Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Да, форума е временно на друг host докато се поправи главния сървър.

 

 

Да, поради прецакващ се hdd базата данни се crash-на и при repair на имаше грешка от сорта на (hdd) read error, при която няма какво да се направи като цяло.

 

еми, аз като предлагах един 3TB хард диск за без пари, всеки се напъваше да ме нарежда... ( в кръга на шегата ) .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

еми, аз като предлагах един 3TB хард диск за без пари, всеки се напъваше да ме нарежда... ( в кръга на шегата ) .

 

Няма такава тема за 3ТВ хард диск, следователно може и да лъжеш (пак в кръга на шегата). ;)

 

 

А по повод краша на базата данни - доста хора от последния месец минават метър и отново са без наказания или проценти...като няма линк, който да се приложи към наказанието, няма и как да им се върне рестрикцията. :ninja:

Link to comment
Share on other sites

Няма такава тема за 3ТВ хард диск, следователно може и да лъжеш (пак в кръга на шегата). ;)

 

 

А по повод краша на базата данни - доста хора от последния месец минават метър и отново са без наказания или проценти...като няма линк, който да се приложи към наказанието, няма и как да им се върне рестрикцията. :ninja:

 

за някои ШАНС, за други ( като мен ) - МАЛШАНС ( плаче )

Link to comment
Share on other sites

Е не си ти само с малшанса, всички сме загубили по нещо този един месец, но какво да се прави живота продължава :))

Link to comment
Share on other sites

Е не си ти само с малшанса, всички сме загубили по нещо този един месец, но какво да се прави живота продължава :))

 

имах впредвид най-вече, че моят warn си стои, щото е дърт ! хахх

Link to comment
Share on other sites

имах впредвид най-вече, че моят warn си стои, щото е дърт ! хахх

Не е малшанс... Ако ти го махнат ще ти липсва! Там отдолу ще ти стои едно празно такова.... Та чак ще те дразни.

Link to comment
Share on other sites

Защо не се сложи бутон за Donate както има на някой форуми?Половината от юзърите на форума, ако дадем по $1-2 ще се събере достатъчна сума за да се вземе един райд контролер с два диска или нещо такова, което да спомогне за развитието/стабилността на форума.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Защо не се сложи бутон за Donate както има на някой форуми?Половината от юзърите на форума, ако дадем по $1-2 ще се събере достатъчна сума за да се вземе един райд контролер с два диска или нещо такова, което да спомогне за развитието/стабилността на форума.

Защо си мислиш, че вече няма? Преди година направихме и сериозен ъпгрейд. Беше закупен изцяло нов сървър със съответните му контролери и дискове.

Link to comment
Share on other sites

Нещо пак има лаг като се поства мнение, както беше преди да се срине диска. Да не увиснем пак?

 

лагва МЪЖКАТА ! записвайте на листче важните неща докато е време :)

Edited by kadaffi
Link to comment
Share on other sites

Защо не се сложи бутон за Donate както има на някой форуми?Половината от юзърите на форума, ако дадем по $1-2 ще се събере достатъчна сума за да се вземе един райд контролер с два диска или нещо такова, което да спомогне за развитието/стабилността на форума.

 

Е аз продадох моя рейдконтролер, беше за 6 HDD, иначе можеше да направя дарение :D

Edited by mladenski76
Link to comment
Share on other sites

Защо си мислиш, че вече няма? Преди година направихме и сериозен ъпгрейд. Беше закупен изцяло нов сървър със съответните му контролери и дискове.

 

Защото липсват постовете от последния месец.

Link to comment
Share on other sites

Към коя поща си - mail.bg?

 

Пощатата ми е към домейн с MX запис към mail.dir.bg - предполагам модераторите я виждате...?

Edited by 3dfx
Link to comment
Share on other sites

...предполагам модераторите я виждате...?

 

Пазим личните данни. :P

Питах за конкретно mail.bg, понеже от доста време има проблем с този меил сървър, но явно има и с други. Предполагам, че Дриймър ще прочете писаното в темата, но за всеки случай ще му пиша и на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Нещо пак има лаг като се поства мнение, както беше преди да се срине диска. Да не увиснем пак?

 

up.

 

Мислих че само при мен го има т'ва като проблем.

Link to comment
Share on other sites

В България? cry.gif

 

Ами аз примерно имам няколко ( десетина ) успешни продажби във форума и с радост бих заделил някой лев, за да може и за в бъдеще да има къде да си шъткам ненужните за мен неща.

 

up.

 

Мислих че само при мен го има т'ва като проблем.

 

Явно е при всички ни.

 

П.С. Сега като едитвах, забелязвам, че при едит го няма.Само при писането на нов пост.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

В България? cry.gif

 

Аз например редовно давам някакви малки суми за сайтове или каузи, които ми се струват интересни. Например за wikipedia давам всеки път като събират пари.

Link to comment
Share on other sites

Аз например редовно давам някакви малки суми за сайтове или каузи, които ми се струват интересни. Например за wikipedia давам всеки път като събират пари.

 

Въпроса отново замря, както и този за вотинга в разделя Купува/Продава.Определено на никой не му се занимава ( или поне на хората от които зависи промените да станат ).

За пореден път се обеждавам, че $ клати феса :bgrin: във всяка една насока.

Edited by exabyte
Link to comment
Share on other sites

Въпроса отново замря, както и този за вотинга в разделя Купува/Продава.Определено на никой не му се занимава ( или поне на хората от които зависи промените да станат ).

За пореден път се обеждавам, че $ клати феса :bgrin: във всяка една насока.

За да е всичко честно и правилно трябва да се направи като ebay - гласуваш след покупка, но разликата между ebay и форума освен в това че ebay отчита и дали е платено (и прибира хубава комисионна от това) също така е наясно кой го е купил за разлика от форума който нито е наясно купил ли го е някой наистина нито дали е платено.

 

Гласуване на база "тоя ми е приятел" е тъпо. А плащания с кредитни карти у нас за момента са нереални (то ако 20% от хората имат такива ще е постижение)

Link to comment
Share on other sites

Аз нямам кредитна карта не защото не мога, а защото не искам. И това не ми е попречило до момента да плащам с дебитната VISA.

 

Но реално това е дискусионен форум, не платформа за онлайн магазин. Да се опитваш от IPB форум да направиш функционален портал от този тип би било все едно да тунинговаш колело, за да го ползваш за такси...

Link to comment
Share on other sites

Работата не е в това дали е дискусионен форум или онлайн магазин, нищо няма да стане, ако се добави и тази функция и който може - ще даде някой лев. И аз бих дал. Проблемът е, че след всеки нов "ъпгрейд" форумът става все по-бъгав и нищо не се прави по въпроса. Нововъведения като рейтинг и определен брой мнения за секцията buy/sell не се приемат и това е голям минус.

Онзи ден открих поредната бъгня - през IP board pro 3.0 скина не мога да пиша коментари в профила си/профилите на другите.

Link to comment
Share on other sites

Сотбисе, в края на краищата е леко нагло да имаме изисквания за нещо, което ползваме безплатно.

 

За рейтинговата схема - напълно възможно е, в mtb-то е въведена такава, при това работи доста добре. Но реално аз си нямам представа какво е коствало на девелъперите там за да го направят. Но остава въпросът какво ще ти попречи, след като ти изтрият един профил, да регистрираш пет други от пет различни проксита.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...