Jump to content
BulForum.com

Blizoo (Евроком) & Mtel


Recommended Posts

Дам, те и мен се опитаха да ме търсят за неплатен интернет и като им обясних, че 1 интернета се плащаше за месец напреди няма как да им дължа интернет за месеца, който искат, понеже е платен по-рано и второ всичко е плащано по банков път и да си дупат счетоводителя и спряха.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 months later...

Преди време беше коментирано в темата, че Topfield 7700 HD е най-добрият приемник. Сега се е преподписал договор и от Близу са дали някакъв приемник ADB 2840 C. Има ли смисъл да се взима този или по-добре да си остане със стария Topfield 7700 HD? Също така ако в момента трябва да се избира между приемник Topfield 7700 HD или КА Модул (от тези, където ги предлагат Близу) кое от двете е за предпочитане ако се търси максимално добро качество на картината, независимо кое от устройствата е по-удобно?

Link to comment
Share on other sites

Винаги CA е по-добрия вариант от гледна точка на качество, откъм функции, ако телевизора поддържа, приемника е на втори план.

Преди време беше коментирано в темата, че Topfield 7700 HD е най-добрият приемник. Сега се е преподписал договор и от Близу са дали някакъв приемник ADB 2840 C. Има ли смисъл да се взима този или по-добре да си остане със стария Topfield 7700 HD? Също така ако в момента трябва да се избира между приемник Topfield 7700 HD или КА Модул (от тези, където ги предлагат Близу) кое от двете е за предпочитане ако се търси максимално добро качество на картината, независимо кое от устройствата е по-удобно?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Ново 20 обаждаха ми се да ми предлагат услуги като "лоялен клиент" ахахахахаах иначе смс-ите продължават, прехвърлят ме на една и съща фирма за събирания вече 5-6пъти....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Какво инфо? Имат си онлайн чат - пишеш им, даваш адрес и ти казват имат или нямат. Ако чата им е свален, защото скоро не съм им гледал сайта, звъниш на националния им номер. Като цяло почти навсякъде имат, само помня, че имаше адрес в Пловдив, който беше покрит само то DCC и никой друг оператор нямаше шанс за там, но надали си точно там.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

има ли някой, който ползва най-евтиния пакет на blizoo? интересува ме, тъй като разбрах, че на село имало мрежа на blizoo, а в същото време там се ходи 3-4 пъти през месеца за през уикендите, та всичко над 15 лв. на месец не ми се вижда рентабилно.

Link to comment
Share on other sites

Тури си антенка на Буля. Подписваш "срочен" договор, но можеш да си плащаш, когато ти е кеф. Първоначално даваш 35лв., които са ти оборудване+монтаж+3 месеца пълен пакет. После, ако искаш и 9.80 плащай.

Link to comment
Share on other sites

с булсат е на село, но там май няма интернет .... или има?   :unsure:   не съм питал, ама доколкото знам по селата нямат изградени мрежи.

Link to comment
Share on other sites

Там Еском нямат ли мрежа,ако не се лъжа имат трасе от Първомай. Близу в Първомай имаха оферта за 12лв нет и тв базов пакет ,пуснал съм при баба ми ,досега не е имало проблем.

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

Там Еском нямат ли мрежа,ако не се лъжа имат трасе от Първомай. Близу в Първомай имаха оферта за 12лв нет и тв базов пакет ,пуснал съм при баба ми ,досега не е имало проблем. Turn off this option! iPhone Turn off this option!

значи в самия първомай да питам, така ли?

а тези еском, доколкото им гледам тарифните планове, дори и да имат трасе, не ме устройват ...

Link to comment
Share on other sites

Да питай в Първомай,ако не се лъжа офиса им е до бившето АПК ,а тарифите доколкото знам са им малко пет за шест и нямат нищо общо със сайта :-)

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Радвай се тогаз, защото сте изключение... Аз скоро ще се пробвам пак да ги "поема" на село. Предвид тивилизията, ако и нетя им е такъв - трагедия... Но когато няма нищо друго... И ракът е риба... 

Link to comment
Share on other sites

Аз пък си мисля точно обратното - когато придобиването приключи, интернетът за сегашните абонати на Близу ще се подобри. Например аз си представям, че когато дойде време да преподписваш може да искаш да ти сменят кабелите за интернета с оптични. За телевизията според мен Близу са най-добри в момента, така че само могат още да се подобрят като са част от по-голяма фирма. Не си спомням точно, но предполагам и друг път съм писал в темата, че тройните пакети на Близу са много на сметка и получаваш екстра качество за парите си. Ето сега и аз проверих за Speedtest-a (ако това значи и показва нещо) - скоростта си е точно толкова колкото си плащаш.

 

4696111400.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...