Jump to content
BulForum.com

Дайте съвет за интернет доставчик в Пд


Recommended Posts

Те нали купиха mtel, следователно нета няма да е добър...

Ако беше така, това щеше да е най-голямата сензация на нашия телекомуникационен пазар! :laughing:

 

Точно обратното е: М-тел купиха Мегалан . . . и Спектър Нет.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 972
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

определено ВИЗИО!

 

:rofl: :lol: :lol: :lol:

 

Айде пак рекламни агенти

 

Първо мнение в този форум и баш в тази тема... не че нещо ама колко ви плаща Жоро за да се занимавате с тези глупости? Поне едно кафе нещо? Или по стар обичай сам си прави рекламата... ако може още една песничка да ни изпее в стил хип-хоп... преди горе-долу добре му се беше получило

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Ако беше така, това щеше да е най-голямата сензация на нашия телекомуникационен пазар! :laughing:

 

Точно обратното е: М-тел купиха Мегалан . . . и Спектър Нет.

 

Добре де, обърках се.;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

След като Визио вече станаха абсолютно непоносими и ми отровиха нервната система си търся нов доставчик за Тракия блок 46 до пощата ,проблема е че може след 2-3 месеца да се местя да живея в друг град така че ми трябват доставчици без дългосрочни договори

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Кажете ми най-евтиния в момента вариант за интернет и телевизия в Пловдив (за сестра ми).

Link to comment
Share on other sites

Кажете ми най-евтиния в момента вариант за интернет и телевизия в Пловдив (за сестра ми).

 

ако я удовлетворява /Икономичен ТВ пакет(40 канала)+ 30 Mbps оптичен с безплатен WiFi рутер =19,90 лв.

и живее в Тракия или Кичука... B)

https://www.mtel.bg/home-internet-and-digital-tv/index.php#ui-tabs-2

Edited by milenh
Link to comment
Share on other sites

А какво мислите за 5 лв на месец от Visio, с телевизия от Neterra-та? Едногодишен договор, плащаш 55 лв отначало.

Link to comment
Share on other sites

А какво мислите за 5 лв на месец от Visio, с телевизия от Neterra-та? Едногодишен договор, плащаш 55 лв отначало.

 

и на всичко по- интересно от телевизията от Neterra-та пише,че нямат права да го излъчват по интернет :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Да се включа и аз по темата. До преди известно време живеех в тракия и около 10тина години съм бил с интернет на ЕК. Никакви забележки нямах. Нета ми прекъсваше 1-2 пъти в годината. От както станаха blizoo нещата станаха много зле. Често прекъсване, гаден съпорт и проблема се отстранява за 1-2-3-4 дена( при 20мин - 1час преди това). Сега живея на квартира на Петър Стоев 112 и тук е някъква дупка от към доставчици. Имам само Визио. Ползвам ги от 40дена и ми се иска да ги убия вече. Всеки ден се обаждам, защото или нямам нет или е толкова бавен, че кафето сутрин ми изтива преди да ми се отвори бтв например. Лаптопа ми е dell 1555 рутера ми е TP link wr340g. Ползвал съм си го с нета на ЕК и всичко си е наред. Сега от Визио ми казват, че в него е вината.Та така, искам да сменя доставчика, но не искам да давам повече от 20лв. Има ли въобще друга възможност при мен.Много е дразнещо, моля помогнете.Благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Сега от Визио ми казват, че в него е вината.

Че какво друго да кажат "специалистите" от Визио. Търси N3, Langame и Cooolbox. И изобщо не слушай глупостите за колко оптиката е по-добра от LAN-a - те всичките ползват оптика, а в компютъра ти влиза мрежов кабел а не оптика, така че къде точно свършва оптиката слабо те вълнува (обикновено е в сградата където си или максимум през 2-3).

Link to comment
Share on other sites

Че какво друго да кажат "специалистите" от Визио. Търси N3, Langame и Cooolbox. И изобщо не слушай глупостите за колко оптиката е по-добра от LAN-a - те всичките ползват оптика, а в компютъра ти влиза мрежов кабел а не оптика, така че къде точно свършва оптиката слабо те вълнува (обикновено е в сградата където си или максимум през 2-3).

 

 

N3 нямат покритие на този адрес. За лангейм не знам нищо, а куулбокс ми идват малко скъпи с тези 25лв и договор. Но ако нещата не се променят до 2 седмици ще сменя въпрреки цената.

Link to comment
Share on other sites

Да се включа и аз по темата. До преди известно време живеех в тракия и около 10тина години съм бил с интернет на ЕК. Никакви забележки нямах. Нета ми прекъсваше 1-2 пъти в годината. От както станаха blizoo нещата станаха много зле. Често прекъсване, гаден съпорт и проблема се отстранява за 1-2-3-4 дена( при 20мин - 1час преди това). Сега живея на квартира на Петър Стоев 112 и тук е някъква дупка от към доставчици. Имам само Визио. Ползвам ги от 40дена и ми се иска да ги убия вече. Всеки ден се обаждам, защото или нямам нет или е толкова бавен, че кафето сутрин ми изтива преди да ми се отвори бтв например. Лаптопа ми е dell 1555 рутера ми е TP link wr340g. Ползвал съм си го с нета на ЕК и всичко си е наред. Сега от Визио ми казват, че в него е вината.Та така, искам да сменя доставчика, но не искам да давам повече от 20лв. Има ли въобще друга възможност при мен.Много е дразнещо, моля помогнете.Благодаря.

 

Аааахахахаа :D

Аз съм към Визио от 7 дни и съм говорил със "support"-а 9 пъти. И на тях им казах същото :) Ако още един път ми се наложи да им звънна ще е последен...

Как се прекарах не е истина :) Но ми омръзна на GGbit>Eurocom>Blizoo та викам малко промяна.... :D :P Като се има в предвид, че при тях за не знам колко години съм им звъннал 3 пъти... тук гоня рекорд...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...