Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Аз лично с IE нямам никакви проблеми. По едно време ползвах Лисицата, но след някакъв ъпдейт, нещо се омаза и я махнах. Хрома, изобщо не ме кефи - пробвал съм го на чуждо PC и никак не ми се нрави.

При всички положения, проблемът от вчера, който продължава и днес е следствие от добавянето на рекламата. Не мисля да си сменям бразузъра, заради нещо, което не е направено както трябва и което до преди 24 часа е работило нормално.

А и както чета, не съм единствен.

Надявам се Veno да вземе мерки /и теглилки :laughing: / и да се оправи проблемчето с center...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Още от 4 сутринта (понеже не спах тази нощ та знам) е така. Прецаква се периодически от време на време, после се оправя и пак така. Писал съм в модераторския форум и някой администратор би трябва да го погледне.

Link to comment
Share on other sites

Честито ни нов скин :) От къде да го разкарам и да си пусна класическия стар скин?



Нещо не намирам такава опция, както и опцията за един на пост май не работи...



Нещо бъгва и когато си вляза в профила и се опитам да видя "Темите" ми или някой от другите опции.

Link to comment
Share on other sites

По някаква причина след ъпгрейда не се появи нормалния скин - беше broken. Като цял не съм учуден от това. Засега временно слагам този докато инсталирам други и евентуално намеря свежо копие на дефолтния скин. Моля, потърпете малко :)



Вече има и дефолтния скин за версия 3.4, който не е с него може да си го смени. Остава да оправя логото.

Link to comment
Share on other sites

Някой има ли идея дали може да се настройва по колко поста/теми да се виждат на страница и дали да излиза заглавния пост в темата най-горе или не?

Link to comment
Share on other sites

Само на мен ли ми се струва или бутона за последно мнение в дадена тема го няма?

 

Има го. Една звездичка или една точица пред заглавието.

Link to comment
Share on other sites

Доста неща не са както трябва в момента. Малко по - малко ще се нормализира всичко. Версията с която бяхме беше прекалено стара. В момента сме с последната налична.

Link to comment
Share on other sites

Ето нещо, което не работи(поне при мен) - опитвам да стартирам ново дискусия на ЛС - екрана потъмнява леко и излиза само една лента с х-че. Слагайте го в to fix списъка :)



Понеже е нормално като се правят големи неща да се омазват (личен опит) ще пробвам да помогна(надявам се без да дразня) като описвам това, което съм открил, че не бачка:

Не помни това, кои секции съм решил да скрия с "-" - примерно раздела купува продава. При презареждане са разпъната. Предполагам е от бисквитите. Докато опитах да напиша това в горното ми мнение през редакция установих, че бутоните за публикуване, използване на другия редактор и откажи в този случай не бачкат.

Link to comment
Share on other sites

Мдааам, редактора на мненията не функционира никак добре.... :laughing: А това за помненето на разделите..., никога не ми се получи и накрая го оставих да са показани всичките...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...