Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

Здравейте,

 

Трябва ми интернет ... Визио ?

Тези двете са несъвместими.

 

Виж Гаров. Мисля, че беше 20лв. на месец с безсрочен или 14 с 12 месечен договор. Може и Булсатком, ако имат покритие при теб - подписваш срочен, но никой не те търси.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Толкова ли са зле Визио? :)

 

Булсат е идеално като пари... но 18м договор. Не съм бил към тях и не им знам номерата. За това питам :)

Angelsoft, въобще не ми вдигат телефона. Явно почиват още.

Edited by syg221
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Здравейте, 

 

след 20-тина дни казвам сбогом на Близуу и се колебая между нитро+ на н3 или нет от ейнджълсофт + тв от н3? Ще съм много благодарен ако има хора от Гагарин и споделят мнение, особено за интернет връзката на двете фирми.

Link to comment
Share on other sites

От Гагарин съм и не съм имал никакви проблеми с нета на N3 от година и половина освен когато спре тока. Не ползвам нитрото защото съм "алергичен" към срочните договори, но с него ще спестиш поне 10 лева на месец. Иначе като качество и поддръжка интернета на  ейнджълсофт и N3 е равностоен.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Това за по лошата картина на кулбокса не го разбрах. Да не би да си гледал телевизор свързан по SCART?  Доколкото зная там където е възможно COOLBOX дават сигнал 1080p, а HD-то на булсатком е само имитация заради ограниченото трасе за пренос на данни. Известно време гледах едни и същи предавания едновременно от N3 и от Булсатком с HD приемници свързани по HDMI кабели. Сателитката е мазаница ако се гледа на Full HD екран по голям от 26 инча. Според съфорумците които са ги сравнявали, качеството на COOLBOX и N3 е напълно съпоставимо.

Edited by wolf
Link to comment
Share on other sites

   Ако не, то тогава има ли доставчик, в чийто спортен пакет да присъства канал, който излъчва турнирите по тенис от сериите Masters 250, 500 и 1000? В моя случай, българският коментар не е от особено значение.

Има - N3.Kaналите са Supertennis,Sportklub и Aljazeera и всичките са ХД. :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Булсатком, ако имаш тяхна телевизия или някой твой близък им е абонат и не ползва нета им. Най-ниската тарифа им е 9лв. на месец за 44 мегабита или нещо такова. Не е задължително телевизията и нета да са им на един адрес. Другият доставчик е Гаров - 6 месеца по 7 и нещо и после 6 по 14 и нещо. Другите са от 15лв. нагоре.

А, има и вариант е Fiber на Виваком, но там пак трябва да ползваш друга тяхна услуга, а нета е надграждане.

Иначе се сещам и за Визио, който са по 5лв. на месец, но там поне половината седмица няма да имаш нет.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Никъде не мога да намеря информация, в момента съм на безсрочен, ако мина на срочен договор ще има ли някакви отстъпки или промоции, примерно нитротата? от 4г нямам никакви проблеми с Н3 и да премина на срочен няма да ми е проблем?

 

 

ПП

съжелявам плеснал съм поста в грешната тема :) ДЕЛ?

Edited by vebaev
Link to comment
Share on other sites

Здравейте, 

 

Препоръчайте ми интернет доставчик за района на ул.Волга (до Бунарджика)? До сега бях на cooolbox и съм много доволен, но се местя за съжаление нямат покритие точно там. Имам предпочитание да е оптичен, защото най-вече ми е важно да не спира. Цената на услугата не e от значение, защото стабилността на интернета е пряко свързана с работата ми. 

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, 

 

Препоръчайте ми интернет доставчик за района на ул.Волга (до Бунарджика)? До сега бях на cooolbox и съм много доволен, но се местя за съжаление нямат покритие точно там. Имам предпочитание да е оптичен, защото най-вече ми е важно да не спира. Цената на услугата не e от значение, защото стабилността на интернета е пряко свързана с работата ми.

Според картата на cooolbox, попадаш в район в който имат покритие. Свърза ли се с отделя им по поддръжка?
Link to comment
Share on other sites

Според картата на cooolbox, попадаш в район в който имат покритие. Свърза ли се с отделя им по поддръжка?

Да, на 2 пъти ми отказаха явно няма вариант.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте, не съм писал от доста време :) След около седмица се местя в тракия и се колебая между булсат, Н3 и куулбокс? Кое да избера и как е качеството на нета на булсата най вече?

Благодаря

Link to comment
Share on other sites

Забравих да спомена, че най-важни са спортните канали. В мрежата на булсат са tv+ и film+, които търся. Разбрах, че ги има и при другите цитирани оператори, иначе нямаше да се чудя :)

Link to comment
Share on other sites

Може да се загледаш по Булсат, само ако си в район, където нета им е оптичен - част от Тракия и част от Кючука. Плащаш най-ниските 44 мегабита, но получаваш реално 100 и услугата е перфектна. Ако си в район с LAN нет, просто забрави и по възможност се насочи към Кулбокс, където има Film+ HD. При N3 получаваш мазало на тези канали...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Нямат особени проблеми. Темата им почти не се вдига, а имат немалко абонати във форума. Имаха и някакви промота за 12 месеца. Първите 6 по 7лв., а след това по 14лв. или нещо подобно.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...