Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Някой може ли да даде отзиви за Ейнджълсофт? Трябва ми само интернет.

 

Мите, кво да ти кажа... Години наред никакви грижи.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте. Препоръчайте ми интернет доставчкик за кв.Тракия, но да не е булсатком. Искам да се отърва от тях. Благодаря предварително.

 

Щом е за Тракия доставчикът на телевизия и мрежа е само един - N3!

Въобще няма, какво да му мислиш!

Иначе бих ти препоръчал най-добрите - Cooolbox, но те нямат покритие там.

Edited by avelina
Link to comment
Share on other sites

Здравейте. Препоръчайте ми интернет доставчкик за кв.Тракия, но да не е булсатком. Искам да се отърва от тях. Благодаря предварително.

Ако ще е за интернет само - мтел, не си струва да се занимаваш с другите и техните медни мрежи, оптиката до вкъщи си е за предпочитане :)

От както са стъпали в Пловдив сме им клиенти, като изключим проблемите през първият 1-2 месеца докато си нагласят мрежата и билинга, не е спрял този интернет :)

Edited by ARPAnet
Link to comment
Share on other sites

Мегалан ( Мтел ) . Наистина денонощна поддръжка в двата случая за 3-те години откакто ги ползвам . Преди бях на N3 и DCC но със сигурност от Мегалан съм най-доволен

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

MTel само за нет е най-добре. Имат някаква оферта за 11.90 или 14.90... Нещо такова. Виж им на сайта. Ако си им клиент, има вариант за пакет с отстъпки или нещо такова.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

То не му е мястото тук, но май няма къде другаде.

В София, кв. Илинден, тв + нет, към какво може да се насочи един познат?

Link to comment
Share on other sites

Някой с оптика... Да си огледа сградата и да види дали има влакна. Където види, звънка и е той. Иначе Net1 не са лош вариант, доколкото знам. Цифровата им е свободна, цялата, тоест трябва ти някакъв DVB-C тунер и си в джаза. Няма модули, карти, абонаменти и тра-ла-ла... Не знам в този район дали имат и дали е читава услугата им. А най-добре - пита комшии или фирми в района. Никоя уважаваща себе си фирма, няма да си позволи допотопен доставчик, с който да си къса нервите.

Link to comment
Share on other sites

За ментелския и аз знам, че не е читав. Вивата е най-добре в момента откъм 3G, но Глобул ударно сменят клетките и пускат 4G, което им дава едни гърди преднина. Другият вариант е Maxtelecom, който обаче е кът откъм покритие и дали точно там ще има, трябва да се провери.

Link to comment
Share on other sites

 

.... Глобул ударно сменят клетките и пускат 4G....
Стига бе това сигурно ли е :blink: До скоро ползвах за малко едно тяхно модемче много зле бяха...
Link to comment
Share on other sites

На сайта им има инфо, последно сменяха в Пазарджик. До края на годината ще сменят и в Пловдив, а до ноември София ще е 4G на 100%, като след това се сменя името - Глобул отива в историята и стават Telenor. Това ми е инфото.

Link to comment
Share on other sites

В сайта им пише, че в момента до началото на септември сменят в София. Били сменили в Пазарджик, Перник и Варна. За Пловдив в момента нищо не казват. Май наред ще е Бургас. Но планирали до 2015 някъде, май средата да сменят мрежата изцяло. Да видим. В момента мобилния им нет е в гъза.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой може ли да даде отзиви за Ейнджълсофт? Трябва ми само интернет.

 

Нямам впечатления от други доставчици, но мисля че са добре. Рядко има проблем с интернета, ако забравиш да си платиш и ти го спрат можеш да си го пуснеш сам за 24ч. Струва 7лв първвите 6 мнесеца после 14, а скоростите според спеедтест са:

 

Sofia 78/38 Mbps 3ms

Paris 68/10 Mbps 50ms

Washington 18/9 132

 

Аз обаче не намирам тема за доставчиците на телевизия. Търся ТВ без интернет, като ми се иска да е на минимална цена!?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Здравейте , трябва ми интернет доставчик  в района между селата Марково и Първенец, в момента се ползва WiFi от фирма Анелия ,но не сме доволни, интернета е толкова филтриран ,всички портове са затворени и е почти невъзможно да се разберем с админите да ги отворят , все едно си говоря с някой на китайски. Вариант за оптика било само Флашнет,но за един абонат ще е трудно включването, затова пак на вариант WIFi но да се получава реално ip и да няма филтриране на нета? Ако някой може да предложи нещо ?!

Link to comment
Share on other sites

MaxTelecom? WiMax?

Здравейте , трябва ми интернет доставчик  в района между селата Марково и Първенец, в момента се ползва WiFi от фирма Анелия ,но не сме доволни, интернета е толкова филтриран ,всички портове са затворени и е почти невъзможно да се разберем с админите да ги отворят , все едно си говоря с някой на китайски. Вариант за оптика било само Флашнет,но за един абонат ще е трудно включването, затова пак на вариант WIFi но да се получава реално ip и да няма филтриране на нета? Ако някой може да предложи нещо ?!

Link to comment
Share on other sites

Да гледах им офертите на макс телеком но трафика е само 30GB месечно макс, wimax е под всякаква критика ползвам го в момента на Пампорово едвам гледам 2 камери ...

Edited by londongunner
Link to comment
Share on other sites

Говори с Flashnet, ще ви вземат мааалко повече за инсталация, но после ще сте на нормална такса и ще имате нормален нет. Би трябвало оттам да им минават трасета. Виж и MNet - Гаров. Негова е. Имат в Марково, може и да могат да пуснат.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Искам да си сменя доставчика на нет в Кичука на Пере Тошев.... Май ще се окаже трудна работа.... Мтел се явява опция с промоционалните си цени,макар малко да ме е страх от тях...

Edited by viking
Link to comment
Share on other sites

А тоя нет на МТЕЛ дето е промоционален, какъв е?  Оптика?

 

 

 

 

Искам да си сменя доставчика на нет в Кичука на Пере Тошев.... Май ще се окаже трудна работа.... Мтел се явява опция с промоционалните си цени,макар малко да ме е страх от тях...

Link to comment
Share on other sites

Да, FTTH. Заслужава си парите, ако искаш само нет. Ако искаш пакетна - Кулбокс. Но за нет - този на МТел е на професионално ниво. На едно място го ползвам и ONT-а, който е с вграден рутер, бриджва отделно на единия порт, подава на STB и т.н. е с ъптайм 8-9 месеца. Тоест услугата не е прекъсвала, нито се е налагал рестарт поради някаква причина.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Понеже договора ми с Winet1 на тарифа 35 изтича днес, си търся интернет доставчик за Изгрев. Знам възможностите на Blizoo, N3 и Winet1. Не ме удовлетворяват. За други с покритие не знам.

Трябва ми интрнет със следните скорости (up/down): български - 80/80, Германия и Холандия - 50/50, за останалата част на Европа и света - колкото толкова.

Цената не е определяща, ако има и оптика ще е добре, но надали.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...