Jump to content
BulForum.com

BulForum


Psihara^^

Recommended Posts

Ето за това ти говоря:

http://community.invisionpower.com/files/file/5621-memory/

На 4-тия шот от долните, виж звездичките преди мената на темите. Тези не са активни, защото темите са прочетени, но така изглеждат.
Този скин ползвам аз във форума и ги имам. Ако не си писал в темата, звездичката е точка.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Баси, не мога да си харесам скин, в който хем да не е огромно всичко (текст, аватари), хем да не дразни очите списъка със форуми теми и съответстващите им икони, хем и като цветова гама да ми допада...

 

Ред:

Simple Blue, Classic Blue?

 

РеРед: Delicate все повече и повече почва да ми харесва...

+ за Симпъл blue-то :)

Link to comment
Share on other sites

Но нито звездичка, нито точка има сега, на никой от скиновете.

Може и до последното непрочетено да е, а аз да не съм обърнал внимание, защото общо взето чета няколко теми и там си намирам винаги само новите/последни мнения. Както и да е, факт е, че бутончето го няма.

Сложи скина Delicate и виж пред всяка тема в ляво има една зелена, тъмна стрелка(тъмна е ако не си чел всичко, иначе е светлозелена) - като сложиш мишката отгоре пише - последното непрочетено мнение. В дясно на темата до аватара на последния писал седи името му и под него кога точно е писал Ако е днес - е час, или пише вчера или датата, ако е по-старо. Та тази дата/час и т.н ако сложиш мишката отогре пише последното мнение от темата. Избери си кое от двете искаш. Като ги видиш тези неща вече потърси дали в другите скинове са така и има ли ги като функция.

Link to comment
Share on other sites

Забелязвам, при скин dust blue 3.4.1, че курсора се изменя от стрелка в такъв, все едно съм в текстови редактор. Става обратно стрелка единствено ако мине през аватар.

Link to comment
Share on other sites

Звездичките ги видях, но за тях трябва да влезна в съответния подраздел на форума. Това, за което аз говоря и съм качил на скрийншот, си излиза на главната страница на форума и няма нужда да влизам в подраздела, за да търся. Иначе казано - с това, което липсва, мога да влезна от главната страница на форума, в последното мнение, на последната тема, в даден раздел, в който е поуствано.

Пример - отворете форума ggbit и вижте как е там. Няма нужда да се логвате или регвате, за да се види.

Link to comment
Share on other sites

Звездичките ги видях, но за тях трябва да влезна в съответния подраздел на форума. Това, за което аз говоря и съм качил на скрийншот, си излиза на главната страница на форума и няма нужда да влизам в подраздела, за да търся. Иначе казано - с това, което липсва, мога да влезна от главната страница на форума, в последното мнение, на последната тема, в даден раздел, в който е поуствано.

Пример - отворете форума ggbit и вижте как е там. Няма нужда да се логвате или регвате, за да се види.

n път Отваряш форума и натискаш времето под името на последния писал и хоп последното мнение в последно писаната тема в дадения раздел.

Аз например от главната страница избрах времето под твоето име и ми отвори точно цитирания от мен пост - директно от първа сртаница. Не е на бутонче, но го има като функция. Много бутончета ги няма - няма да избера под името на някой да му пратя ЛС, но това е положението.

Във форума на ггбит е по-гадно, щото трябва да нацелиш едно малко съкълче, а тук е цялото време - доста по-голяма площ със същата функция.

Edited by mIRCata
Link to comment
Share on other sites

Дам, така е. Значи това е променено, но функцията си я има. На мен всякак ми е удобно, само да си я има функцията, защото ако не чета всички теми от даден раздел, няма сми да влизам и да си търся.

Сега виждам, че има Auto Save функцийка - гот.

Link to comment
Share on other sites

Това е хубаво по принцип:

http://community.invisionpower.com/files/file/4550-sos34-recent-topics/

(последни активни теми)

 

Всеки може да си настройва по колко и от кои форуми да му се показват.

 

п.с.: и се обновява при нова информация, без да се рефрешва ръчно страницата.

Edited by poznai
Link to comment
Share on other sites

Има проблем с мейл известията.

Вместо текста на ЛС-то или на цитата, за който получавам известие, чета следното, като ще го съкратя, че е много дълго:"------------ QUOTE
----------
Звездичките
ги видях,
но за тях
трябва
да
влезна в
съответния
подраздел
на
форума.
Това, за
което аз
говоря и
съм
качил на
скрийншот,
си
излиза
на
главната
страница
на фо
88;m
...

Link to comment
Share on other sites

Това е хубаво по принцип:

http://community.invisionpower.com/files/file/4550-sos34-recent-topics/

(последни активни теми)

 

Всеки може да си настройва по колко и от кои форуми да му се показват.

 

п.с.: и се обновява при нова информация, без да се рефрешва ръчно страницата.

Това може ли само който иска да си го пуска?

 

Баце, ти чувал ли си за превод на 3.4 ? Че в invisionbg има 3.3, а твоя сайт май е глътнал водица :(

Link to comment
Share on other sites

Lucky Luciano с какъв броузер си?

На Google Chrome няма проблемите които описваш?

 

Edit:

Мисля че го оправих.

 

Не до последното непрочетено, а до последното мнение в темата.

Но в никой скин, не намирам дори това, което ти ми споменаваш за последно непрочетено.

Дали пак не се касае за някаква несъвместимост с IE9?

 

Става въпрос за http://s7.postimage.org/bv2kzepkr/dadadada.jpg - изрезката е от друг форум, който се сетих, че може да е със стара версия, където да се види.

 

Още един бъг - когато влезеш в профила на даден юзър и искаш да му пратиш ЛС, няма как да стане, без да скролнеш надолу, защото точно в прозореца за ЛС цъфва рекламата на Foscam и не виждаш какво пишеш.

 

И още нещо - когато искаш да си отвориш бързото меню за твоя никнейм, пак рекламата закрива половината.

Link to comment
Share on other sites

Това може ли само който иска да си го пуска?

 

Баце, ти чувал ли си за превод на 3.4 ? Че в invisionbg има 3.3, а твоя сайт май е глътнал водица :(

 

Той превода от 3.3 при ъпгред си остава и се допълва с непреведените неща на английски.

Моя съм го наклецал, но работя над един друг и вече опрях до превода, та ще ъпгрейдна моя до 3.4.

 

Иначе за другото, има отметка:

 

Do you want to see the Recent Topics in board index?

If enabled, will show a list of recent topics/posts in board index

Link to comment
Share on other sites

Гледам обновления са ставали.

Къде обаче се вижда дали потребителят е на линия, или не е?

 

Ед. poznai, благодаря

Edited by Goonie
Link to comment
Share on other sites

Lucky Luciano с какъв броузер си?

На Google Chrome няма проблемите които описваш?

 

Edit:

Мисля че го оправих.

С IE9, но вече е фикснато, няма го този проблем.

Остава този с мейл известията, които пак са като това, което съм поустнал.

Link to comment
Share on other sites

Кой идиот в Инвижън е решил на първо място в началния екран да бъде поставена темата, а на второ под нея, потребителят писал последно в темата, а когато влезеш в самия раздел - местата да бъдат разменени като потребителят отива отгоре?? crazy_smiley.gif

 

Баси...едни навици не може да си изработи човек...

Link to comment
Share on other sites

Кой идиот в Инвижън е решил на първо място в началния екран да бъде поставена темата, а на второ под нея, потребителят писал последно в темата, а когато влезеш в самия раздел - местата да бъдат разменени като потребителят отива отгоре?? crazy_smiley.gif

 

Баси...едни навици не може да си изработи човек...

За какво точно говориш? Нещо не хващам( надявам се да не е от възрастта, а от обяснението :laughing: )

Link to comment
Share on other sites

ОК, за старите хора обяснявам отново...

 

За да влезна в темата с твоя последен пост на начален екран трябва да цъкна на горна позиция, нали?

 

8ad8befbecea74f0.jpg

 

Да, но когато вече съм в раздела, цъкването на горната позиция ме вкарва в профила ти, вместо да ми отвори темата:

 

cb4ea630d0398034.jpg

 

....а както знаем ежедневието ни се състои в редица запаметени и повтарящи се действия, които човек извършва бързо и за които просто не се замисля....ей за това говоря.

Link to comment
Share on other sites

ОК, за старите хора обяснявам отново...

 

За да влезна в темата с твоя последен пост на начален екран трябва да цъкна на горна позиция, нали?

 

8ad8befbecea74f0.jpg

 

Да, но когато вече съм в раздела, цъкването на горната позиция ме вкарва в профила ти, вместо да ми отвори темата:

 

cb4ea630d0398034.jpg

 

....а както знаем ежедневието ни се състои в редица запаметени и повтарящи се действия, които човек извършва бързо и за които просто не се замисля....ей за това говоря.

Аз и в двата случая цъкам Today 18:47 и ме праща на едно и също място, а именно последното мнение в темата.

Link to comment
Share on other sites

ОК, за старите хора обяснявам отново...

 

За да влезна в темата с твоя последен пост на начален екран трябва да цъкна на горна позиция, нали?

 

8ad8befbecea74f0.jpg

 

Да, но когато вече съм в раздела, цъкването на горната позиция ме вкарва в профила ти, вместо да ми отвори темата:

 

cb4ea630d0398034.jpg

 

....а както знаем ежедневието ни се състои в редица запаметени и повтарящи се действия, които човек извършва бързо и за които просто не се замисля....ей за това говоря.

 

Аз пък не разбирам защо това ти пречи... В единия случай има и темата (защото гледаш раздела, в другия случай тема няма защото ще е повторение - ти гледаш темата в ляво). Къде е проблема?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...