Jump to content
BulForum.com

Langame


Recommended Posts

  • Replies 2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Факт е, че тук е тихо и никой от нас ползвателите не се оплаква. Това е показателно ми се струва. beer.gif

Теди, не е нужно да го изтъкваме и да дразним другите, то си е ясно кое как е като се позагледа човек.

Е, какво има да дразним, пишем в нашта си тема, който не е абонат, да не чете ако е доволен от неговия си :punk . Просто някои хора имат малко нужда от рефрешване на възприятията.

 

Имам само една мечта, да мога през e-pay да си плащам. :wtf:

Мда, това е често оплакване. Аз лично предпочитам така да си остане, колкото и критикари да се появят колко било старомодно, стига нета да си остане такъв, а мисля, че убедилия се в качеството абонат без страхове като тия за дцц или другите, може да си предплати 3-4 месеца :) . А и за мен лично е полезно поне веднъж в месеца да изляза на въздух :lol:

 

Edit: Хаха, понеже нямам "право" вече да пиша в темата за кулбокс, да си излея мислите тук - изключително интересна ми се струва идеята за отделна тема само за проблеми с мрежата на Кулбокс в раздела :laughing: :laughing: :laughing: :bgrin:

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Edit: Хаха, понеже нямам "право" вече да пиша в темата за кулбокс, да си излея мислите тук - изключително интересна ми се струва идеята за отделна тема само за проблеми с мрежата на Кулбокс в раздела :laughing: :laughing: :laughing: :bgrin:

И, вярвай ми... ако RaptoR не беше я изтрил... щеше да мине по писане и посещаемост "важната" такава, където требе да се пишат само похвали.

Ама, на... ще пробвам пак след месец-два... ако още съм на оптика. Преди това обаче ще почерпя солидно RaptoR да не я забележи, а и да прояви малко благосклонност към обикновените потребители :laughing:

Link to comment
Share on other sites

victory, въпреки че не бих имал нищо против да наблюдавам какво би се писало в изтритата тема, ми се струва, че бяха прави да я махнат. Въпреки всичко Кулбокс са едни от най-добрите доставчици все пак, и тема само за оплаквания е малко прекалено. Дори аз го признавам :) . По всичко личи, че наистина няколко човека сте с проблемите, в някакво каре в Кючука, и голямото "реване" идва според мен и от големите очаквания от прословутата оптика, която имат всички. От трета страна наистина озадачава факта, че бидейки само няколко човека или каре, които се водят недоволни, компанията не е успяла толкова месеци да ви оправи. И естествено възниква основателно съмнение какво би станало ако възникне някаква по-сериозна авария, несвързана само със сплайсване на влакна, което явно го могат добре :) .

Айде, последната реплика може да не се взима под внимание, беше лека ирония по повод че някъде се пошегува някой за някакви 144 влакна в час или нещо такова..;)

Link to comment
Share on other sites

И, вярвай ми... ако RaptoR не беше я изтрил... щеше да мине по писане и посещаемост "важната" такава, където требе да се пишат само похвали.

Ама, на... ще пробвам пак след месец-два... ако още съм на оптика. Преди това обаче ще почерпя солидно RaptoR да не я забележи, а и да прояви малко благосклонност към обикновените потребители :laughing:

 

Аз не съм премахвал тази тема, не бързай да ми приписваш разни действия ако обичаш. Но смятам, че колегата който го е направил е постъпил добре.

Link to comment
Share on other sites

Момчета, откровено казано и аз не знам защо не е въведено все още онлайн плащането, но ще си призная, че и да го има - аз лично не мога да го ползвам все още. Плащам други сметки в хиляди на крак и знам, че е изостанала, западнала история, НО - нека погледнаем всичко друго и да видим дали в този момент е толкова съществен негатива на доставчика. Защото лично аз считам, че заедно с опция самовключване в комбинация с брутална стабилност (пу, пу, пу и чук, чук на дърво все да е така) този нет НЕ гасне, освен ако потребителят не е закоравял каун.

Link to comment
Share on other sites

RaptoR, мед ни капе на сърцето, хаха :laughing: като чуя да приказваш такива думи.

Всичко е твърде брутално викаш, за да споменаваме подробности с плащането.

За плащането, никой не е казал, че по някое време няма да се въведе, може и да стане някой ден. Не щем обаче всичко да ни е идеално, че много хубаво не е на хубаво, е казал народът :) .

Сега мрежата доколкото знам се разширява, та има малко по-важни неща според мен.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
На голямата тарифа в активното време ъплоад скоростта към БГ-то е 13 мегабита. Ъплоад скоростта към международно е динамична от 1.7 мегабита до 6-7 мегабита. Средната и скорост в активно време около 2 мегабита.

 

На малката тарифа ъплоада също вече е динамичен. 650 килобита до 2.5 мегабита. В активно време средно около 700 килобита.

..

като гледам тази информация е стара, интересува ме някой може ли да даде свежа такава?

 

в момента съм на близуу и от около месец (предполагам от както се смени собственика или нз. какво) имам голям проблем с международния

 

положението ми за 20лв е следното:

международния(европа и америка) в активно време е жалките 200-800 килобита, при положение че е обявено 8 мегабита които сега се постигат само късно вечер или сутрин

 

ако може някои да ми каже как стои въпроса с даунлоад в активно (натоварено) време от чужбина (америка) на една конекция на тарифата 20лв? (не ме интересува спиидтест тъй като той прави повече конекции и явно не е много надежден, също и торентите)

Link to comment
Share on other sites

За чужбина в различните райони може да е малко различно, освен това много зависи и откъде се тегли.

Доколкото знам външния не е много различен при двете тарифи, там основно Бг-то е различно.

За даунлоуд отвън предполагам поне доколкото зависи от доставчика, 5-6 мбита трябва да постигаш, освен кажи откъде да свалим някой файл за тест.

Link to comment
Share on other sites

За чужбина в различните райони може да е малко различно, освен това много зависи и откъде се тегли.

Доколкото знам външния не е много различен при двете тарифи, там основно Бг-то е различно.

За даунлоуд отвън предполагам поне доколкото зависи от доставчика, 5-6 мбита трябва да постигаш, освен кажи откъде да свалим някой файл за тест.

 

мерси за инфото 5-6 мбита са ми екстра то и без друго на единия има лимит 1600kbita но в момента там едва прави 240kbita

ще потърся някой фр. да пробвам - ако не намеря ще пиша тука то те са 2 сайта, и youtube колкото и смешно да е - едва зарежда

 

ще се обадя да питам какво ще кажат и без друго ми викат някво предизвестие 15 дена ала бала и ако не се оправи си пускам към Langame че ми писнаха близуто с постоянните си проблеми

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Много интересна схема днес! laughing.gif

 

Снощи след падеж се самовключих в ранните часове на вечерта - 18-19... Вижте колко е часа и още имам нет laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

24 си мисля че е, но и 30 да е - вече сме утре дет се вика, аз още имам нет tounge.gif

За пръв път се случва тая работа, по принцип си аут след периода...

Link to comment
Share on other sites

не че ми е толкова важно, нито пък искам да правя реклама, но ми е много интересно при положение, че уж е автоматична система, как още не са ме треснали.

 

Много интересно беше и съобщението по самовключването от filibe.net - като фирма бе записана Уайнет 1 ЕООД - много интересни неща, които ще проверя като плащам утре ph34r.gif

Link to comment
Share on other sites

Аз откога им говоря че ако се сетя събота неделята и да искам не мога да ида да си платя. И Ангел каза че ще го пипнат ако трябва да те изключи уикенда да го прави понеделника - явно са го оправили ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами какво да говорим - пак трябва да ръсим суперлативи, а пък те обикновено дразнят разни други потребители tounge.gif

 

48 часа е даже..., 30 е срока за плащане.

Те са добавили цяло денонощие... laughing.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...