Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не, DCC няма. За сега само blizoo ми потвърдиха, че имат. Очаквам отговор и от Cooolbox.

 

Виж при Гаров, някоя от разновидностите му - WiNET1, MNet...

Link to comment
Share on other sites

В София кадърните доставчици не бяха ли Megalan, Powernet и Cooolbox?

Cooolbox нямат в София. Мегалан отдавна вече са собственост на Ментел. Категорично не.
Link to comment
Share on other sites

Cooolbox имат в София и нашия офис там е към тях.

 

(Дали имат само за офиси е друга тема - това не съм проверявал)

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

За София мога да препоръчам Vivacom и Медиком - никакъв downtime.

NET1 също са ОК, но когато има проблем са мега бавни.

2 дни нямах услуга от тях, заради изгорял switch във входа, който смениха за 3 минути (буквално).

Link to comment
Share on other sites

Cooolbox имат в София и нашия офис там е към тях.

 

(Дали имат само за офиси е друга тема - това не съм проверявал)

Само за офиси е в София. Нямат за крайни клиенти.
Link to comment
Share on other sites

Абе.... Що спрягате София, като се пита за к.в. Остромила - Пловдив???  Някъде нещо изпуснах...., или чукчите пак са налазили форОма?

Link to comment
Share on other sites

 

Абе.... Що спрягате София, като се пита за к.в. Остромила - Пловдив???  Някъде нещо изпуснах...., или чукчите пак са налазили форОма?

Мда. Чукча-писател :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Здравейте!
Да ви попитам за гр. Пловдив, квартал Център-изток кой доставчик е най-надежден? Ще ползвам интернет и телевизия.
Скоро ми изтича договорът с Blizoo и нямам намерения да преподписвам. Причината е ясна предполагам?
Тааа до преди това бях на Cooolbox, но тогава поради финансови причини се махнах понеже нямаха телевизия тогава.
п.с. Гледам N3 вече имат покритие, а и гледам има добри отзиви?

Edited by zdravko9595
Link to comment
Share on other sites

А нещо да кажете за N3? Искаше ми се пак да ползвам CA модули.
Забравих да уточня че в момента имам 2 цифрови и 1 аналогов сигнал.

Link to comment
Share on other sites

Мога да споделя чисто субективно за Ентри. Имам цифрова на 2 телевизора и нет. Нямам някакви особени проблеми с услугите им, а ако се случи нещо, техниците идват навреме и оправят нещата. Ако вземеш пакет нитро, имаш всички предлагани тв канали, без диема екстра. Имаш достъп до HBO GO, ако те вълнува. Освен това има апп за телефони и таблети, който си работи прилично. Нетът със сигурност е по-бавен от този на кулбокс, но пък си е също толкова стабилен. Аз съм на средната тарифа - 50/25, оплаквания нямам. Става и за игри, става и за 4k видеа в youtube.

Със сигурност обаче ще намериш и други потребители, които не са доволни колкото мен по най-различни причини. В крайна сметка поразпитай из офисите какви са условията и можеш сам да си решиш кое те устройва повече.

Edited by The AnGeL
Link to comment
Share on other sites

... и опитай да получиш пълен официален списък на разпространяваните канали ;)

Няма  смисъл да  опитва,  има го  в  офиса.  Списък с  всичките  предлагани  канали. Седи  на  гишето  за  плащане.  

Link to comment
Share on other sites

За мен пък предимството на Ентри е в работата с едно дистанционно - забиваш СI модула и си ОК. При подписване на договор на Нитро модула мисля го дават безплатно. Има доста канали на "минус" 1,3,6 часа, но тях рядко ги ползвам - сложил съм един хард диск на телевизора и си записвам каквото си искам, стопирам предавания на пауза или превъртам назад без проблеми...

Link to comment
Share on other sites

За мен пък предимството на Ентри е в работата с едно дистанционно - забиваш СI модула и си ОК. При подписване на договор на Нитро модула мисля го дават безплатно. Има доста канали на "минус" 1,3,6 часа, но тях рядко ги ползвам - сложил съм един хард диск на телевизора и си записвам каквото си искам, стопирам предавания на пауза или превъртам назад без проблеми...

 

При "Кутията", тези канали не са минус часове, а можеш да си избереш от коя минута и секунда ти започне предаването. Не да чакаш да стане някакъв час, че да пуснаш каналът с час, три или шест назад.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Има ли все още (както едно време) разлика в тарифите доставчиците за БГ/Международен интернет?

Търси се най-ниската цена за БГ-интернет 80-100 Mbps.

Link to comment
Share on other sites

Има ли все още (както едно време) разлика в тарифите доставчиците за БГ/Международен интернет?

Търси се най-ниската цена за БГ-интернет 80-100 Mbps.

Е, що за въпрос :) , ако има Булсат скачай смело, дори за 13 лв хората редовно си имат до 100-тина мбит, не знам защо. Рядко срещам недоволни. Доколкото сме сравнявали с познати на булсат (в моя вход има един съсед на тях, много е доволен вече 10г. от тях), нямат някакви лимитации на външен спрямо Бг и т.н.

Edited by tedy
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...