Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Виваком оптичната мрежа. Зависи в кой район си - цифрова, оптичен нет и телефон.

Или доколкото помня в една част на Тракия има и Кулбокс, май около хлебозавода.

Какво им е отвратителното на Близалките? Аз съм предоволен и едната услуга ми е точно в Тракия, с тази разлика, че не ползвам телефон, а само цифрова и нет през модем.

Link to comment
Share on other sites

...

Или доколкото помня в една част на Тракия има и Кулбокс, май около хлебозавода.

...

Само да кажа че аз съм до хлебозавода и съм подавал многократно заявки винаги с един и същи отговор - в момента нямаме техническа възможност, ако нещо се промени ще се свържем с Вас :/ Иначе ако избереш бизнес тарифа веднага ще те включат.

Иначе по темата ... и Мегалан имат покритие в Тракия, но няма да те лъжа ако ще се включваш ще си имаш работа с Мтел, най-вероятно през тях ще се сключи договора защото Мегалан затвориха офиса си. Също да отбележа че и телефона ти ще е от Мтел, а за телевизията настоявай да си на старата платформа защото новата още не се дъжри добре. Иначе нета е добре и тв-то на старата платформа също го бива.

Edited by exo
Link to comment
Share on other sites

Вече нямали на склад СТБ-та от старата платформа.Ако си със старата и приемника сдаде багажа те чака насичащата,ааааа новата платформа :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

В Кършияка съм. Съврите са предимно към battle.net, но и много други ползвам, които нямат точен район.

Преди няколко дни ми дадоха оферта от Виваком за оптичен интернет. Тях да ги слагам ли в списъка с възможни варианти?

Edited by Runner
Link to comment
Share on other sites

Не мога да пусна пинг към сървърите на bnet, защото са го забранили. Ако кажеш нещо друго на което не му е забранен пинг-а...

Link to comment
Share on other sites

 

Преди няколко дни ми дадоха оферта от Виваком за оптичен интернет. Тях да ги слагам ли в списъка с възможни варианти?

 

Аз не бих. Можеш в някой техен офис да пробваш, но наистина не бих ги обмислял като вариант...

В Кършияка Кулбокс налазиха скоро, можеш да ги преслушаш.

Link to comment
Share on other sites

Гигабит не са ли на бившия ЕК лан-а? Н3 определено са много добре както и coolbox, както и Гаров (filibe.net/asilan) - имам ги и 3те - супер са. Не знам дали след моето мрънкане или и други е имало, но и Гаров може да се плаща онлайн вече (т.е. от известно време - може би над година/две даже, помня че преди не можеше а другите можеха)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Не го мисли! Пускай оптиката на COOOLBOX и няма да сгрешиш! Аз съм от 3 години и повече на нея и до сега не ми е спирал интернета! Тегла с 11 МБ/сек торенти! Ако ти трябва интернет, това е! :) Жив и Здрав! ;)

Link to comment
Share on other sites

Хубав е много Coolbox спор няма.Сега обаче ми предстои смяна на адреса от Кичука в Кършияка.Уж ми обещаха като съм бил "стар клиент" да измислят нещо,но след ден ми се обадиха че нямало техническа възможност към момента.В Кършияка засега прекарват само офис услуга.В този ред на мисли я кажете колеги от Coolbox на какво да се прехвърля(ясно е че няма да се сваля с 10,2 MB) нещо което е комбинирано с телевизия.Пусти Coolbox сума ти години не можаха да прекарат нет в Кършияка(много ме е яд :)

Link to comment
Share on other sites

Дам, добра алтернатива на box-a са N3.За някой хора дори N3 са по-предпочитани заради каНалите които предлагат и "минусувите" каНали.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

След проблемите с ДСС се отказах от тях и се двоумях между N3 и Coolbox.Избрах N3 и определено не съжалявам :) Нитро пакета е класен.

Link to comment
Share on other sites

L1v3ruS кажи ми интернет-а ти как е? С LAN кабел ли е, оптичен ли е? С колко МБ сваляш и съответно качваш? А и N3 с какви цифрови приемници са? Цифровата телевизия по коаксиал ли идва?

Edited by ascona
Link to comment
Share on other sites

Навсякъде интернрта на N3 е по LAN. В кършияка мисля че има опция и за модем но от N3 не предоставят такъв и не препоръчват. В 80% от времето скоростта на интернета е тази която е  по договор. Боксовете на доставчика са основно NETA 5110 / 5112, а за HD кaналите от една година предлагат и NETA hd8400 . Не са първа хубост и по доброто решение е телевизор с кабелен тунер и MPEG4.

Link to comment
Share on other sites

Продават се по около 60-70лв. цифрови приемници Coship или ако сте късметлии Топфилд 7700, който са идеални и работят прекрасно в мрежата на N3. Нетата няма да я коментирам.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте,

 

Трябва ми интернет за няколко месеца, т.е. не ми е от полза 12м или 18м договор. За район централен.

Дайте някакви предложения... не ми се дават по 30лв само защото съм без срочен договор.

 

Визио ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...