също доста добра (със сигурност е по-добра от тази на блзуто за 20 лв). Лошо впечатление ми направи единствено забавянето при прекарването на нета. Казаха ми, че ще се обадят след 2 седмици, а се обадиха след около 3 (след като им звъннахме да ги подсетим) и причината, която изтъкнаха беше лошото време. Явно когато вали дъжд не им се работи на хората.

Edited by SS24
Link to comment
Share on other sites

В Смирненски фирмата оператор предлагаща интернета на AngelSoft се казва Winet1. Отскоро съм техен абонат на тарифа 20 лв - 30 mbit/s. За сега съм доволен, не ми е прекъсвал, ползвам рутер и на лаптопа поддържам сравнително добри скорости - от торенти стигам до 2,5 MB/s (предполагам, че ако си без рутер спокойно ще си поддържаш тези 30 mbit/s) . Международната скорост е също доста добра (със сигурност е по-добра от тази на блзуто за 20 лв). Лошо впечатление ми направи единствено забавянето при прекарването на нета. Казаха ми, че ще се обадят след 2 седмици, а се обадиха след около 3 (след като им звъннахме да ги подсетим) и причината, която изтъкнаха беше лошото време. Явно когато вали дъжд не им се работи на хората.

 

Благодаря ти за отговора, ще го имам на предвид когато им се обадя за свързването ( май ще трябва да е 2 седмици по-рано :) )

Link to comment
Share on other sites

Благодаря ти за отговора, ще го имам на предвид когато им се обадя за свързването ( май ще трябва да е 2 седмици по-рано :) )

Грешно съм се изразил, всъщност ми казаха до 2 седмици (не след 2 седмици), а ми се обадиха на третата седмица. При теб може да дойдат на време, просто имай едно наум, че е възможно и да се забавят.

Edited by SS24
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Аре ве, няма ли нито един недоволен от AngelSoft, нещо темата е доста замряла, а тази за Кулбокс постоянно в Топ 2 последните седмици :laughing: .

Какво да кажа, освен да пусна поредната хвалба, и да цитирам лафа, че когато има мълчание в подобна тема, означава, че няма недоволни :bgrin: .

Знам, че ще подразня доста хора, но не пиша нищо нередно или противозаконно, или извън подходящата тема. :rolleyes:

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Не съм казал че са боговете, а че някои реват, че други са боговете :) .

А аз ако тръгна да чета форумите на отделните доставчици, определено ще стане интересно.

Лангейм си има вътрешен форум, в който също се пише при проблеми. Там определено е мъртвило. 2-3-ма чат пат нещо да се оплачат.

Аз съм бил вече на 2 различни връзки към тях, преди на Нетгруп, проблеми нямам, освен рядко някои нормални за кратко. Искам да кажа, че не само при LAN-а има някои инатливи проблеми, които може с месеци да не се решат. В големи крайности изпадат хората постоянно :) .

Link to comment
Share on other sites

Аре ве, няма ли нито един недоволен от AngelSoft, ....

 

Ако питаш мен...от години насам нямам нито 1 оплакване от нета им - не ми прекъсва, не ми лагва, бърз е, ъпа ми е предостатъчен, даунлоуда - повече от предостатъчен....за какво да се оплача? Освен дето не са открили офис на 2 минути до нас, че да не се разкарвам. :P

Link to comment
Share on other sites

Не съм казал че са боговете, а че някои реват, че други са боговете :) .

А аз ако тръгна да чета форумите на отделните доставчици, определено ще стане интересно.

Лангейм си има вътрешен форум, в който също се пише при проблеми. Там определено е мъртвило. 2-3-ма чат пат нещо да се оплачат.

Аз съм бил вече на 2 различни връзки към тях, преди на Нетгруп, проблеми нямам, освен рядко някои нормални за кратко. Искам да кажа, че не само при LAN-а има някои инатливи проблеми, които може с месеци да не се решат. В големи крайности изпадат хората постоянно :) .

 

За което си прав си прав.

Всичко е относително ,но просто и аз се дразня някой като каже че оптиката е върха на всичко.

Но обладаните на тема оптика сигурно няма да ме разберат.

Link to comment
Share on other sites

Факт е, че тук е тихо и никой от нас ползвателите не се оплаква. Това е показателно ми се струва. beer.gif

 

Теди, не е нужно да го изтъкваме и да дразним другите, то си е ясно кое как е като се позагледа човек.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...